ελληνική μουσική
    830 online   ·  210.833 μέλη

    Η πιο δύσκολη θέση που έχετε βρεθεί ποτέ

    tolaruba
    07.07.2006, 19:51
    τοτε....υγεια!!!!!
    aurora
    09.07.2006, 13:08
    Λοιπόν εμένα μου συνέβη το εξής: Ήμασταν στη χορωδία του σχολείου και κάναμε όλοι φασαρία. Εγώ μιλούσα με μια φίλη μου περί ανέμων και υδάτων και επειδή μιλούσαν και όλοι οι άλλοι μεταξύ τους, κανείς δεν άκουγε τι λέγαμε. Κάποια στιγμή μας έκανε νόημα η καθηγήτρια να ησυχάσουμε, ή ησύχασαν όλοι μόνοι τους (δε θυμάμαι, έχουν περάσει χρόνια) και εκείνη τη στιγμή ακούγεται η φίλη μου να μου λέει δυνατά: "Εσένα δηλαδή δε σου αρέσει κανένας?".
    Φυσικά γύρισαν όλοι και μας κοίταξαν...
    Feggarenia261
    11.07.2006, 21:11
    Το μέλος aurora στις 09-07-2006 στις 13:08 έγραψε...
    Παράθεση:

    Λοιπόν εμένα μου συνέβη το εξής: Ήμασταν στη χορωδία του σχολείου και κάναμε όλοι φασαρία. Εγώ μιλούσα με μια φίλη μου περί ανέμων και υδάτων και επειδή μιλούσαν και όλοι οι άλλοι μεταξύ τους, κανείς δεν άκουγε τι λέγαμε. Κάποια στιγμή μας έκανε νόημα η καθηγήτρια να ησυχάσουμε, ή ησύχασαν όλοι μόνοι τους (δε θυμάμαι, έχουν περάσει χρόνια) και εκείνη τη στιγμή ακούγεται η φίλη μου να μου λέει δυνατά: "Εσένα δηλαδή δε σου αρέσει κανένας?".
    Φυσικά γύρισαν όλοι και μας κοίταξαν...



    Αυτό δεν είανι τπτ! Φαντάζεσαι εκείνη τη στιγμή να απαντούσες ''Εχω φαει χοντρο κόλλημα με τον γιωργάκη που κάθεται πίσω μου?'' χιχιχι! Εκει να δεις!
    loussi
    21.02.2007, 15:04
    ...Εμμ... εριξα κατω 8 κουκλεσ σε βιτρινα μαγαζιου! Σαν ντομινο..! τραυματικη εμπειρια!!!
    Anastasiablumwi
    18.12.2008, 16:36

    Κάποτε πήρα τηλέφωνο την  μητέρα μου από το σχολείο μου για να την ρωτήσω πόσο Depon να πάρω γιατί με πονούσε το κεφάλι μου.Της έλεγα:

    -Σήμερα ο γυμναστής μας έβγαλε το λάδι...  κι ακούω από πίσω μου την δασκάλα των αγγλικών μου:

    -Όπα Αναστασία,ο γυμναστής είναι εδώ...Γυρνάω και βλέπω τον γυμναστή μου!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Δεν με κοιτούσε, μα κατάλαβα πως είχε θυμώσει!Είπα από μέσα μου<{#emotions_dlg.oops}>!