ελληνική μουσική
250 online   ·  208.416 μέλη

Φεστιβάλ Θέατρο Πέτρας - Πετρούπολη

Agnie
Περαστική Νότα
Chat
05.06.2006, 20:40
Διεθνές Φεστιβάλ Πέτρας 2006
Τέσσερις μήνες γεμάτοι εκδηλώσεις

Πλουσιότατο και το φετινό Διεθνές Φεστιβάλ Πέτρας, που ανταγωνίζεται σε όγκο ακόμα και το Φεστιβάλ Αθηνών, καθώς κατάφερε να γεμίσει τέσσερις μήνες (3 Ιουνίου - 26 Σεπτεμβρίου) με συνολικά 49 εκδηλώσεις! Με συναυλίες δημοφιλών τραγουδιστών και μουσικών σχημάτων, χορευτές, θεατρικές παραστάσεις από τα μεγαλύτερα ελληνικά θέατρα, ομάδες της Δυτικής Αθήνας, χορευτικές παραστάσεις, το Φεστιβάλ Κρουστών στο Θέατρο Πέτρας αναμένεται... κοσμοπλημμύρα!

Χτισμένο στα παλιά νταμάρια της Πετρούπολης, το Θέατρο Πέτρας, ο χώρος που φιλοξενεί κάθε καλοκαίρι τις εκδηλώσεις του Διεθνούς Φεστιβάλ Πέτρας, έχει ήδη ντυθεί στα καλά του και περιμένει όλους όσους έχουν όρεξη φέτος να παρακολουθήσουν μεγάλα ονόματα του πενταγράμμου και της σκηνής να παρελαύνουν όλο το καλοκαίρι.

Tο Φεστιβάλ Πέτρας αποτελεί τα τελευταία χρόνια έναν από τους σημαντικότερους θεσμούς καλλιτεχνικής έκφρασης στην περιοχή της ευρύτερης Αθήνας. Τα γνωστά ονόματα δεν είναι όμως τα μόνα που εμφανίζονται στην Πετρούπολη. Νέοι δημιουργοί, από το χώρο της μουσικής, του θεάτρου και του χορού, βρίσκουν εδώ ένα φιλόξενο χώρο για να παρουσιάσουν το έργο τους. Ας μην τους απογοητεύσουμε!


Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων έχει ως εξής:

Ιούνιος

Σάββατο, 3 Ιουνίου
Φωνές της πέτρας
Συναυλία Πολυφωνικού Τραγουδιού

Σάββατο, 10 Ιουνίου
Active Member
Συναυλία

Σάββατο, 17 Ιουνίου
Δημοτικό Ωδείο Πετρούπολης
Συναυλία

Κυριακή, 18 Ιουνίου
"Ανδρομάχη" του Ευριπίδη
Θεατρική παράσταση από τον Οργανισμό Ελληνικού Θεάτρου Αιχμή

Δευτέρα, 19 Ιουνίου
Δημοτικό Ωδείο Πετρούπολης
Συναυλία

Τετάρτη, 21 Ιουνίου
BellyDance Superstars
Βραδιά αφιερωμένη στα παιδιά του Μαλάουϊ

Σάββατο, 24 και Κυριακή, 25 Ιουνίου
Παραδοσιακοί χοροί
Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Πετρούπολης

Δευτέρα, 26 Ιουνίου
"Μαρία Πενταγιώτισσα" του Μποστ
Θεατρική παράσταση από το Θέατρο Διαδρομή

Τετάρτη, 28 Ιουνίου
Ελευθερία Αρβανιτάκη
Συναυλία

Πέμπτη, 29 Ιούνιος
"Μια νύχτα με το Σαίξπηρ"
Θεατρική παράσταση από το Θέατρο Προσκήνιο

Παρασκευή, 30 Ιούνιος
Δημοτικό Ωδείο Πετρούπολης
Συναυλία


Ιούλιος

Σάββατο, 1 Ιουλίου
"Υπό το βλέμμα του Μποστ"
Θεατρική παράσταση από το Θέατρο Τέττιγες

Κυριακή, 2 Ιουλίου
"Ρωμαίος και Ιουλίετα σαν το σκύλο με τη γάτα" Παιδική θεατρική παράσταση από το Κ.Θ.Β.Ε.

Δευτέρα, 3 Ιουλίου
Κώστας Χατζής και οι φίλοι του (Γλυκερία, Μαρία Αλεξίου κ.ά.)
Συναυλία

Τρίτη, 4 Ιουλίου
"Βολπόνε" του Μ.Τζόνσον
Θεατρική παράσταση από το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Ρούμελης

Τετάρτη, 5 Ιουλίου
"Pandora's Books"
Seresta Dance Company σε συνεργασία με το χοροθέατρο Ακτίνα

Παρασκευή, 7 Ιουλίου
Μίνως Βολανάκης
Αφιέρωμα στον μεγάλο σκηνοθέτη

Δευτέρα, 10 Ιουλίου
Διεθνές Φεστιβάλ Κρουστών
Συμμετέχουν: Camut, Βασίλης Βασιλάτος και τη Ομάδα Κρουστών του Μουσικού Τμήματος του Ε.Μ.Π., Κώστας Μόσχος

Τρίτη, 11 Ιουλίου
Διεθνές Φεστιβάλ Κρουστών
Συμμετέχουν: Eν Χορδαίς, Misirli Ahmet, Κώστας Αναστασιάδης, Μιχάλης Κλαπάκης, Ανδρέας Γεωργίου, Ramesh Shotham, Γιώργος Ψειράκης

Τετάρτη, 12 Ιουλίου
Μιχάλης Χατζηγιάννης
Συναυλία

Πέμπτη, 13 Ιουλίου
Βασίλης Παπακωνσταντίνου
Συναυλία

Παρασκευή, 14 Ιουλίου
Γιάννης Σπανός
Συναυλία

Κυριακή, 16 Ιουλίου
"Βάκχες" του Ευριπίδη
Θεατρική παράσταση από το Θέατρο 'Αλεκτον

Δευτέρα, 17 Ιουλίου
Εστουδιαντίνα Νέας Ιωνίας Μαγνησίας
Τραγουδούν: Α.Κετιμέ, Γ. Νέγκα, Π. Λαλέζας, Γ. Χαρούλης
Συναυλία

Τετάρτη, 19 Ιουλίου
"Όρνιθες" του Αριστοφάνη
Θεατρική παράσταση από το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Πάτρας

Πέμπτη, 20 Ιουλίου
Λ. Μαχαιρίτσας, Α. Μιτζέλος, Κίτρινα Ποδήλατα, Ν. Ζιώγαλας, Β. Καζούλης
Συναυλία

Κυριακή, 23 Ιουλίου
"Τραγούδια και σκοποί της Μακεδονίας και της Γουμένισσας"
Συναυλία

Δευτέρα, 24 Ιουλίου
"Μουσικά ηχοχωρώματα του νομού Ιωαννίνων"
Συναυλία

Τρίτη, 25 Ιουλίου
"Το ροκ της δυτικής όχθης"
Συναυλία με τους Τσοπάνα Rave, 8 Έως 2, Σ.Α.Μ., September, Γυμνά Καλώδια

Τετάρτη, 26 Ιουλίου
"Μουσικές του κόσμου"
Συναυλία

Πέμπτη, 27 Ιουλίου
"Τι απέγινε η Νόρα;" Μουσικοθεατρική παράσταση από τους Θεατρίνους Θεατές


Αύγουστος

Πέμπτη, 24 Αυγούστου
"Θεσμοφοριάζουσες του Αριστοφάνη
Θεατρική παράσταση από το Εθνικό Θέατρο

Δευτέρα, 28 Αυγούστου
"Οθέλλος" του Ουίλιαμ Σαίξπηρ
Θεατρική παράσταση από το Θέατρο του Νέου Κόσμου

Τετάρτη, 30 Αυγούστου
"Ιφιγένεια η εν Ταύροις" του Ευριπίδη
Θεατρική παράσταση από το Κ.Θ.Β.Ε.


Σεπτέμβριος

Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου
"Δον Καμίλο" του Σ.Πατατζή
Θεατρική παράσταση από το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Κρήτης

Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου
"Πέρσες" του Αισχύλου
Θεατρική παράσταση από το Εθνικό Θέατρο

Δευτέρα, 4 Σεπτεμβρίου
"Κάτω Ιταλία"
Ταμπουρέλα και Ταραντέλες, συναυλία

Τρίτη, 5 Σεπτεμβρίου
"Ο Περλιμπλίν και η Μπελίσα" του Φ. Γ. Λόρκα
Θεατρική παράσταση από το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Αγρινίου

Τετάρτη, 6 Σεπτεμβρίου
'Αλκηστις Πρωτοψάλτη
Συναυλία

Πέμπτη, 7 Σεπτεμβρίου
"Και απόψε αυτοσχεδιάζουμε"
Θεατρική παράσταση από το θέατρο των Αλλαγών

Παρασκευή, 8 Σεπτεμβρίου
"Η στρίγγλα που έγινε αρνάκι"
Παιδική θεατρική παράσταση από την Ελληνική Θεαμάτων - Κ. Ρουγγέρη

Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου
Πάνος Γεραμάνης
Συναυλία - αφιέρωμα

Τρίτη, 12 και Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου
"Η βελόντα και τα παράσιτα"
Θεατρική παράσταση από την Πειραματική Σκηνή Θεάτρου Πέτρας.

Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου
"Εν τω μήνι αθύρ"
Χοροθέατρο Ροές

Παρασκευή, 15 Σεπτεμβρίου
Βασίλισσα Μαργκό
Eθνικό Μπαλλέτο Βελιγραδίου

Δευτέρα, 18 Σεπτεμβρίου
"Πλούτος" του Αριστοφάνη
Θεατρική παράσταση από το θέατρο Αθήναιον

Τετάρτη, 20 Σεπτεμβρίου
"Οι Κυνικοί ξανάρχονται" συναυλία με το Νίκο Καλογερόπουλο

Σάββατο, 23 Σεπτεμβρίου
"Οι εκατομμυριούχοι της Νάπολης" του Εντουάρντο ντε Φιλίππο
Θεατρική παράσταση Αποφοίτων: 1ου Ενιαίου Λυκείου Πετρούπολης, 3ου Γυμνασίου Ιλίου και μαθητές του 1ου Ενιαίου Λυκείου Πετρούπολης, του 1ου Γυμνασίου Πετρούπολης, και του 3ου Γυμνασίου Ιλίου.

Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου
"Μαύρη Κωμωδία" του Πήτερ Σέφερ
Θεατρική παράσταση από το Δημοτικό Θέατρο Μεγάρων

Δευτέρα, 25 καιΤρίτη, 26 Σεπτεμβρίου
"Και τελικά;"
Θεατρική παράσταση από τη θεατρική ομάδα Έμμετρον
#1   
incomplete_angel
Φθασμένος
Chat
05.06.2007, 11:16
ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΠΕΤΡΑΣ 2007

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


ΙΟΥΝΙΟΣ

*

Παρασκευή 1 ΤΑΜΠΟΥΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑΡΑΝΤΕΛΕΣ

Μουσικές & χοροί από την Κάτω Ιταλία

Προπώληση: 17 ευρώ,

Στο ταμείο του θεάτρου: 20 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ

Βιβλιοπωλείο ΠΟΛΙΤΕΙΑ (Ασκληπιού 3)

Δισκοπωλείο ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ (Ακαδημίας 57)

*

Σάββατο 2 ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΠΕΤΡΑΣ

8η Μεγάλη Συναυλία Πολυφωνικού Τραγουδιού

Προπώληση: 17 ευρώ,

Στο ταμείο του θεάτρου: 20 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ

Βιβλιοπωλείο ΠΟΛΙΤΕΙΑ (Ασκληπιού 3)

Δισκοπωλείο ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ (Ακαδημίας 57)

*

Σάββατο 16 1ο ΑΝΤΙΡΑΤΣΙΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ

Κυριακή 17 ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

Γενική είσοδος: 5 ευρώ,

Ώρα έναρξης 6:00 μ.μ.


*

Τετάρτη 20 ΑCTIVE MEMBER

Συναυλία

Προπώληση 15 ευρώ

Στο ταμείο του θεάτρου: 18 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.

*

Δευτέρα 25 Αφιέρωμα στο ΝΙΚΟ ΜΑΜΑΓΚΑΚΗ

Η Μπαλλάντα του Ερωτόκριτου & Ασματα

Τραγουδούν: Σ.Γιαννάτου, Γ.Ιδομενέως,

Α.Σμυρνάκης, Ν.Μαμαγκάκης

Γενική είσοδος: 15 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τρίτη 26 Αφιέρωμα στο ΝΙΚΟ ΜΑΜΑΓΚΑΚΗ

Ανθολογία τραγουδιών

Τραγουδούν: Σ.Γιαννάτου, Ο.Περίδης,

Μ.Κανά, Λ.Καλημέρη, Ν.Βενετσάνου

Π.Αστεριάδου, κ.α.

Γενική είσοδος: 15 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Παρασκευή 29 «Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΟΥ»

του Άγγελου Βλάχου

«ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΗΡΕΤΗΣ»

του Μπάμπη Άννινου

Δύο μονόπρακτες κωμωδίες

από το “Θέατρο Τέττιγες”

σε σκηνοθεσία Λεωνίδα Βαρδαρού

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


ΙΟΥΛΙΟΣ

*

Κυριακή 1 “ΠΛΟΥΤΟΣ” του Αριστοφάνη

Θεατρική παράσταση από το “Θέατρο Αθήναιον”

σε σκηνοθεσία Θύμιου Καρακατσάνη

Παίζουν οι: Θ.Καρακατσάνης, Σ.Μουστάκας Γ.Κωνσταντίνου

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Δευτέρα 2 ΧΑΡΙΣ ΑΛΕΞΙΟΥ

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τρίτη 3 “ΘΕΣΜΟΦΟΡΙΑΖΟΥΣΕΣ” του Αριστοφάνη

Θεατρική παράσταση από το

“ΔΗΠΕΘΕ Κοζάνης” & “Θέατρο Διαδρομής”

Παίζουν οι: Π. Χαικάλης, Ι. Μιχαηλίδης

Γενική είσοδος: 22 ευρώ,

Φοιτητικό: 17 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τετάρτη 4 Η “ΑΛΛΗ ΟΧΘΗ” στη “ΔΥΤΙΚΗ ΌΧΘΗ"

Συναυλία

Προπώληση: 17 ευρώ,

Στο ταμείο του θεάτρου: 20 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ

Βιβλιοπωλείο ΠΟΛΙΤΕΙΑ (Ασκληπιού 3)

Δισκοπωλείο ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥ (Ακαδημίας 57)


*

Πέμπτη 5 “ΤΡΩΑΔΕΣ” του Ευριπίδη

Θεατρική παράσταση από το

“Θέατρο Μοντέρνοι Καιροί”

Σε σκηνοθεσία Κώστα Νταλιάνη

Γενική είσοδος:,

Φοιτητικό:

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.



*

Παρασκευή 6 "ΕΘΕΛΟΥΣΙΑ ΟΔΟΣ 2"

Μουσική Παράσταση με το Νότη Μαυρουδή

Γενική είσοδος: 20 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Κυριακή 8 CESARIA EVORA

Συναυλία

Προπώληση: 35 ευρώ,

Στο ταμείο του θεάτρου: 40 ευρώ,

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Δευτέρα 9 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ

ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Παρασκευή 13 “ΑΝΤΙΓΟΝΗ” του Σοφοκλή

Σάββατο 14 Θεατρική παράσταση από τη “Νέα Σκηνή”

Κυριακή 15 σε σκηνοθεσία Λευτέρη Βογιατζά

Παίζουν οι: Λ. Βογιατζής, Α.Μουτούση

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.

*

Δευτέρα 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τετάρτη 18 “Ο ΞΕΠΕΣΜΕΝΟΣ ΔΕΡΒΙΣΗΣ”

Πέμπτη 19 του Παπαδιαμάντη

Θεατρική παράσταση από το

“ΔΗΠΕΘΕ Αγρινίου” & “Ελληνικό Φεστιβάλ”

σε σκηνοθεσία Θοδωρή Γκόνη

Παίζουν οι:Σ. Πέππας, Γ.Μωρόγιαννης

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τρίτη 24 “ΜΑΚΒΕΘ”

Θεατρική παράσταση σε σκηνοθεσία

Γιώργου Κιμούλη

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Τετάρτη 25 “ΩΧ! ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΟΥ”

του Παντελή Τσικληρόπουλου

Θεατρική παράσταση από την

“Εταιρεία Θεάτρου Βήματα”

σε σκηνοθεσία Ελένης Γερασιμίδου

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


*

Πέμπτη 26 “ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ANGABI”

“MYIA” Dance COMPANY

Χορός

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

*

Τετάρτη 29 “ΒΑΒΥΛΩΝΙΑ” του Δημήτρη Κ. Βυζάντιου

Θεατρική παράσταση από την “Ε.Θ. Θεώρημα” & “Τέσσερις Εποχές”

σε σκηνοθεσία Γιάννη Μόρτζου

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.



*

Πέμπτη 30 “ΜΠΑΜΠΑ… ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΘΑΝΕΙΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ” των Ρήγα - Αποστόλου

Θεατρική παράσταση σε σκηνοθεσία Α. Ρήγα

Παίζουν: Κ. Κόκλας, ΤΖ.Παπουτσή κ.α.

Ώρα έναρξης 9:30 μ.μ.


ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

*

Σάββατο 1 ΦΕΣΤΙΒΑΛ “MAMA AFRICA”

Ώρα έναρξης 12:00 μ.μ.


*

Κυριακή 2 NO SPONSORS MOVEMENT

Συναυλία

Γενική είσοδος: 15ευρώ,

Ώρα έναρξης 09:00 μ.μ.


*

Δευτέρα 3 “ΙΠΠΕΙΣ” του Αριστοφάνη

Θεατρική παράσταση από το

“ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Ρούμελης”

σε σκηνοθεσία Γιώργου Αρμένη

Παίζουν: Γ.Αρμένης, Π.Σκουρολιάκος, Χ.Σώζος κ.α

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.

*

Τρίτη 4 “ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ”

του Νίκου Καζαντζάκη

Θεατρική παράσταση από το

“ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Κρήτης”

σε σκηνοθεσία Γιάννη Βόγλη

Παίζουν: Γ.Βόγλης, Ν.Βερλέκης, Γ.Καλατζόπουλος κ.α

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Τετάρτη 5 ΒΑΣΙΛΗΣ & ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΕΑΣ

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ




*

Πέμπτη 6 “ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ”

Θεατρική παράσταση από το

“Θεατρικό Σανίδι”

σε σκηνοθεσία Γιάννη Δαλιανίδη

Παίζουν: Κ.Βουτσάς, Ε. Γερασιμίδου κ.α.

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Παρασκευή 7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Σάββατο 8 GORAN BREGOVIC

& Wedding and Funeral Band

Συναυλία

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Κυριακή 9 “ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ”

Θεατρική παράσταση από το

“Εθνικό Θέατρο”

σε σκηνοθεσία Δημήτρη Mαυρίκιου

Παίζουν: Λ.Φωτοπούλου, Ν.Καραθάνος κ.α.

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Δευτέρα 10 “ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ

του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΟΥΜΑ

Παιδική Θεατρική παράσταση από την

“Ελληνική θεαμάτων – Κ.Ρουγγέρη”

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Τρίτη 11 “ΜΗΔΕΙΑ” του ΜΠΟΣΤ

Θεατρική παράσταση από το

“Θέατρο Προσκήνιο”

σε σκηνοθεσία Σταμάτη Φασουλή

Παίζουν: Μ.Χατζησάββας, Ζ. Μακρυπούλια κ.α.

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.



ΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ


*

Δευτέρα 11 Ιουνίου “ΚΡΗΤΕΣ”

Είσοδος ελεύθερη

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Παρασκευή 15 Ιουνίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ

Τετάρτη 27 Ιουνίου Συναυλία

Πέμπτη 28 Ιουνίου Είσοδος ελεύθερη

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Παρασκευή 22 Ιουνίου ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

Τετάρτη 23 Ιουνίου Παραδοσιακοί χοροί

Πέμπτη 24 Ιουνίου Είσοδος ελεύθερη

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.


*

Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου “Η ΒΕΛΟΝΑ ΚΑΙ…ΤΑ

ΠΑΡΑΣΙΤΑ”

Θεατρική παράσταση από την

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ

ΘΕΑΤΡΟΥ ΠΕΤΡΑΣ

Είσοδος Ελεύθερη,

Ώρα έναρξης 9:00 μ.μ.

πηγή : AVOPOLIS
#2   


Αυτά τα διάβασες;