ελληνική μουσική
    780 online   ·  210.833 μέλη

    Την έχετε πατήσει από φίλους;;;

    rouli726
    31.03.2006, 10:22
    mono apo filous tin exo patisei!!!!!
    den kserete pou lene..prosexe tous filous sou!tous exthrous sou tous ksereis!!!!
    rouli726
    31.03.2006, 12:38
    Quote:

    Το μέλος GinaDanis στις 20-03-2006 στις 16:06 έγραψε:



    Πολλές φορές αληθινός φίλος είναι ένα καλό βιβλίο.





    kata emena kaliteros filos einai ta zoa..
    oti dineis parneis kai polles fores perissotera..
    an doseis px se ena skulaki agapi tha tin pareis 10plasia..

    rouli726
    31.03.2006, 12:39
    Quote:

    Το μέλος spathasref στις 20-03-2006 στις 17:48 έγραψε:

    Αν και θυμάμαι ορισμένες περιπτώσεις "φίλων" που με έχουν προδώσει-εκμεταλλευθεί-πατήσει, είναι κάτι άλλο που με καίει. Ο αχάριστος τρόπος με τον οποίο συμπεριφέρθηκα σε έναν παιδικό μου φίλο, με συνέπεια να έχω να μιλήσω μαζί του περίπου τέσσερα χρόνια και, πλέον, υπάρχει ο ένας για τον άλλο μόνο ως παιδική ανάμνηση.





    zitises signomi;;
    emena to megalitero parapono mou einai pos den to akousa pote!!!!
    EIRINAKI
    13.04.2006, 12:39
    Quote:

    Το μέλος spathasref στις 20-03-2006 στις 17:48 έγραψε:

    Αν και θυμάμαι ορισμένες περιπτώσεις "φίλων" που με έχουν προδώσει-εκμεταλλευθεί-πατήσει, είναι κάτι άλλο που με καίει. Ο αχάριστος τρόπος με τον οποίο συμπεριφέρθηκα σε έναν παιδικό μου φίλο, με συνέπεια να έχω να μιλήσω μαζί του περίπου τέσσερα χρόνια και, πλέον, υπάρχει ο ένας για τον άλλο μόνο ως παιδική ανάμνηση.




    το γεγονος οτι εχεις καταλαβει το λαθος σου και μπορεις να το παραδεκτεις μπροστα σε τοσα ατομα(γιατι ο καθενας μπορει να το διαβασει),σημαινει οτι μπορεις να το παραδεχτεις και στον παιδικο σου φιλο λοιπον εγω πιστευω οτι με μια συγγνωμη αν πραγματικα θελεις να ξανασμιξετε με τον φιλο σου θα τα καταφερεις....

    ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΖΩΗ ΚΑΛΟ ΓΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΣΕ ΠΟΤΙΣΕ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΗΔΟΝΗΣ...Σ'ΕΝΑ ΤΑΣΑΚΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΒΗΣΜΕΝΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ Σ'ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕ ΠΙΟΤΟ Η ΙΔΙΑ ΣΟΥ Η ΖΩΗ


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 13-04-2006 23:28 ]
    houlina
    13.04.2006, 22:19
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 31-03-2006 στις 10:22 έγραψε:

    mono apo filous tin exo patisei!!!!!
    den kserete pou lene..prosexe tous filous sou!tous exthrous sou tous ksereis!!!!





    συμφωνώ απόλυτα με το πιο πάνω!!
    πιστεύω είναι δύσκολο να βρεί κάποιος φίλους που δεν θα τον προδώσουν έστω για μια φορά... Οι φίλοι πάνε και έρχονται...
    STR
    17.04.2006, 21:07
    πριν από μερικά χρόνια την "πάτησα" από την κολλητή μου...
    φυσικά ξέκοψα αμέσως....
    τώρα εχω κολλητό και δεν πρόκειται να με προδώσει ποτέ!!!!!


    here i am, rock you like a hurricane...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : STR στις 17-04-2006 21:09 ]
    lidiaaa
    29.04.2006, 22:48
    xa....dyo kai kales,poly plaka!
    tzoy
    03.05.2006, 14:26
    είναι λυπηρό να διαβάζω ότι αρκετοί την έχουν πατήσει από φίλο... υποτίθεται ότι οι φίλοι μας είναι τα μόνα άτομα που μπορούμε να εμπιστευτούμε...
    το κακό είναι ότι αυτή την εμπιστοσύνη κάποιοι την προδίδουν και μάλιστα με άσχημο τρόπο...
    και δεν μου αρέσουν αυτοί που υποκρίνονται το φίλο για να κερδίσουν κάτι από σένα....
    ίσως αυτά να φταίνε που οι πραγματικοί μου φίλοι μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού... όλοι οι άλλοι "φίλοι" είναι απλά "γνωστοί"....

    XeniaRodo
    03.05.2006, 14:49
    Quote:

    Το μέλος tzoy στις 03-05-2006 στις 14:26 έγραψε:

    είναι λυπηρό να διαβάζω ότι αρκετοί την έχουν πατήσει από φίλο... υποτίθεται ότι οι φίλοι μας είναι τα μόνα άτομα που μπορούμε να εμπιστευτούμε...
    το κακό είναι ότι αυτή την εμπιστοσύνη κάποιοι την προδίδουν και μάλιστα με άσχημο τρόπο...
    και δεν μου αρέσουν αυτοί που υποκρίνονται το φίλο για να κερδίσουν κάτι από σένα....
    ίσως αυτά να φταίνε που οι πραγματικοί μου φίλοι μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού... όλοι οι άλλοι "φίλοι" είναι απλά "γνωστοί"....






    κι εγώ την ίδια γνώμη έχω...
    assasinos
    03.05.2006, 16:21
    den katalavainw ton oro "thn pathsa apo filo" ka8olou...(pleon)
    Filos pou ton vazeis sto spiti sou estw gia ena kafe kai sou paizei tapa,den htan pote filos.
    Tetoia an8rwpakia aksizoun mono ton oikto mas kai thn lyphsh mas, opws enas pragmatikos filos leei.

    EIRINAKI
    03.05.2006, 18:31
    εχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα πριν σου παιξει ταπα οπως λες εσυ τον εμπιστευοσουν και οχι μοο ειχε ερθει για εναν καφε σπιτι σου αλλα ηταν σαν να ηταν δικο του πως θα τον ονομαζες???
    assasinos
    03.05.2006, 18:35
    mh fovasai kai 8a ton apokalousa me to onomatepwnymo autou pou mou to exei kanei.


    Apla skartos mwre...ti ta psaxneis ti ta gyreueis...na mplekeis me astynomies me istories...asto na paei ...
    Angel_In_Black
    03.05.2006, 18:54
    Σπανια να την πατησω απο φιλους μαλιστα αν καθισω να σκεφτω δεν νομιζω να την εχω πατησει ποτε, γιατι εχω το καλο η περιεργο αν θελετε μετα απο λιγο χρονικο διαστημα να ξερω τι ανθρωπος ειναι .

    Φιλους εχω λιγους και εχουμε μεγαλωσει μαζι απο πιτσιρικαδες . Ολοι οι αλλοι ειναι γνωστοι που υπαρχουν μονο να περναμε την ωρα μας.


    aprovleptos
    08.05.2006, 04:32
    ο κολλητος μου μετά απο 8 χρονια φιλιας στενης ανοιξε το συρταρι και μου πηρε 50 ευρω. ε οχι ... τον εχω κερασει απειρες φορες καφε , φαγητο κλπ, εχει κοιμηθει σπιτι μου τρελλες φορες, ηταν σας αδερφος μου. αλλα.... τωρα δυστυχως(και λεω δυστυχως γιατι τον θελω το φιλο μου ) δε μιλαμε εδω και 3-4 μηνες. εχει κανει κιαλλα πολλα αλλα δεν τα εβλεπα. αυτο ηταν το πιο χοντρο. ψεμματα, το πιο χοντρο ειναι πως τα 50 ευρω τα εδωσε επι τοπου στον τριτο μασ κολλητο επειδη τον πιεζε να του τα επιστρεψει..... γαμ.... κι αφησε τα... κρυωνεις μετα απο αυτο... δεν τουχω πει τιποτα... ξερω πως θα βγω τερλλος... ουτε ο αλλος φιλος του μιλαει. εμεις ναι. ουφ... κριμα .. απτη μια νευριαζω, απτην αλλη θαθελα ναταν αλλιως... αλλα δεν εχω αλλη υπομονη ουτε ειμαι ηλιθιος... αυτα που λετε βρε παιδακι μου !! μου λειπουν φιλοι. εχει κανεις να μου δωσει;
    tolaruba
    18.06.2006, 20:02
    οι φιλοι μου δεν με εχουν προδωσει ποτε..εχουμε τσακωθει,εχουμε νευριασει αλλα δεν εφυγε η μια απο το πλευρο της αλλης ποτε!!aprovleptos μηπως θα επρεπε να τους ειχες μιλησει;;ηρεμα και διακριτικα...θα δεις οτι θα υπαρχει εξηγηση διαφορετικα δωστου αλλη μια ευκαιρια
    aggeliki
    19.06.2006, 00:28
    Όταν ήμουν πολλή μικρή ναι!Γι'αυτό πια κάνω τρομερά δύσκολα φιλίες!
    Βέβαια τώρα τελευταία έζησα και το σκηνικό να χαλάει μια φιλία χωρίς να ξέρω το γιατί...Και αυτό είναι ακόμα χειρότερο!
    poison_girl
    19.06.2006, 00:38
    ναι,δεν ηταν κολλητη αλλα καλη φιλη τη θεωρουσα!ομως δεν της κραταω κακια γιατι ετσι εμαθα να προσεχω καλυτερα τις επιλογες μου...Αλλα δυστυχως με εκανε περισσοτερο καχυποπτη! 2 χρονια τωρα μιλαμε τυπικα!
    αυτη εχασε........

    μες στο μυαλο μου η τρελλα αρχιζει ν αγριευει.....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : poison_girl στις 19-06-2006 00:45 ]


    louvainlln
    19.06.2006, 16:47
    Το μέλος tzoy στις 03-05-2006 στις 14:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    είναι λυπηρό να διαβάζω ότι αρκετοί την έχουν πατήσει από φίλο... υποτίθεται ότι οι φίλοι μας είναι τα μόνα άτομα που μπορούμε να εμπιστευτούμε...
    το κακό είναι ότι αυτή την εμπιστοσύνη κάποιοι την προδίδουν και μάλιστα με άσχημο τρόπο...
    και δεν μου αρέσουν αυτοί που υποκρίνονται το φίλο για να κερδίσουν κάτι από σένα....
    ίσως αυτά να φταίνε που οι πραγματικοί μου φίλοι μετριούνται στα δάχτυλα του ενός χεριού... όλοι οι άλλοι "φίλοι" είναι απλά "γνωστοί"....



    den tha mporouses na to eixes pei kalytera!!! symfwnw apolyta kai apo proswpiki empeiria...
    movflower
    19.06.2006, 20:58
    h filia einai ierh.
    pera apo to desmo auto omws yparxei mia ananewsh xarakthra. oloi megalwnoume, wrimazoume. me ta xronia ligosteuoun oi filoi. kapoioi pernoun sthn kathgoria ths pareas me thn opoia vgaineis kapoies fores exw, alloi pernoun sth lista twn gnwstwn pou sunantas mia sto toso. kai pithanon para polu liga atoma pernoun sth maurh stop list apo opou den prepei na vgoun pote, dioti tosa xronia sou aporrofousan monaxa thn energeia kai thn psuxh.
    oi sugrouseis erxontai eite to theloume eite oxi.
    proswpika dinw perissotera apo oti zhtane oi alloi apo mena. auto den tha allaxei pote, giati einai dwro. to opoio epilegw pleon kalytera se poious tha dwsw.
    sindy-windy
    20.06.2006, 12:23
    Οι φίλες μου δεν με έχουν προδώσει ποτε μπορεί να υπάρχουν τσακωμοί και διαφωνίες αλλά χωρίς αυτά δεν αξίζει η φιλία...αλλά οχι ποτέ δεν έχουν κάνει κάτι εναντίον μου και τις ευχαριστώ πολύ για αυτό!!!