ελληνική μουσική
    744 online   ·  210.849 μέλη

    Ο falimento, πάει να υπηρετήσει την πατρίδα...Κυριακή βράδι...ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ..

    falimento
    07.02.2006, 16:57
    Quote:

    Το μέλος Giorgos στις 05-02-2006 στις 09:24 έγραψε:

    Υ.Γ.: Άμα θες συμπαράσταση, να παίρνεις τηλέφωνο την Kit_Kat να σε ανεβάζει! Έχει ταλέντο σ' αυτό, σου μιλάω εκ πείρας!




    Quote:

    Το μέλος Kit_Kat στις 05-02-2006 έγραψε:

    Ναι, μπορεί να σου στείλει και κανέναν φίλο της να βρει "ένα βλάκα με πολιτικά που κόβει βόλτες στο δάσος" (αλλά μάλλον εσύ δε θα φοράς πολιτικά οπότε υπάρχει πρόβλημα ). Αποκλείεται πάντως να σ'το κλείνει στα μούτρα




    Χα χα χα!!!

    "Έτσι σκληρά, έγινε ξένο ό,τι μας είχε απομείνει..."


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 08-02-2006 13:05 ]
    pastella
    07.02.2006, 20:03
    Καλή θητεία κι από μένα Γιώργο! Αμα έρθεις κοντά στα μέρη μας να βρεθούμε κι από κοντά να τα πούμε!
    Desmar
    07.02.2006, 21:42
    Γιώργη εύχομαι να περάσεις όσο καλύτερα μπορείς κατά την διάρκεια της θητείας σου ... ο καιρός ας κυλήσει γρήγορα ...


    Orfeus
    08.02.2006, 03:04
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 07-02-2006 στις 16:30 έγραψε:

    Επίσης θα ήθελα να τονίσω, ότι ο Orfeus μετά τις συνεχείς εμφανίσεις του στα πάλκα χαίρει ευρείας ανταπόκρισης απ'το κοινό!

    Επίσης παρατηρήθηκαν και δείγματα αλλοφροσύνης. Aπόδειξη αποτελεί αυτό που κατέγραψα χθες σε έναν σταθμό του τρένου!!












    Ε καλά!!! Τα ξέρω αυτά!!!
    Συνηθισμένο φαινόμενο!!!!

    Κάτι πιο καινούργιο .....έχουμε;
    Κάτι που να με συνταράξει.....


    revekka
    08.02.2006, 11:23
    Εμένα το ‘σ’αγαπώ με αγάπη’ μου ‘κανε εντύπωση! Πως λέμε σε φιλώ με φιλιά, σε νοσταλγώ με νοσταλγία, σε μισώ με μίσος
    thanasena
    08.02.2006, 14:06
    Γεώργιε,σου εύχομαι καλή θητεία,σίγουρα θα τους κάνεις όλους φίλους,και θα σε συμπαθήσουν ακόμα και οι φάροι!!Σου εύχομαι να κάνεις πολλά ταξίδια που σ αρέσουν πολύ και να μαζέψεις πολλές όμορφες στιγμές που θα θυμάσαι αργότερα με αγάπη.......
    Τραβα μπρος!!
    pavel
    08.02.2006, 14:46
    Γιώργο, άντε,με το καλό να περάσεις ανώδυνα, και να επιστρέψεις γρήγορα κοντά μας... Και κράτα την βραδιά σαν στολιδάκι και παρέα...
    Ο Αλμπέρτος ώς γνωστόν ,θα πάει μόνος, αυτήν την Κυριακή, και μακάρι να
    περάσει καταπληκτικά!!!
    Οσο γιά το ερωτικό παραλήρημα, δεν μπορώ κι εγώ να μην εντυπωσιαστώ απο το "Σ' ΑΓΑΠΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ"...
    Οσο και απο το γεγονός, οτι κάποια ψυχή ξεκίνησε να γράφει απο κάτω "σ'ευχαρ...", σημείο οπου προφανώς τέλειωσε ο μαρκαδόρος...
    Τα γράμματα φαίνονται αχνά, και μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε...

    Orfeus
    08.02.2006, 14:51
    Quote:

    Το μέλος pavel στις 08-02-2006 στις 14:46 έγραψε:

    Οσο γιά το ερωτικό παραλήρημα, δεν μπορώ κι εγώ να μην εντυπωσιαστώ απο το "Σ' ΑΓΑΠΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ"...
    Οσο και απο το γεγονός, οτι κάποια ψυχή ξεκίνησε να γράφει απο κάτω "σ'ευχαρ...", σημείο οπου προφανώς τέλειωσε ο μαρκαδόρος...
    Τα γράμματα φαίνονται αχνά, και μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε...






    Θέλεις να πεις κάτι και δεν το λες στα ίσια;;;;;
    Μήπως..........ζηλεύεις;



    Everybody must give something back, for something they get.....


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 08-02-2006 14:51 ]
    tetraktis
    08.02.2006, 21:41
    Εαν δεν κάνω λάθος, σήμερα είναι το πρώτο βράδυ του FALI στο στρατόπεδο...

    Γιώργη καλή θητεία παλληκάρι μου και ελπίζω η πατρίς να σε υπηρετήσει επαξίως...