ελληνική μουσική
    542 online   ·  210.844 μέλη

    Απονομή Βραβείων Διαγωνισμού & Μουσική Βραδιά !

    Orfeus
    26.06.2006, 16:17
    Το μέλος antreas_dr στις 26-06-2006 στις 16:02 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος XeniaRodo στις 26-06-2006 στις 09:54 έγραψε...
    Παράθεση:

    θα είμαι κι εγώ εκεί


    Και εγώ θα έρθω.
    είμαι όπως ξέρετε απο τους φανατικούς της ποίησης!!



    Ναι μου το έχεις πει. Το .......θυμάμαι!!!



    “5/4 Live Stage”
    Φιλίππου 14
    Μικρολίμανο

    Σάββατο 8 Ιουλίου
    21.30

    - uNick
    - thank
    - Orfeus
    - XeniaRodo
    - Emaki
    - Jorge
    - Eleni
    - Eleana
    - DimitrisDimitriadis
    - Pavel
    - Vasilis23
    - CHE (+1)
    - Ageras (?)
    - ikaros19 (?)
    - faltsoo
    - iliasN
    - antreas_dr


    uNick
    26.06.2006, 20:14
    Το μέλος rouli726 στις 26-06-2006 στις 13:21 έγραψε...
    Παράθεση:

    επειδη λογω αποστασης και επαγγελματικων υποχρεωσεων δε θα παραστω,παρακαλω το βραβειο μου να παραδοθει στο νομικο μου συμβουλο,τον οποιο και θα στειλω!θεωρω δεδομενο πως θα βραβευτω,δε το συζητω!!!επισης θεωρω δεδομενο πως ειμαι τοσο εξεχουσα προσωπικοτητα ωστε να εχω νομικο συμβουλο!!!

    Δεν κατάλαβα... Δηλαδή πώς την έχεις δει? Βραβεία ΑΡΙΩΝ είναι εδώ??? Και το βραβείο σου θα το παραλάβει κάποιος άλλος???????

    Εγώ θα το παραλάβω το δικό σου...... και σιγά μη σου το δώσω!!!!!!!!!!!
    naspan
    26.06.2006, 20:20
    Λυπάμαι τόσο πολύ που δεν θα μπορέσω να είμαι και εγώ σε αυτή την τόσο ξεχωριστή βραδιά για όλους μας .
    Είναι όμως αδύνατον, διότι η υγεία μου δεν μου αφήνει περιθώριο να είμαι και εγώ εκει.
    Καλη επιτυχία σε όλους μας.

    Σας ευχαριστώ

    Φιλικά
    Αθανασία Πανταζίδου
    maqduk
    27.06.2006, 03:22
    Αρχικά, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον μάνατζερ μου, την μητέρα μου, τον πατέρα μου, τον κομμωτή μου, και ειδικά τον μανικιουρίστα μου, που περιποιείται τόσο προσεχτικά τα νυχάκια των δαχτύλων μου, αυτων των χρυσών δαχτύλων, των ανεκτίμητης αξίας δαχτύλων μου, που μπορούν και αποτυπώνουν σε χαρτί, ενίοτε και στο πληκτρολόγιο, τέτοια αριστουργήματα. Είμαι πολύ περήφανος για την τιμή που μου κάνατε να μου δώσετε το βραβείο καλύτερης ποίησης, καλύτερου στίχου και του πιο πολυτάλαντου ποιητή - στιχουργού, και θέλω να ξέρετε ότι την εμπιστοσύνη που μου έδειξε η "φανταστική" επιτροπή δεν θα πάει χαμένη. Ήδη έχω προσφορές συνεργασίας με τους μεγάλους ποιητές της εποχής μας, τον Φοίβο, και τον Καρβέλα, για να παίρνουνε τους δικούς μου στίχους και να τους πλασάρουν ως δικούς τους και αφού τι να την κάνεις τη δόξα χωρίς λεφτα, θα τις δεχτώ. Επίσης επειδή διάβασα πως τα αποτελέσματα δεν έχουν ανακοινωθεί και επειδή ο Μπαμπάς μου, ο υπουργός, μου είπε ότι θα στεναχωρηθεί πάρα πολύ άμα δεν πάρω όλα τα βραβεία (γιατί οι μισές δουλειές δεν του αρέσουν), πιστεύω ακράδαντα ότι οι ευχαριστίες μου έχουν πιάσει τόπο με βάση την αμερόληπτη πάντα κρίση σας. Στο κάτω-κάτω, χούντα έχουμε;

    Με αγάπη, ο "φανταστικός" ποιητής-στιχουργός και παιδί υπουργού (πρωτότοκος).

    Υ.Γ. Να έρθω με την λιμουζίνα το σάββατο για την απονομή μου;
    Orfeus
    27.06.2006, 03:56
    Το μέλος maqduk στις 27-06-2006 στις 03:22 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ. Να έρθω με την λιμουζίνα το σάββατο για την απονομή μου;



    Και με τη λιμουζίνα να 'ρθεις και με το τραίνο να 'ρθεις και με τα πόδια να 'ρθεις, έχεις κερδίσει το πρώτο βραβείο για τις ........χειρωνακτικές σου "εργασίες".




    spiroos
    27.06.2006, 08:17
    Το μέλος naspan στις 26-06-2006 στις 20:20 έγραψε...
    Παράθεση:

    Λυπάμαι τόσο πολύ που δεν θα μπορέσω να είμαι και εγώ σε αυτή την τόσο ξεχωριστή βραδιά για όλους μας .
    Είναι όμως αδύνατον, διότι η υγεία μου δεν μου αφήνει περιθώριο να είμαι και εγώ εκει.
    Καλη επιτυχία σε όλους μας.

    Σας ευχαριστώ

    Φιλικά
    Αθανασία Πανταζίδου






    Καλή επιτυχία και σε σένα Αθανασία. Τη ξεχωριστή βραδιά την κάνουν οι ξεχωριστοί άνθρωποι, παρόντες και απόντες.

    Σου εύχομαι περαστικά.

    dimitrapan
    27.06.2006, 09:54
    Είπα και γω σαν άνθρωπος να πάω διακοπούλες... Είπα να φύγω 7-17/7!!! Μα όλα μέσα σε αυτό το δεκαήμερο πρέπει να τα κανονίσετε???

    Είμαι σίγουρη ότι θα είναι μία εξαιρετική βραδιά, από την οποία θα εμφανιστούν πολλά ταλέντα και θα περάσετε τέλεια υπό τους ήχους της μουσικής των παιδιών!!!

    Να περάσετε υπέροχα φανταστικοί μου φίλοι...
    rouli726
    27.06.2006, 12:09
    Το μέλος uNick στις 26-06-2006 στις 20:14 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 26-06-2006 στις 13:21 έγραψε...
    Παράθεση:

    επειδη λογω αποστασης και επαγγελματικων υποχρεωσεων δε θα παραστω,παρακαλω το βραβειο μου να παραδοθει στο νομικο μου συμβουλο,τον οποιο και θα στειλω!θεωρω δεδομενο πως θα βραβευτω,δε το συζητω!!!επισης θεωρω δεδομενο πως ειμαι τοσο εξεχουσα προσωπικοτητα ωστε να εχω νομικο συμβουλο!!!

    Δεν κατάλαβα... Δηλαδή πώς την έχεις δει? Βραβεία ΑΡΙΩΝ είναι εδώ??? Και το βραβείο σου θα το παραλάβει κάποιος άλλος???????

    Εγώ θα το παραλάβω το δικό σου...... και σιγά μη σου το δώσω!!!!!!!!!!!



    λοιπον νικο σε παρακαλω θα μου μιλας καλυτερα δεν ειμαι οποια κι οποια!!!ειμαι "βετερανος" εγω!!!χιχιχιχιχχι!το πα!!!!
    οσο για το βραβειο μου(το χω σιγουρο η ψωναρα!!) θα το παραλαβει ειπα ο νομικος μου συμβουλος αλεξης κουγιας!σταρ ειμαι τι νομικο συμβουλο θαχα???χαχαχαχα
    και κατι αλλο!δημητρα να μη πας διακοπες και να παραστεις στη βραδια!τι το καναμε εδω???αμερικαν μπαρ???
    ξανα μανα καλα να περασετε και μη στενοχωρηθειτε που εγω θα "σαρωσω"τα βραβεια!!!
    υ.γ.επειδη καθε υποψηφιος που σεβεται τον ευατο του εχει ετοιμο το "λογο" που θα πει οταν βραβευθει εγω απλα θα ευχαριστησω το θεο που με εκανε ομοπφη-εξυπνη-ταλαντουχα και μοναδικη!!!!
    STR
    27.06.2006, 12:22
    Παράθεση:
    εγω απλα θα ευχαριστησω το θεο που με εκανε ομοπφη-εξυπνη-ταλαντουχα και μοναδικη!!!!



    3exases naeis oti se ekane kai metriofrwn!!
    allwste einai fanero oti h metriofrodunh einai mia apo tis 7.000 aretes sou!!


    here i am, rock you like a hurricane...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 27-06-2006 12:26 ]


    uNick
    27.06.2006, 13:41
    Το μέλος dimitrapan στις 27-06-2006 στις 09:54 έγραψε...
    Παράθεση:

    Είπα και γω σαν άνθρωπος να πάω διακοπούλες... Είπα να φύγω 7-17/7!!! Μα όλα μέσα σε αυτό το δεκαήμερο πρέπει να τα κανονίσετε???

    Αυτή είναι η... τιμωρία σου... για εκείνο το sms που μου έστειλες την Παρασκευή...!
    dimitrapan
    27.06.2006, 13:51
    Το μέλος uNick στις 27-06-2006 στις 13:41 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αυτή είναι η... τιμωρία σου... για εκείνο το sms που μου έστειλες την Παρασκευή...!



    Πρόσεξε μην προκαλείς γιατί μπορεί να σου στείλω ίδιο και αυτήν την Παρασκευή!!!
    uNick
    27.06.2006, 13:57
    Το μέλος dimitrapan στις 27-06-2006 στις 13:51 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 27-06-2006 στις 13:41 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αυτή είναι η... τιμωρία σου... για εκείνο το sms που μου έστειλες την Παρασκευή...!



    Πρόσεξε μην προκαλείς γιατί μπορεί να σου στείλω ίδιο και αυτήν την Παρασκευή!!!


    Ωχ ωχ ωχ...!
    dimitrapan
    27.06.2006, 14:15
    Το μέλος uNick στις 27-06-2006 στις 13:57 έγραψε...
    Παράθεση:

    Ωχ ωχ ωχ...!



    Πονάς φανταστικέ Νίκο??? (θα ενημερωθείς πάραυτα... )
    jorge
    27.06.2006, 14:28
    Να υπενθυμίσουμε πως όσοι θέλετε να έρθετε στην Απονομή, το δηλώνετε σε αυτό το topic. Απλά γράφετε το όνομα μέλους σας και τον αριθμό των φίλων σας που θα έρθουν

    Στην πρώτη σελίδα του topic θα βρείτε λεπτομέρειες για την εκδήλωση και το μέρος.
    Orfeus
    27.06.2006, 14:55
    “5/4 Live Stage”
    Φιλίππου 14
    Μικρολίμανο

    Σάββατο 8 Ιουλίου
    21.30


    - uNick
    - thank
    - Orfeus
    - XeniaRodo
    - Emaki
    - Jorge
    - Eleni
    - Eleana
    - DimitrisDimitriadis
    - Pavel
    - Vasilis23
    - CHE (+1)
    - Ageras (?)
    - ikaros19 (?)
    - faltsoo
    - iliasN
    - antreas_dr


    uNick
    27.06.2006, 15:08
    Όλοι αυτοί θα...... παίξουμε?????

    ...........πω πωωωωω!!! Πολλές συμμετοχές...! Φοβερό live θα κάνουμε...
    jorge
    27.06.2006, 15:10
    UPDATE:

    “5/4 Live Stage”
    Φιλίππου 14
    Μικρολίμανο

    Σάββατο 8 Ιουλίου
    21.30

    - uNick
    - thank
    - Orfeus
    - XeniaRodo
    - Emaki
    - Jorge
    - Eleni
    - Eleana
    - DimitrisDimitriadis
    - Pavel
    - Vasilis23
    - CHE (+1)
    - Ageras (?)
    - ikaros19 (?)
    - faltsoo
    - iliasN
    - antreas_dr
    - Left
    - Jorgitto's Mother
    spiroos
    27.06.2006, 15:15
    UPDATE:

    “5/4 Live Stage”
    Φιλίππου 14
    Μικρολίμανο

    Σάββατο 8 Ιουλίου
    21.30

    - uNick
    - thank
    - Orfeus
    - XeniaRodo
    - Emaki
    - Jorge
    - Eleni
    - Eleana
    - DimitrisDimitriadis
    - Pavel
    - Vasilis23
    - CHE (+1)
    - Ageras (?)
    - ikaros19 (?)
    - faltsoo
    - iliasN
    - antreas_dr
    - Left
    - Jorgitto's Mother
    -spiroos (+5;)

    Aiolos_m
    27.06.2006, 17:06
    μέσα κι εγώ....
    dimitra-n
    27.06.2006, 17:25
    Καλησπέρα σας.

    Επειδή η Κύπρος είναι λιγάκι μακριά δεν θα τα καταφέρουμε να έρθουμε !
    Καλή τύχη σε όλους και είμαι σίγουρη οτι θα περάσετε μια απίθανη βραδιά...