ελληνική μουσική
    472 online   ·  210.845 μέλη

    Ποιό είναι το μεγαλύτερό σας ελάττωμα ?

    marydlf
    07.03.2007, 02:37
    αναβλητικη..
    rory166
    07.03.2007, 12:16
    αδυνατω να σοβαρευτω
    mariachi
    07.03.2007, 12:47
    Κανένας δεν είναι τέλειος,γι'αυτό και γω μπορώ να πω ότι πολλές φορές διακόπτω τον άλλον σε μια συζήτηση ενώ μιλάει για να πω την άποψή μου.Μεγάλο ελάττωμα αυτό.
    Emilia_
    07.03.2007, 13:21
    'Οπως είπε πολυ σωστα και ο φίλος αγαπητός Αιολος στο blog του, απτα ελαττώματα μου είναι η μεγάααααλη ανυπομονησία οταν αντιληφθώ οτι η κοιλίτσα μου παραπονιέται κ δεν μπορω να βρω τρόπους να την ικανοποιήσω ετσι όπως αυτή θέλει....!! Ε,τι να κάνουμε πάθη είναι αυτα....
    Zefuros
    07.03.2007, 13:52
    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 07-03-2007 στις 13:21 έγραψε...

    'Οπως είπε πολυ σωστα και ο φίλος αγαπητός Αιολος στο blog του, απτα ελαττώματα μου είναι η μεγάααααλη ανυπομονησία οταν αντιληφθώ οτι η κοιλίτσα μου παραπονιέται κ δεν μπορω να βρω τρόπους να την ικανοποιήσω ετσι όπως αυτή θέλει....!! Ε,τι να κάνουμε πάθη είναι αυτα....



    πΩ-ΠΩ αυτη η κοιλιτσα..... ανυπομονη!

    rigas
    07.03.2007, 13:53
    Αν βρω ακροατήριο, ...μιλάω πολύ.
    Emilia_
    07.03.2007, 14:08
    Παράθεση:

    Το μέλος Zefuros στις 07-03-2007 στις 13:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 07-03-2007 στις 13:21 έγραψε...

    'Οπως είπε πολυ σωστα και ο φίλος αγαπητός Αιολος στο blog του, απτα ελαττώματα μου είναι η μεγάααααλη ανυπομονησία οταν αντιληφθώ οτι η κοιλίτσα μου παραπονιέται κ δεν μπορω να βρω τρόπους να την ικανοποιήσω ετσι όπως αυτή θέλει....!! Ε,τι να κάνουμε πάθη είναι αυτα....



    πΩ-ΠΩ αυτη η κοιλιτσα..... ανυπομονη!




    .....Φαντασου πως παραπονιόμουν μικρουλα....ω ναι...
    creativeburst
    07.03.2007, 15:37
    Η ανυπομονησία και η παρορμητικότητα..δυστυχώς.
    kinia
    07.03.2007, 16:42
    Λοιπον.
    Αρχικά μιλάω πολύ, όταν με αφήσουν να μιλήσω (κάτι θα ξέρουν...!)
    Και δυστυχώς πετάγομαι σε συζητήσεις (μου λένε χωρίς λόγο)
    Α! ξέχασα το καλύτερο, όταν κάποιος μου υποσχεθεί κάτι και δεν το κάνει, το θυμάμαι, σαν τα παιδάκια που όταν δεν τους πάρεις αυτό που θέλουν γκρινιάζουν.... κάτι τέτοιο (δεν γκρινιάζω πάντα όμως...)
    jacamar
    07.03.2007, 16:55
    απο ελατώματα άλλο τπτ!
    Εκτος του ότι μιλάω ακατάπαυστα και είμαι ηρωνική, παρουσιάζω και ηγετικές τάσεις.....
    Απορώ πως με αντέχουν ακόμα οι φίλοι μου! Ηρωες!

    *draco dormiens nunquam titillandus* !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jacamar στις 07-03-2007 18:45 ]


    mariza18
    07.03.2007, 18:42
    είμαι γρουσούζα(με την έννοια της γκρινιάρας),κακίστρω και ευκολόπιστη
    maspa
    07.03.2007, 18:47
    Δεν έχω ελλατώματα, είμαι τέλεια!

    Το χειρότερο ελλάτωμά μου είναι ότι είμαι απίστευτα αναβλητική..
    Το πιο ανεκτό για μένα αλλά δυσβάστακτο για τους άλλους είναι ότι είμαι ακατάπαυστα φλύαρη! Αν ξεκινήσω, δε σταματάω με τίποτα!
    vero
    07.03.2007, 19:10
    ειμαι ευαισθητη και δεν μ αρεσει καθολου και προσπαθω να μην το δειχνω,
    η ανυπομονησία μου και επισης το αγχος που εχω για τα παντα!!!!
    DELFINOKORITSO
    07.03.2007, 20:31
    oneiropmenh

    ΖΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : DELFINOKORITSO στις 07-03-2007 20:38 ]


    busted
    08.03.2007, 00:18
    Εγω παιδια θα πρωτοτυπησω!

    Το ελαττωμα μου ειναι οτι βαριεμαι παρα πολυ...
    και οτι δεν ειμαι αρκετα κοινωνικος!

    το 1ο ενταξει δε με ενοχλει αλλα το 2ο ειναι προβλημα...
    fanis_diathesopoulos_
    08.03.2007, 09:25
    i exist..

    sentoni
    08.03.2007, 10:09
    Παράθεση:

    Το μέλος DELFINOKORITSO στις 07-03-2007 στις 20:31 έγραψε...

    oneiroparmeni

    ΖΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : DELFINOKORITSO στις 07-03-2007 20:38 ]






    . . . ε, αυτό δεν είναι ελάττωμα . . . απλά ζεις στον δικό σου κόσμο και κατά τύχη είναι τέλεια . . . συμβουλή : εκεί να κάτσεις, συνέχισε να ζεις μεγάλες στιγμές !
    FAIRTEAM
    08.03.2007, 16:44
    ανόητες σπατάλες
    punkster
    09.03.2007, 21:00
    Χμμμ.....εχω πολλα....δεν ξερω ποιο να διαλεξω...

    Ας, πουμε, ενα απ τα ελαττωματα μου που ειναι ιδιαιτερα εκνευριστικο για τους αλλους ειναι οτι ξεχναω πολυ ευκολα. ΠΟΛΥ ευκολα ομως!! Μνημη αναλογη του χρυσοψαρου... Αυτο δεν οφειλεται στο οτι εχω αδυναμη μνημη, ομως. Αν θελω, θυμαμαι τα παντα! Το θεμα ειναι οτι πολλες φορες βαζω το μυαλο μου στον αυτοματο πιλοτο, θετω εκτος λειτουργιας την ακοη μου και ενω ο αλλος μου μιλαει εγω δεν ακουω τιποτα....και συμφωνω σε ολα!!!! Και αργοτερα οταν ο αλλος μου πει "ξερεις, για εκεινο που λεγαμε τις προαλλες μπλα μπλα μπλα..." εγω οχι μονο δε θυμαμαι τι μου ελεγε, αλλα ειμαι ικανη να μη θυμαμαι καν οτι ειχαμε τη συγκεκριμενη συζητηση!!

    Ασε....μεγαλο βασανο! Ειναι να μη σου τυχει...

    Αλλα και γενικα ξεχναω ευκολα. Εχει να κανει με το ποσο ενδιαφερον μου προκαλει κατι. Η μνημη μου ειναι επιλεκτικη. Συγκρατει μονο οσα την ενδιαφερουν ή την αφορουν. Ολα τα αλλα διαγραφονται σε συντομοτατο, οφειλω να ομολογησω, χρονικο διαστημα. Ειναι χαρακτηριστικο το οτι μια φιλη μου μου ειχε πει πανω απο 6 φορες το ιδιο πραγμα, σε διαφορετικα χρονικα διαστηματα παντα, και καθε φορα (μα ΚΑΘΕ φορα) που το ακουγα ειχα την ιδια αντιδραση: "Σοβαρα;; Τι μου λες... Δεν το ηξερα...". Και οταν εκεινη μου ελεγε "Ναι....στο εχω ξαναπει....ΠΟΛΛΕΣ φορες...." εγω και παλι αδυνατουσα να τη θυμηθω να μου το λεει....

    ..........ενταξει, τωρα το εχω εμπεδωσει.......!!!


    ΕΒΙΒΑ λοιπον!!!
    η ζωη μας θα ηταν υπερβολικα βαρετη αν ημασταν ολοι τελειοι
    moufixtros
    14.03.2007, 18:36
    μετά από τόσα χρόνια αυτοανάλυσης έφτασα σε ένα ικανοποιητικό βαθμό αυτογνωσίας: είμαι ένα κινούμενο αλλά πάντα στάσιμο ελάττωμα ολόκληρος.

    όσο πιο λίγα κατέχει κανείς, τόσο λιγότερο κατέχεται.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : moufixtros στις 14-03-2007 18:37 ]