ελληνική μουσική
    592 online   ·  210.830 μέλη

    Εκδρομή στην Ευβοια...

    dimitrapan
    19.06.2006, 14:52
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

    Περιμένω λοιπόν να το πάρω δια χειρός μοναδικο-φανταστικέ wash 'n go!!!
    angela_77
    19.06.2006, 17:41
    να και η φωτιτσα μας



    επισυναπτόμενα: DSC00029_edited.JPG 
    angela_77
    19.06.2006, 17:49
    ... και ο κερμιτ το βατραχι...



    επισυναπτόμενα: DSC00016_edited.JPG 
    Orfeus
    19.06.2006, 18:12
    Η δική μας φωτιά,



    έσβησε πριν από λίγα λεπτά!!!






    ageras
    19.06.2006, 18:17
    Το μέλος Orfeus στις 19-06-2006 στις 18:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Η δική μας φωτιά,



    έσβησε πριν από λίγα λεπτά!!!









    uNick
    19.06.2006, 18:22
    Το μέλος Orfeus στις 19-06-2006 στις 18:12 έγραψε...
    Παράθεση:

    Η δική μας φωτιά,



    έσβησε πριν από λίγα λεπτά!!!

    Πυρομανείς ! ! ! ! ! !
    eleni
    19.06.2006, 19:24
    Γι'αυτό και εμείς τραγουδούσαμε το "φωτιά στα Σαββατόβραδα"....

    Να πώ και εγώ δυο λογάκια για το πολύ όμορφο ΣΚ.
    Θα'θελα να συγχαρώ........
    -Την dimitrapan,που αν και φοβόταν το βουνό μαζί με την super οδηγό Μαίρη, τελικά τα κατάφεραν.
    -Τον manblaz,για τον τρομερό εξοπλισμό (καρέκλα,2 ομπρέλες,ρακέτες ψυγείο με άφθονες μπύρες και φρουτάκια.
    -Την θαρραλέα Emaki,που σαν συνοδηγός του manblaz απολάμβανε την διαδρομή χώρις υγρά φρένων...... αχ Μανώλη.
    -Την Angela77,για της βραδυνές φωτογραφίες και την όμορφη κουβεντούλα που είχαμε.
    -Την Eneni,που αν και χωρίς αρ.κυκλφορίας ήρθε μαζί μας με κίνδυνο να την γράψει η τροχαία.(αλήθεια κόλλησες χαρτάκι με τον αριθμό???)
    -Τον uNick,που ήρθε στο camping και μας περίμενε τόση ώρα μέχρι να γυρίσουμε απο την παραλία.
    -Και τέλος τον jorge μου.που σε συνεργασία με τον manblaz μου έσωσε τη ζωή... σκοτώνοντας έναν σκορπιό ο οποίος κατευθυνόταν στην σκήνη μας.
    Αντε βρέ να είμαστε καλά να ξαναπάμε τόσο ωραία....βόοοοοοολτα.........
    vasilis23
    19.06.2006, 19:28
    Φιλαρακια μουυυυυυυυυυ!!!!Χαιρομαι που περασατε τελειααα!!!!Εγω δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω.... την επομενη φορα ομως θα ειμαι σιγουρα κοντα σας!!!επιασα δουλεια γιαυτο!!!!
    eneni
    19.06.2006, 20:23
    Το μέλος eleni στις 19-06-2006 στις 19:24 έγραψε...
    Παράθεση:
    .

    -Την Eneni,που αν και χωρίς αρ.κυκλφορίας ήρθε μαζί μας με κίνδυνο να την γράψει η τροχαία.(αλήθεια κόλλησες χαρτάκι με τον αριθμό???)



    ναι!
    ευχαριστωωωωωωωω!
    ασε κι ειχα ενα αγχος μην εχει καμια τροχαια στο γυρισμο! (και μετα θα ελεγα και την ατακα...μη μην υπογραφετε εκει... ε φανταστικε τροχονομε...;)
    αλλα τωρα οκ!

    εχω το χαρτακι μου στη θεση του! (το μπρελοκ απ το κλειδι μου λειπει και οργανωθηκα )
    angela_77
    19.06.2006, 21:48
    Το μέλος vasilis23 στις 19-06-2006 στις 19:28 έγραψε...
    Παράθεση:

    Φιλαρακια μουυυυυυυυυυ!!!!Χαιρομαι που περασατε τελειααα!!!!Εγω δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω.... την επομενη φορα ομως θα ειμαι σιγουρα κοντα σας!!!επιασα δουλεια γιαυτο!!!!



    μπραβο ρε βασιλακη... την επομενη φορα δεν θα εχεις την αφραγκια ως δικαιολογια...
    angela_77
    19.06.2006, 22:20
    και ενα μικρο κουιζ για αυτους που δεν ηρθαν:

    1. Ποια πηγε να βαλει φωτια (κατα λαθος παντα) πετοντας το τσιγαρο της αντι για τα σκουπιδια στον καδο?

    2. Ποια τραγουδησε το "καιγομαι" και μαγεψε ολη την παραλια με τον τροπο που το ειπε?

    3. Ποιοι παιξαν ακουραστα κιθαρα για περιπου 5 ωρες και δεν καναν ουτε ενα παραπονο?

    4. Ποια (πολυ ησυχη κατα αλλα) εβαλε τις φωνες στα (καθολου ησυχα) παιδακια που μας ξεσηκωσανε με τις αγριοφωναρες τους?

    5. Ποιος ειχε αναλαβει χρεη αρχιθερμαστη και ολη το σαββατοβραδο εριχνε ξυλα στην φωτια μην μας σβησει και κρυωσουμε?

    6. Ποια καταφερε να μην πνιγει και χωρις ναυαγοσωστη?

    7. Ποια θελει να παει βΟΟΟΟλτα?

    και τελος

    8. Ποια τσουρουφλιστηκε και τωρα ειναι στο κρεββατι πασαλημενη με γιαουρτακια και γκρινιαζει?



    eneni
    19.06.2006, 22:24
    Το μέλος angela_77 στις 19-06-2006 στις 22:20 έγραψε...
    Παράθεση:

    και ενα μικρο κουιζ για αυτους που δεν ηρθαν:

    1. Ποια πηγε να βαλει φωτια (κατα λαθος παντα) πετοντας το τσιγαρο της αντι για τα σκουπιδια στον καδο?

    2. Ποια τραγουδησε το "καιγομαι" και μαγεψε ολη την παραλια με τον τροπο που το ειπε?

    3. Ποιοι παιξαν ακουραστα κιθαρα για περιπου 5 ωρες και δεν καναν ουτε ενα παραπονο?

    4. Ποια (πολυ ησυχη κατα αλλα) εβαλε τις φωνες στα (καθολου ησυχα) παιδακια που μας ξεσηκωσανε με τις αγριοφωναρες τους?

    5. Ποιος ειχε αναλαβει χρεη αρχιθερμαστη και ολη το σαββατοβραδο εριχνε ξυλα στην φωτια μην μας σβησει και κρυωσουμε?

    6. Ποια καταφερε να μην πνιγει και χωρις ναυαγοσωστη?

    7. Ποια θελει να παει βΟΟΟΟλτα?

    και τελος

    8. Ποια τσουρουφλιστηκε και τωρα ειναι στο κρεββατι πασαλημενη με γιαουρτακια και γκρινιαζει?







    καλοοοοοοοοοοοοοο!!!!
    για να δω απαντησεις!

    vasilis23
    19.06.2006, 23:13
    ειμαι σιγουρος πως για το Νο2 τραγουδησε η Δημητρουλα μου!!!!!!!!!!!!
    jorge
    20.06.2006, 01:17
    Να πω κι εγώ πως ήταν ένα ΑΞΕΧΑΣΤΟ Σαββατοκύριακο γι' αυτό ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά για τη χαρά που μου δώσατε:

    α) να ξαναστήσω σκηνή
    β) να ξαναπαίξω κιθάρα μετά από πολύυυυυυυυ καιρό και για πρώτη φορά σε ...γάμο!
    γ) να γελάσω με την ψυχή μου
    δ) να δω βάτραχο να κάνει γύρο πισίνας
    ε) να ξανακάνω μπάνιο στην παραλία με το νησάκι (δε λέμε όνομα να μη μαζεύεται και κόσμος!)
    στ) να ανακαλύψω οτι σε κάποιες παραλίες υπάρχουν μπιρμπιλόνια!
    ζ) να διαπιστώσω πόσο πολύ μου αρέσει η Β.Εύβοια και το συγκεκριμένο ονειροκάμπινγκ
    η) να μάθω να προσέχω πριν το ταξίδι τα υγρά φρένων ...των άλλων!
    θ) να έχω δίπλα μου ωραίες φωνές (uNick, Δήμητρα, Μαρία, Άρης ντόπιος κλπ) ώστε να μην χρειάζεται να τραγουδάω μόνος μου
    ι) να ανακαλύψω έναν ταλαντούχο καμπινγκοτροβαδουροκιθαρίστα (uNick)
    κ) να μάθω να παίρνω τηλεκοντρόλ για να αλλάζω από τη σκηνή μου τις τηλεοράσεις των γειτόνων (βλ.τύποι με Playstation)
    λ) να σας γνωρίσω καλύτερα και ουσιαστικότερα


    Μακάρι οι συνθήκες να τα φέρουν έτσι ώστε να ξαναπάμε


    uNick
    20.06.2006, 21:00
    Το μέλος jorge στις 20-06-2006 στις 01:17 έγραψε...
    Παράθεση:

    Να πω κι εγώ πως ήταν ένα ΑΞΕΧΑΣΤΟ Σαββατοκύριακο γι' αυτό ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά για τη χαρά που μου δώσατε:

    α) να ξαναστήσω σκηνή

    Τόσο πολύ σου αρέσει??? Ε, την επόμενη φορά θα σου "επιτρέψω" να στήσεις και την δική μου...
    Παράθεση:

    β) να ξαναπαίξω κιθάρα μετά από πολύυυυυυυυ καιρό και για πρώτη φορά σε ...γάμο!

    Άντε βρε, και στα δικά σου...!!!!!!!!!!!!!
    Παράθεση:

    δ) να δω βάτραχο να κάνει γύρο πισίνας

    ...και σκορπιό να κάνει γύρο... σκηνής!
    Παράθεση:

    ε) να ξανακάνω μπάνιο στην παραλία με το νησάκι (δε λέμε όνομα να μη μαζεύεται και κόσμος!)

    Κρύβε λόγια, κρύβε λόγια...
    Παράθεση:

    ζ) να διαπιστώσω πόσο πολύ μου αρέσει η Β.Εύβοια και το συγκεκριμένο ονειροκάμπινγκ

    Φανταστικό... κάμπινγκ!!!!!
    Παράθεση:

    η) να μάθω να προσέχω πριν το ταξίδι τα υγρά φρένων ...των άλλων!

    (βλ. Μανώλη ! ! !)
    Παράθεση:

    θ) να έχω δίπλα μου ωραίες φωνές (uNick, Δήμητρα, Μαρία, Άρης ντόπιος κλπ) ώστε να μην χρειάζεται να τραγουδάω μόνος μου

    Εδώ έχω να κάνω τα εξής σχόλια:
    1. Δήμητρα - μαγεία ! ! !
    2. Μαρία - υπέροχη ! ! !
    3. Άρης (ντόπιος) - απίστευτος ο πιτσιρικάς...!
    Παράθεση:

    ι) να ανακαλύψω έναν ταλαντούχο καμπινγκοτροβαδουροκιθαρίστα (uNick)

    ...με κάνεις και κοκκινίζω...!
    Thanxxx!
    Παράθεση:

    κ) να μάθω να παίρνω τηλεκοντρόλ για να αλλάζω από τη σκηνή μου τις τηλεοράσεις των γειτόνων (βλ.τύποι με Playstation)

    ...και μια βαριοπούλα, για πιό δραστικά μέτρα σε περίπτωση που δεν βάλουν μυαλό!!!
    Παράθεση:

    λ) να σας γνωρίσω καλύτερα και ουσιαστικότερα