ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.833 μέλη

    Ποια διάσημη γυναίκα θα θέλατε να φιλήσετε ?

    margo
    10.02.2007, 22:07
    Παράθεση:

    Το μέλος Melissanthi στις 02-10-2006 στις 01:39 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 28-04-2006 στις 15:51 έγραψε...

    Τη Γεωργία Βασιλειάδου, τη γλυκιά θεία από το Σικάγο. Όχι τίποτε άλλο, αλλά κόντρα στο σεξισμό της εποχής, θα ήθελα να δώσω ένα αγνό φιλί σε μια μεγάλη κωμική ηθοποιό, ανασύροντας αναμνήσεις ξενοιασιάς και αθωότητας από τα παιδικά μου χρόνια.

    Επειδή όμως απ’ ότι βλέπω οι περισσότεροι έσπευσαν να δηλώσουν προτίμηση στο ερωτικό φιλί, να δηλώσω κι εγώ ότι καμιά διάσημη γυναίκα δεν επιθυμώ να φιλήσω.

    Ακόμη κι όταν ήμουνα ελεύθερος και ψαχνόμουνα, δεν με συγκινούσε η πλαστική ομορφιά των διασημοτήτων, τα ψεύτικα χείλη και τα σιλικονούχα στήθη. Με σαγήνευε περισσότερο το μυστήριο των καθημερινών κοριτσιών, της γυναίκας της διπλανής πόρτας. Εκείνης με τα αληθινά μάτια, τα αληθινά χείλη, εκείνης που σου παγώνει στιγμιαία το μυαλό κι όπως πολύ ωραία το εξέφρασε ο Νίκος Παπάζογλου…….πριν να σε χορτάσουνε τα μάτια μου, σε άρπαξε θαρρείς το λεωφορείο….








    Ειλικρινά σε θαυμάζω! Με όλες τις πιέσεις της εν γένει κοινωνίας και του πιο στενού κοινωνικού περιγύρου λίγοι άντρες έχουν την ικανότητα να εκφράζουν τόσο σωστές απόψεις!!!








    clapton21
    15.02.2007, 18:49
    Τη Σκάρλετ Γιόχανσον!!
    AuroraBorealis
    03.12.2011, 03:33
    Monica Bellucci, Eva Mendes και Shakira
    Foidel
    03.12.2011, 11:16

    Μμμ,περίεργη ερώτηση.Η κοπέλα που θα ήθελα να φιλήσω καταρχάς δεν είναι ιδιαίτερα διάσημη.Στην κοπέλα που θα ήθελα να φιλήσω δεν θα έδινα φιλίστο στόμα παρά ένα φιλί στο μάγουλο.Η κοπέλα που θα ήθελα να φιλήσω είναι η Dido...{#emotions_dlg.blush}


    freak
    30.03.2016, 10:13

    Ποιος θα το πιστευε...