ελληνική μουσική
    573 online   ·  210.844 μέλη
    AlienP
    20.02.2006, 03:04
    Εγώ για να ρωτάω...
    Frida
    20.02.2006, 03:08
    1. επειδή είμαι νυχτοπούλι
    2. επειδή έχω έναν πόνο στο στομάχι
    3. επειδή έχω διάβασμα και υποτίθεται ότι διαβάζωωω τώρα
    nefos
    20.02.2006, 03:09


    @ Giati einai monaxa 20:06 edw! Ax global diafora ths wras. . .

    Oi agaphmenoi koimountai ki egw isws trigurnaw sta oneira tous!



    επισυναπτόμενα: sleeping.jpg 
    Angel_My_Destiny
    23.02.2006, 02:49
    De koimamai giati h mam erxete simera kai to ematha prin liges wres..
    rory166
    24.02.2006, 03:24
    γιατι με εχει κουβαλησει ο μαλακας ο κολλητος μου σε ενα απαισιο internet cafe
    neerie
    25.02.2006, 01:25
    Γιατί και καλά δουλεύω τώρα...
    altamira
    25.02.2006, 09:05
    Γιατί μόλις ξύπνησα
    Brokenchord
    25.02.2006, 15:35
    Γιατί δεν κοιμάμαι ;; Γιατι για άλλη μια φορά έχω έμπνευση και δεν μπορώ να παίξω κιθάρα γιατί είναι 3:00 μ.μ. Γιατί σα μαλάκας που είμαι την σκέφτομαι και κλαίω γιατι είμαι πολύ μαλάκας. Δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί γράφω στοίχους. Δεν μπορώ να κοιμηθώ γιατί κάνω μηχανολογικά σχέδια για πολλά και διάφορα.Και όλα αυτά ξεχίνωντε σα χείμαρος σαν καταράχτης και δεν μπορώ να κοιμηθώ!!!
    GiorgosBekos
    01.03.2006, 09:52
    άμα κλείσω τα μάτια για να κοιμηθώ, με παίρνει ο ύπνος όπου και να είμαι.. μια μέρα είχα αποκοιμηθεί στη μπανιέρα όταν έκλεισα τα μάτια για να χαλαρώσω μόνο.. ευτυχώς δεν πνίγηκα (ή δυστηχώς;)
    XeniaRodo
    01.03.2006, 11:14
    Δεν κοιμάμαι διότι είμαι στο γραφείο.

    Γενικώς δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα ύπνου. Mόλις πέσω στο κρεβάτι και κλείσω τα μάτια ξεραίνομαι...
    SAMIK
    01.03.2006, 12:50
    γιατι ρε παιδιά.....
    με ξύπνησε πάλι ο αδελφός μου.......
    με τα γνωστά σκυλάδικα που ακούει.....
    και οχι τιποτα αλλο.....αλλα δεν προλαβα να κλεισω και δεκάωρο.....
    ούτε καν να ισιωσω το κουρασμένο μου κορμί.....
    mavroula
    01.03.2006, 19:33

    εγω κοιμάμαι άνετα, πάντα και παντού.......
    W4TT4N4B3
    01.03.2006, 22:32
    το ερωτημα δε θα επρεπε να ειναι γιατι δεν κοιμασαι αλλα γιατι δεν ξυπνας και κοιμασαι ορθιος....
    Kotsiraki
    02.03.2006, 00:49
    Γιατί γράφω πτυχιακή και κατεβάζω τραγούδια!
    thanasis1987
    02.03.2006, 02:21
    Επειδη σε λιγες ωρες πεταω για Αθηνα και δεν εχω μαζεψει το σπιτι...το κερατο μου


    dimi589
    18.03.2006, 03:00
    Γιατί τώρα γύρισα από μια συναυλία και είπα
    να κάνω μια βόλτα στον μουσικό παράδεισο μας...
    babisdr
    18.03.2006, 05:28
    Γιατί τώρα γύρισα από μια γιορτούλα ενός φίλου, κι αύριο παίζω στην Πλατεία Συντάγματος... Λέω να το πάω σερί, είστε όλοι καλεσμένοι...
    altamira
    18.03.2006, 07:57
    Γιατί......
    νύστα είναι θα περάσει!!!!!!
    thanasis1987
    18.03.2006, 09:41
    Γραφω σε τρεις και μιση ωρες Πιθανοτητες και δεν εχω κλεισει βλεφαρο μπας και διαβασω...Οχι πως θα διαβασω αλλα αμα κοιμηθω θα χασω την εξεταση!
    Other_side
    18.03.2006, 09:43
    Γιατί αύριο έχουμε παράσταση και έχω τρομερό άγχος για τα παιδιά.

    Έπλυνα και σιδέρωσα όλες τις στολές του ενώ δεν χρειάζοταν, ήθελα να είναι όμορφα, καθαρά. Απορώ πως τα κρατάνε σ'αυτές τις αποθήκες και μετά περιμένουν να τα φορέσουν μικρά παιδιά;

    Ετοίμασα κάτι αφίσες, καθώς και δε θυμάμαι κι εγώ τί άλλο ετοίμασα. Τα ρούχα θα τους πέσουν μεγάλα, έτσι μάζεψα παραμάνες από διάφορα σημεία του σπιτιού (το σεντόνι, το μαξιλάρι, το μακρύ φόρεμα) και συνολικά έχω γύρω στις 7. Εύχομαι να φτάσουν.

    Είδα δυο ταινίες που έπαιζαν στην τηλεόραση. Έκλαψα και στις δυο. Η μία ήταν το "My girl" και έριξα το κλάμμα στο τέλος. Δεν σας λέω τίποτα, δείτε την. ΄

    Μετά δεν νύσταζα ακόμα, σκέφτηκα πάλι την παράσταση, την ζωή μου, έβαλα ένα πλυντήριο. Ευχαρίστησα και πάλι τον πατέρα μου για την απίθανη αγορά καθώς και την Bosch για τό καλύτερο πλυντήριο ρούχων που είχα στη ζωή μου (αν πλύνεις και στο χέρι το εκτιμείς να 'ξερες). Μετά πέρασε η ώρα, πάλι δεν νύσταζα. Ήταν ήδη αργά, η γάτα με νευρίαζε καθώς κάτι έδειχνε να την ανησυχεί. Ίσως οι δικές μου ανησυχίες. Έκατσα πάλι στη τηλεόραση. Αυτή τη φορά ένα έργο βασισμένο στον Jung. Για όσους δεν γνωρίζουν, ο Carl jung ήταν μαθητής του Freud και αργότερα συνάδελφος που έκανε συμαντικές μελέτες για τη ψυχοθεραπεία. Το έργο είναι για τη πρώτη ασθενή του. Αλλά και την μελοντική ερωμένη, καθώς και συνάδελφο του. Sabina Streiser αν δεν κάνω λάθος στο επίθετο. Το έργο: Soul Keeper. Καιρό είχα να δω ένα καλό έργο, σκέφτηκα πως πρέπει να διαβάσω λίγο Jung. Έχει περάσει τόσος καιρός που δεν διάβασα για ψυχολογία που αρχίζω και ξεχνάω ακόμα και τα λίγα που είχα μάθει.

    Θυμάμαι να συμφωνώ με τις ιδέες του Jung. Δεν ξέρω αν συμφωνώ με τη στάση του όσο αφορά τη σχέση του με την Sabina. Άντρες. Δειλοί. Αυτό σκέφτηκα. Επίσης θυμήθηκα πόσο μου τη δίνουν πάντα οι Γερμανοί.

    Και νομίζω πως αρχίζω και νυστάζω τώρα...