ελληνική μουσική
    698 online   ·  210.832 μέλη

    Ψάχνω ένα cd με συμμετοχή της 'Αννας Βίσση

    8essalonikios
    19.03.2006, 16:55
    Ψαχνω ενα CD με συμετοχη της Αννας Βισσυ. Βασικα με ενδιαφερει ενα κομματι "το απολυτο κενο" σε rap remix απο ενα συγκροτημα που δεν ξερω το ονομα του. Στο CD της "ΤΡΑΥΜΑ" ειναι μονο η αυθεντικη εκτελεση. Ψαχνω να βρω και σε ποιο CD της ειναι ενα κομματι που ειναι ντουετο με τον Νικο Καρβελα το "Μετρα". Please Help me.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 19-03-2006 17:07 ]
    djthc
    20.03.2006, 02:47
    Τυγχαίνει να είμαι ο ένας από τους remixers του απόλυτου κενού σε rap εκδοχή.
    Βρίσκεται στο cd του Γιώργου Αξά. Είχε βγει πριν δυο χρόνια. Βέβαια δεν έπιασε σαν κομμάτι και παραξενεύομαι τώρα που κάποιος το ψάχνει!
    8essalonikios
    24.03.2006, 22:49
    Σ' ευχαριστο πολυ φιλε μου. Θα ψαξω να βρω το CD σου γιατι ειμαι φαν της Βισσυ και μου αρεσε παραπολυ το remix του κοματιου. Ετυχε να το ακουσω σε μορφη mp3 αλλα θελω να ακουσω και το υποληπο CD. Θα ηθελα να μου πεις αν το remix εγινε με τη συμετοχη της Αννας ή αν το κανατε χωρις αυτη να το γνωριζει. Και παλι σ' ευχαριστο πολυ.
    djthc
    28.03.2006, 16:34
    Αρχικά φτιάξαμε ένα demo το οποίο το πήγαμε στη Άννα και αφού πήραμε το οκ από αυτήν οι εταιρίες κανονίσανε για τα δικαιώματα. To cd λέγεται μεθυσμένες θάλασσες και να πω ότι δεν είναι δικό μου το cd αυτό απλά έχω δύο remix με το όνομα thavma. Στο ένα έκανε την παραγωγή ο Παντζης.