ελληνική μουσική
    837 online   ·  210.851 μέλη

    Τι σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;

    jorge
    30.05.2006, 13:03
    Σ' ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθειά σου


    Και για να επανέλθουμε... τι άλλο σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;
    Astron
    30.05.2006, 13:31
    Η ατάκα "Το μέλος τάδε στις 30-05-2006 στις 11:59 έγραψε... " δεν θα έπρεπε να είναι μέσα στο quote; Μοιάζει λίγο ξεκάρφωτο έτσι.

    Πάντως πολύ σωστή αλλαγή, χρειαζόταν.

    georgianoua
    30.05.2006, 13:35
    Έχω κάνει μια πρόταση στο άλλο τοπικ δε ξέρω αν την είδες....

    Για να μεταφερόμαστε αμέσως στην τελευταία απάντηση κάποιου και να μη χρειάζεται να ρολάρουμε μέχρι το τέλος... (πολλά ζητάω ε; )

    Αν γίνει καλώς, αν όχι πάλι το ίδιο


    georgianoua
    10.06.2006, 18:52
    Κάτι που με εκνευρίζει μερικές φορές είναι όταν μέσα σε μια συζήτηση γίνεται μετά μια παράθεση αλλά από κάτω το άτομο δε σχολιάζει κάτι...

    Δε θα ήταν καλύτερα να διαγράφονται τέτοιες απαντήσεις;
    π.χ έχω δει μια απάντηση τώρα στο Θέμα:Στον αερα η εξεταστική των ΑΕΙ οπου παίρνει μόνο χόρο και δεν έχει και λόγο να βρίσκεται εκεί.

    Ευχαριστώ
    picachu8
    10.06.2006, 19:07
    Πολλές απαντήσεις δεν έχουν χώρο εκεί....πίσω στη παρτιτουρα μου...
    stuff
    10.06.2006, 19:35
    Μ'ενοχλει που καμμια φορα μπαινουν στο chat καποια ατομα μονο και μονο για να βρισουν αυτους
    που το χρησιμοποιουν..........
    georgianoua
    10.06.2006, 19:55
    Δεν μου ετυχε ποτέ κάτι τέτοιο αλλά λυπάμαι τα άτομα που πέφτουν σ'αυτό το επίπεδο να βρίζουν
    atrixospi8ikos
    10.06.2006, 21:14
    Το μέλος georgianoua στις 10-06-2006 στις 19:55 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δεν μου ετυχε ποτέ κάτι τέτοιο αλλά λυπάμαι τα άτομα που πέφτουν σ'αυτό το επίπεδο να βρίζουν

    Mou exei tuxei emena....
    poison_girl
    10.06.2006, 22:04
    τιποτα δεν με εκνευριζει ολα ειναι μια χαραααααα προς το παρον
    Hastaroth
    10.06.2006, 22:32
    Εχω παρατηρήσει οτι τώρα τελευταία,μετά που εγκατέστησα το Norton Internet Security,όταν είναι ενεργοποιημένο το security control,δέν βλέπω τά dropwdown menus στην αρχική σελίδα καί επίσης δέν μπορώ να πάω στην προηγούμενη ή στην επόμενη σελίδα ενός τόπικ μέσα από τό "παραθυράκι" που αναγράφει τίς σελίδες,αλλά πρέπει να πατήσω τά βελάκια.

    Μήπως αυτό σημαίνει οτι κάποια links έχουν σχέση μέ τά ports τού υπολογιστή που "βλέπει" το site;
    prochatz
    10.06.2006, 22:56
    Το μέλος Hastaroth στις 10-06-2006 στις 22:32 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εχω παρατηρήσει οτι τώρα τελευταία,μετά που εγκατέστησα το Norton Internet Security,όταν είναι ενεργοποιημένο το security control,δέν βλέπω τά dropwdown menus στην αρχική σελίδα καί επίσης δέν μπορώ να πάω στην προηγούμενη ή στην επόμενη σελίδα ενός τόπικ μέσα από τό "παραθυράκι" που αναγράφει τίς σελίδες,αλλά πρέπει να πατήσω τά βελάκια.

    Μήπως αυτό σημαίνει οτι κάποια links έχουν σχέση μέ τά ports τού υπολογιστή που "βλέπει" το site;



    Αυτό που συμβαίνει είναι ότι έχεις εγκαταστήσει το Νο1 πιο εκνευριστικό πρόγραμμα στον κόσμο!!! Νομίζω ότι ανήκει στις πιο "βαριές" εφαρμογές που υπάρχουν για ένα κοινό pc! Για να μην πω ότι ανήκει στα πλέον κουραστικά προγράμματα!!! Κάνεις κάπου ένα κλικ, και αμέσως πετάγεται ένα ενημερωτικό μήνυμα... ουφφφφφ.
    Βγάλτο να ησυχάσεις...
    Hastaroth
    10.06.2006, 23:25
    Οντως είναι εκνευριστικό,τουλάχιστον όμως υπέθεσα οτι θά παρείχε καί υψηλή ασφάλεια από παντός είδους εισβολείς και διαβολείς τού pcιού μου.Δυστυχώς παρ'όλο που το έχω ρυθμίσει να μπλοκάρη κάθε τι "ύποπτο",αρκετές φορές δέν γλυτώνω τό γενικό "κολληματάκι" (που δέν διορθώνεται ούτε μέ reboot-πρέπει να κλείσω το γενικό διακόπτη τού πολύμπριζου καί συνεπώς το pc γιά νά επανέλθη η κατάσταση).

    Πάντως ειδικά γιά το logon/logoff νομίζω οτι πρέπει η επιλογή τού logoff νά είναι (καί) στην ίδια περιοχή μέ το κουμπάκι τού logon καί όχι μόνο στό dropdown menu (που όπως διαπίστωσα δουλεύει μέ s c r i p tάκια,που σημαίνει οτι πρέπει να απενεργοποιώ τό security κάθε φορά που θέλω να εμφανιστή το dropdown menu γιά νά κάνω logoff).

    Μού φαίνεται οτι στό τέλος θα πάω νά πάρω ένα Mac νά ησυχάσω...
    assasinos
    10.06.2006, 23:28
    Διαφωνώ κάθετα...το Νο1 πιο εκνευριστικό πρόγραμμα στον κόσμο που ανήκει στις πιο "βαριές" εφαρμογές που υπάρχουν για ένα κοινό pc είναι τα Windows



    georgianoua
    10.06.2006, 23:33
    Εμ οι πόρτες πάνε πίσω;
    prochatz
    10.06.2006, 23:55
    Το μέλος Hastaroth στις 10-06-2006 στις 23:25 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μού φαίνεται οτι στό τέλος θα πάω νά πάρω ένα Mac νά ησυχάσω...



    Παράθεση:

    Διαφωνώ κάθετα...το Νο1 πιο εκνευριστικό πρόγραμμα στον κόσμο που ανήκει στις πιο "βαριές" εφαρμογές που υπάρχουν για ένα κοινό pc είναι τα Windows



    jorge
    11.06.2006, 00:01
    Το μέλος Hastaroth στις 10-06-2006 στις 22:32 έγραψε...
    Παράθεση:

    Μήπως αυτό σημαίνει οτι κάποια links έχουν σχέση μέ τά ports τού υπολογιστή που "βλέπει" το site;



    Αυτό που γίνεται, είναι οτι το συγκεκριμένο πρόγραμμα απενεργοποιεί τη Javas c r i p t, μέσω της οποίας παίζουν τα μενού και το combo box του forum.
    alexia-vicky
    11.06.2006, 01:59
    Αυτό με τις σελίδες που "μεγάλωσαν" και για να βλέπεις μέχρι την άκρη πρέπει να κανεις πέρα-δώθε....είναι απαραίτητο????


    prochatz
    11.06.2006, 02:21
    Το μέλος alexia-vicky στις 11-06-2006 στις 01:59 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αυτό με τις σελίδες που "μεγάλωσαν" και για να βλέπεις μέχρι την άκρη πρέπει να κανεις πέρα-δώθε....είναι απαραίτητο????





    Έλα ντε...
    jorge
    11.06.2006, 11:47
    Ντεν καταλαβαινει τι λέτε... Στείλτε μου ένα screenshot και πείτε μου και την ανάλυση που έχετε να το δω ε;
    georgianoua
    11.06.2006, 11:53
    Π.χ Σε αυτό το πόστ εδώ