ελληνική μουσική
    483 online   ·  210.826 μέλη

    Συμπληρώστε τη φράση!!!

    gazakas
    25.01.2006, 15:49
    ...Για τον Αντώνη η πραγματικότητα αυτή δεν ήταν απλά σκληρή, ήταν τρομαχτική. ένιωθε μια απίστευτη ζάλη, σαν να βρισκόταν σε πρωτοχρονιάτικο πάρτυ με φτηνιάρικες σαμπάνιες. Μόλις είχε καλέσει τον τηλεφωνικό αριθμό που είχε βρει στο τελευταίο ξέφτι της ιστοριούλας που διάβαζε φτιάχνοντάς τη με άλλους (ή, μήπως, έφτιαχνε διαβάζοντας; ) και μια γυναικεία φωνή του απάντησε οδηγώντας τον κοντά στην τρέλα: -Παρακαλώ, Έλενα εδώ...
    pastella
    25.01.2006, 15:59
    Νικ: Γεια...Ειμαι ο Νικοδημος...
    Ελ: Γεια σου Νικοδημε, συγνωμη που εφυγα ετσι ξαφνικα αλλα...
    Νικ: Τι σημαινουν ολα αυτα Έλενα?
    Ελ: Καλυτερα να μην τα λεμε τηελφωνικως, μας παρακολουθουν!Συναντησέ με στο καφέ απέναντι απο το περίπτερο στο δρομο που μένεις

    Δεν μπορουσε πια να πιστεψει τιποτα... Ντυθηκε και προσπαθουσε να καταλαβει που θα καταληξει ολο αυτό...
    alexia-vicky
    25.01.2006, 16:49
    Σε αυτο το σημειο αποφασισε πως δε θα ξανασηκωνε πορτοφολι στη ζωη του!!!ολα αυτα ηταν παρα πολλα!αρκετα!αν και....
    pastella
    25.01.2006, 16:59
    Δεν μπορουσε να βγαλει την Ελενα απο το μυαλο του, ήταν απο τις λιγες φορες που του εκανε μια κοπελα εντυπωση πραγματικη. Και τι ηταν ολα αυτα με την Νικολ κ τη Μαραια?Τι ειναι αληθεια και τι ψεμα?

    -Εναν εσπρέσο! ειπε στο σερβιτορο που ηρθε να του παρει παραγγελια στο καφε.

    Και η Έλενα? Να τη, σκεφτηκε μολις την ειδε να περναει την πόρτα, επιτελους να μου λυθουν οι αποριες...
    alexia-vicky
    25.01.2006, 17:10
    Η Ελενα πλησιασε αλλα η οψη της ηταναλλαγμενη, σαν κατι να την βασανιζε και να την απασχολουσε!!Τι να συνεβαινε?
    thanasena
    25.01.2006, 17:25
    Ελ-Το ξερα πως θα ρθεις,ήσουν η μόνη μου ελπίδα!!Ζητώ την βοήθειά σου,ξέρω πως νιώθεις για όλα αυτά που σου συμβαίνουν αλλά κι εσύ έλα στην θέση μου σε παρακαλώ..

    Exartate
    25.01.2006, 21:39
    Μα ειναι κατασταση αυτη?????Αν ειναι ποτε δυνατων!!!!! Μα....η Αννα Βισση???? μετα απο μενα πως ειναι δυνατων να το αντεξει η Ελλαδα αυτο??πως να το πιει και αυτο το ποτηρι με το φαρμακι? πες μου πως????Ειναι να μην τρελενομαι???Εσυ ΝΙΚΟΔΗΜΕ μονο εσυ μπορεις να με βοηθησεις ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ....σε παρακαλω....
    lianameladaki
    25.01.2006, 21:48
    ...ειμαι μια ξαδερφη της Νικολ,και εμενα ειχαν διαλεξει για να κανω το διαφημηστικο της channel αλλα αυτη η ακατανομαστη μου εφαγε τον ρολο και τωρα μαζι με τη Μαραια καταστρωνουν ενα σχεδιο για να με εξωντωσουν,αλλα δε θα τους περασει,γιατι....
    Kali
    25.01.2006, 22:24
    ...γιατί τώρα έχω εσένα!!!Πολύτιμος κρίκος σ'όλο αυτό το μπέρδεμα!!!
    Νικ.:Τι κρίκος ρε Έλενα!Για λέγε τι παίζεται εδώ!!!
    Ελ.:Να....Ξέρεις προσωπικα δεδομένα της Νικόλ κ της Μαράια που ίσως μου φανούν χρήσιμα στο σατανικό σχέδιο που έχω ετοιμάσει..
    Νικ.:Σχέδιο?????Και να ξαναμπλεχτό????Μπαρούτι μου μυρίζει Έλενα!!!Άσε να φύγω καλύτερα!

    Αλλά τη στιγμή που έβγαινε από το cafe είδε μπροστά του....
    lianameladaki
    26.01.2006, 00:03
    τον Χουακιν Φινιξ να του κανει νευμα να μην τα παρατησει παιρνοντας λοιπον κουραγιο απο τα ματια του Χουακιν αποφασισε να ρωτησει την Ελενα σε τι ακριβως μπορουσε να βοηθησει αλλα η απαντηση της ηταν τελειως απροσμενη....
    Kali
    26.01.2006, 18:59
    Eλ.:Νικόδημέ μου...Είναι λίγο δύσκολο αυτό που θα σπυ πω αλλά....Πρέπει να γίνεις η σκιά της Νικόλ!Αφού τα κατάφερες και την έριξες στο κρεβάτι......Ε δε μπορεί!Κάτι κοινό θα έχετε!!!!
    Νικ.:ΤΙ λες ρε Έλενα!!!Πλάκα μου κάνεις!Αρκετες πλάκες έφαγα σε μια μέρα!Φτάνει!
    Ελ.:Έλα μωρέ Νικόδημε!!!Μόνο τη Νικόλ θ'αναλάβεις εσύ!!!!Τη Μαράια την έχει αναλάβει ήδη ο Χουακίν!!!!!
    Νικ.:Μάλιστα!Και θα κάτσει τώρα η Νικόλ να μουπει αυτά που θες εσύ!Τι την πέρασες????Καμιά χαζή????

    Και πάνω σ'αυτη τη συζήτηση μπήκε έντρομος ο Χουακίν στο cafe και...
    lianameladaki
    27.01.2006, 12:21
    Χουακιν=παιδια,εχουμε μεγαλο προβλημα....
    ελενα=τι προβλημα???μιλα...
    χουακιν=η Μαραια....
    νικοδημος=η Μαραια τι???
    χουακιν=δε με θελει,μου εριξε χυλοπιτα η κακουργα[βαζει τα κλαματα]
    ελενα=μα πως ειναι δυνατων αυτο????χυλοπιτα σε σενα???μα πια νομιζει οτι ειναι??
    νικοδημος=λοιπον,παιδια,το πηρα αποφαση...οχι μονο θα σας βοηθησω αλλα εχω ειδη κατι στο μυαλο μου...
    marakiasteraki
    02.06.2008, 23:22

    Με αυτο που σκεφτηκα θα γινει το ελα να δεις και κατσε ν'ακουσεις!


    pretty
    05.07.2008, 23:54

    Καθησανε λοιπον όλοι στην καφετέρια και ο Νικοδημος τους εξηγει το ευφυες σχεδιό του...όλοι είχαν μεινει κατάπληκτοι..παρακινδυνευμένο βέβαια σχέδιο αλλα θα μπορούσε να πετύχει...


    emmanuella
    09.07.2008, 19:57

    Το μόνο που έπρεπε να κάνουν ήταν να εισβάλλουν ήσυχα 'ησυχα στο δωμάτιο της Νικόλ την ώρα του γυρίσματος. Έτσι θα έβρισκαν αρκετές πληρόφορίες για την Νικόλ...πράγματα που κανείς δεν γνώριζε ποτέ...στοιχεία που η ίδια η Νικόλ δεν θέλεινα μαθευτούν...