ελληνική μουσική
    798 online   ·  210.833 μέλη

    Τι κατοικίδιο έχετε ή θα θέλατε να έχετε?

    tzoy
    03.05.2006, 16:42
    εγώ έχω στο σπίτι μια μαύρη γάτα και ένα καναρίνι..

    τώρα πως συμβαδίζουν αυτά? με την μέθοδο Αλά Μπονάτσο... "φύγε εσύ έλα εσύ"!
    παλιά είχα και χάμστερ και σκύλο
    maroulaki_321
    03.05.2006, 16:44
    Ενα γάταρο χαδιάρη έχω, που είναι κατα το ημισυ κατοικιδιο, μιας και την κανει ολη μερα για βολτες....
    Καποτε είχα σκυλο, αλλα καποτε ειχα και κήπο....Και δεν διανοουμαι να φυλακισω σκυλο στο διαμερισμα. Κατα τα άλλα εχω αδυναμια στις γατες
    EffieKakaflika
    03.05.2006, 16:46
    Έχω ένα καναρίνι που το λένε Ευγένιο.

    assasinos
    03.05.2006, 16:49
    Exw mia gata Siam edw kai 14 xronia...gero skari...!Dystyxws apo otan thn steirwsame den leei na kounhsei!
    Thn agapw ypervolika kai den kserw sta sigoura an 8a klapsw,omws sigoura 8a dakrysw an thn xasoume
    Frida
    03.05.2006, 17:03
    Έχω 4 γάτες- όχι κατοικίδιες, περισσότερο στην αυλή τριγυρνάνε- και τώρα μου γέννησαν και έχουμε 13 μικρά... ενδιαφέρεται κανέις να του στείλω κανένα?



    επισυναπτόμενα: gataki.JPG 
    rouli726
    03.05.2006, 17:20
    De tha po ti zoa exoun perasei apo ta xeria mou giati tha ksimerosoume!
    tora exo 2 xrusopsara-to tzigger kai to malezani!Osoi einai vazeloi san emena tha katalavoun..
    Episis exo duo kanarinia-to strato kai ti reggina.Osoi einai fan tis veras sto deksi episis tha katalavoun..
    Telos exo ena gato alaniari-to viggo.Osoi einai fan tou lord of the rings tha katalavoun..
    Osoi omos den katalavate...ti na po;lupamai!

    manblaz
    03.05.2006, 18:19
    Εναν Γερμανικο Ποιμενικο 7 ετων...



    επισυναπτόμενα: Rex 1.jpg 
    tolaruba
    03.05.2006, 20:23
    εχω 2 παππαγαλακια,2 χρυσοψαρα,και ενα σκυλακι[πιντσερ]
    alexia-vicky
    04.05.2006, 00:18
    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 03-05-2006 στις 17:20 έγραψε:

    De tha po ti zoa exoun perasei apo ta xeria mou giati tha ksimerosoume!
    tora exo 2 xrusopsara-to tzigger kai to malezani!Osoi einai vazeloi san emena tha katalavoun..
    Episis exo duo kanarinia-to strato kai ti reggina.Osoi einai fan tis veras sto deksi episis tha katalavoun..
    Telos exo ena gato alaniari-to viggo.Osoi einai fan tou lord of the rings tha katalavoun..
    Osoi omos den katalavate...ti na po;lupamai!







    και εγω ειχα παντα σκυλακια (ροτβαϊλερ, αγ. βερναρδου κτλ)...τωρα, εχω 2 πανεμορφα, γλυκυτατα, τις αγαπες μου!!!!....αγγλικα μπουλντογκ, τον Τρομο και την Φρικη.


    Βρε, Εφη μου μια χαρα κοπελα , γιατι Παναθηναϊκος??
    Οσο για τα υπολοιπα ΕΠΑΥΞΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
    Sideline
    04.05.2006, 03:27
    Ενα ρομπότ της honda. Δεν βρωμίζει τον τοπο, δεν αρρωστάει και είναι και οικονομικό.Ασε που κάνει και το σπίτι σου φουτουριστικό. And chicks dig that. Τουλάχιστον αυτό μου είπε ο πωλητής. Τώρα που έβαλα το μάνιουαλ...
    kalouka
    04.05.2006, 08:53
    2 καναρίνια της κόρης μου το λένε Οδυσσέα Σκουφάτο και του γιου μου Τσίτσο
    έχω και μια νεροχελώνα αγνώστου ταυτότητας
    rouli726
    04.05.2006, 10:32
    Quote:

    Το μέλος Sideline στις 04-05-2006 στις 03:27 έγραψε:

    Ενα ρομπότ της honda. Δεν βρωμίζει τον τοπο, δεν αρρωστάει και είναι και οικονομικό.Ασε που κάνει και το σπίτι σου φουτουριστικό. And chicks dig that. Τουλάχιστον αυτό μου είπε ο πωλητής. Τώρα που έβαλα το μάνιουαλ...





    ti na po...gousta einai auta..!
    rouli726
    04.05.2006, 10:34
    Quote:

    Το μέλος alexia-vicky στις 04-05-2006 στις 00:18 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος rouli726 στις 03-05-2006 στις 17:20 έγραψε:
    [i]
    De tha po ti zoa exoun perasei apo ta xeria mou giati tha ksimerosoume!
    tora exo 2 xrusopsara-to tzigger kai to malezani!Osoi einai vazeloi san emena tha katalavoun..
    Episis exo duo kanarinia-to strato kai ti reggina.Osoi einai fan tis veras sto deksi episis tha katalavoun..
    Telos exo ena gato alaniari-to viggo.Osoi einai fan tou lord of the rings tha katalavoun..
    Osoi omos den katalavate...ti na po;lupamai!







    και εγω ειχα παντα σκυλακια (ροτβαϊλερ, αγ. βερναρδου κτλ)...τωρα, εχω 2 πανεμορφα, γλυκυτατα, τις αγαπες μου!!!!....αγγλικα μπουλντογκ, τον Τρομο και την Φρικη.


    Βρε, Εφη μου μια χαρα κοπελα , γιατι Παναθηναϊκος??
    Οσο για τα υπολοιπα ΕΠΑΥΞΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

    [/I]


    diladi to periergo einai gia mena pou eimai pao ki oxi esu aleksia mou pou evgales ta skulakia tromo kai friki..;;;;!!!!An pareis kai trito na to peis..mpampis o sougias!xaxaxaxaxaxaxaxa!filakia koukla mou!me polu agapi!
    alexia-vicky
    04.05.2006, 11:21
    χαχαχαχαχα καλή μου!!!
    αν δεις τις φατσουλες τους θα με καταλαβεις!!!
    αυτη η φρικαλεοτητα της ασχημιας εχει μια γοητεια και μια γλυκα αλλο πραγμα!!


    kalouka
    04.05.2006, 12:12
    [αυτη η φρικαλεοτητα της ασχημιας εχει μια γοητεια και μια γλυκα αλλο πραγμα!!

    καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!



    [/I]


    Giorgos_arazei
    04.05.2006, 12:57
    Μια γατα σκεφτομαι να παρω σημερα κιολας αλλα φοβαμαι μην μου κανει το σπιτι χαβανεζικο! Με τις γατες ειμαι τρελαμενος σε ασχημο βαθμο...οποιος εχει γατα και ξερει τι προκειται να μου συμβει ας με κατατοπισει...εεεεεεεεευχαριστω!
    panos35
    04.05.2006, 15:49
    Εχω τον Αρη, ένας σκυλακος καφετις English cocker spaniel.
    Aπο χαρακτήρα και συμπεριφορά ότι και να πω θα είναι λίγο.
    Θα ήθελα να αποκτήσω και ενα ζευγαρι παπαγαλάκια lovebird
    ageloudaki
    04.05.2006, 16:45
    Έχω ένα καταπληκτικό σκύλο
    είχα και δύο ψαράκια...
    assasinos
    04.05.2006, 16:54
    8a h8ela na eixa enan skylako tou Agiou Vernardou!fysika mazi me thn aulara pou xreiazetai kai thn oikonomikh yposthriksh twn 100kilwn trofhs thn evdomada!
    mousikofilh
    04.05.2006, 19:29
    Καλα,εγω είχα ότι μπορείτε να φανταστείτε....
    Μικρή περισσότερα βέβαια(παπαγάλο,χαμστεράκια,5 σκυλιά,παααρα πολλές γάτες, καναρίνια,ψαρια κλπ...)Όχι όλα μέσα στο σπίτι φυσικά.Τα παραπάνω είναι από μια συγκεκριμένη περίοδο της ζωής μου.Κατα καιρούς έχουν περάσει ότι ράτσες μπορείτε να φανταστείτε.
    Αυτή την στιγμή έχω ένα γερμανικό ποιμενικό σχεδόν 7 ετών,τον Rex(το πέμπτο μέλλος της οικογένειας.)Τον έχω από 1,5 μηνών στρογγυλό κουτάβι ,ένα καναρίνι χωρίς όνομα και έναν γάτο τον Κλεάνθη!!!



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mousikofilh στις 04-05-2006 19:30 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mousikofilh στις 04-05-2006 19:32 ]