ελληνική μουσική
    570 online   ·  210.848 μέλη

    Τι λετε για καφεδακι και bowling???

    uNick
    05.06.2006, 20:33
    Μπορεί να κέρδισε ο manblaz αφού δεν είχα καλή μπάλα (φτηνή δικαιολογία ), επιφυλάσσομαι όμως για την επόμενη φορά... κάπου προς το τέλος Ιουλίου, που θα έχουν γυρίσει και οι ξενιτεμένοι...

    Θάνο, το μόνο υλικό που υπάρχει (και είναι στα χέρια του Αλμπέρτου) ήταν η μπαλιά που επιχείρησε να ρίξει ο faltsoo, και παραλίγο να σκοτώσει τον τεχνικό πίσω από τις κορίνες...! Τον Ορφέα δεν τον έψησα, είμαι σίγουρος όμως ότι την επόμενη φορά θα ρίξει... Με το σύστημα "χύνω τα νερά" Ορφέα μου, θα δεις, είναι εύκολο!!!!!!!!

    Πάντως ένα έχω να πω: Τί ξεκοίλιασμα ήταν αυτό μετά??? Υποψιάζομαι ότι οι περισσότεροι δεν ήρθαν για το bowling αλλά για το φαγητό που σίγουρα θα επακολουθούσε... Αλήθεια, είχε κανείς τίποτα ενοχλήσεις από το φαγητό, ή απλώς έφαγα (για άλλη μια φορά) σαν ζώο??????

    Πάντως όσοι δεν ήρθαν έχασαν... Την επόμενη να οργανωθείτε και να προγραμματίσετε τις υποχρεώσεις σας διαφορετικά...
    Hastaroth
    05.06.2006, 20:36
    Τελικώς ο Ορφέας δέν επείσθη νά ρίξη μπαλιά,παρά τάς επιμόνους προσπαθείας μας καί αρκέστηκε στόν ζύθον.

    Ο δέ Faltsoo πρωτοτύπησε διεθνώς παίξας όχι μόνον αυτοπροσώπως αλλά καί δι΄αντιπροσώπων

    Ιδιαιτέρως σημαντική ήταν η ατάκα που είπε μόλις έριξε την πρώτη μπαλιά:"Οταν έπαιζα εγώ μπόουλινγκ........" (Πώς το έλεγε αυτός ο Αθανασόπουλος,"εσείς τρώγατε βελανίδια"; )

    Κάποιοι εκ τής παρέας (Γλού,Δήμητρα κλπ) έκαναν τούς...Βρετανούς,διότι προτίμησαν τό μπιλιάρδο.Δέν μάθαμε όμως ποίος ενίκησε.

    Τό επακολουθήσαν δείπνο ήταν από τά αξιομνημόνευτα (άν ζούσε ο Λούκουλλος σήμερα θά γινόταν αμέσως μέλος τού Musicheaven...)

    Τελικά διαπιστώθηκε οτι τα μέλη τού MH έχουν αξιοζήλευτη αντοχή (είχε προηγηθεί και το ξενύχτι στά 5/4).

    Πάμε στό επόμενο (που έλεγε και ο Γκιουλέκας) happening....


    Hastaroth
    05.06.2006, 20:41
    Το μέλος uNick στις 05-06-2006 στις 20:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θάνο, το μόνο υλικό που υπάρχει (και είναι στα χέρια του Αλμπέρτου) ήταν η μπαλιά που επιχείρησε να ρίξει ο faltsoo, και παραλίγο να σκοτώσει τον τεχνικό πίσω από τις κορίνες...!


    Νίκο η φάση μέ τον τεχνικό ήταν αλλιώς,εμείς περιμέναμε να αρχίσουμε καί ξαφνικά στό άνοιγμα τού διαδρόμου εκεί που θά έπρεπε να ήταν οι κορίνες,έπεσε ένας..τεχνικός

    Αυτό που φωτογράφισα εγώ ήταν ο faltsoo κρατώντας την μπάλα πρίν την ρίξη (καί εκφωνήση την ατάκα που περιγράφω στο προηγούμενο post μου).
    uNick
    05.06.2006, 21:07
    Ναι Αλμπέρτο... Απλώς είπα να δω την αντίδραση του faltsoo...

    Που είναι η φωτο?????
    dimitrapan
    05.06.2006, 21:36
    Το μέλος Hastaroth στις 05-06-2006 στις 20:36 έγραψε...
    Παράθεση:

    Κάποιοι εκ τής παρέας (Γλού,Δήμητρα κλπ) έκαναν τούς...Βρετανούς,διότι προτίμησαν τό μπιλιάρδο.Δέν μάθαμε όμως ποίος ενίκησε.


    Καλέ ποιο μπιλιάρδο? Εγώ το μόνο που άθλησα ήταν ο καρπός του δεξιού μου χεριού κάνοντας κύκλους με το καλαμάκι του φραπέ... Άκου διασυρμός...
    Aiolos_m
    06.06.2006, 01:10
    Λοιπόν πότε έχει την επόμενη βόλτα να έρθω κι εγώ;;;;;;;;

    vasilis23
    06.06.2006, 01:14
    Απο οτι θυμαμαι δηλαδη.....πρεπει να κερδισα εγω....για ενα ποντο!!! οχι για να μην ξεχνιομαστε unick!!!