ελληνική μουσική
    462 online   ·  210.844 μέλη
    Desmar
    07.07.2006, 15:39
    ...στο περιστεράκι που το άρπαξε η γάτα το πρωί ... ...κάτω από το μπαλκόνι μου ...


    mirrors
    07.07.2006, 18:51
    Το Σ/Κ θα πω αντίο στο διαβασμα (που ΔΕΝ έκανα), στη ζέστη και στη Θεσσαλονίκη!!!
    Βουρ για θάλασσα! Και, Δέσποινα, λέω να ακολουθήσω τη συμβουλή σου πέρι διαβάσματος στην παραλία με φραπεδιά, κυματάκι και καλή παρέα!!!!!
    Αντίο και σε σας, προς το παρόν!!!!!!!!!
    uNick
    08.07.2006, 00:40
    Σήμερα θα πω αντίο σε όλους για 1 ημέρα... Θα είμαι όλη μέρα στο δρόμο αύριο (λόγω δουλειάς), οπότε θα τα πούμε από κοντά στο 5/4 αύριο το βράδυ... και εδώ μέσα από Κυριακή πρωί...
    Feggarenia261
    08.07.2006, 08:37
    Θα πώ αντίο σε οτι μου τρώει την ψυχή και δεν μ αφήνει να ηρεμήσω... Ναι! για πρώτη φορά στη ζωή μου θα πω αντίο κάπου για το καλό μου!!!!!!!!!!
    atrixospi8ikos
    09.07.2006, 11:09
    simera 8a pw antio stin kourasi...
    tolaruba
    09.07.2006, 11:44
    σημερα θα πω αντιο στη μιζερια!!
    pastella
    09.07.2006, 17:16
    Σήμερα θα πω αντιο στους ενδοιασμούς μου για ενα μακρινο και χορταστικό ταξιδι ...! Δεν γα...ται και κανενα μαθημα στην εξεταστική, τετοια ευκαιρια σιγα να μην ξαναπαρουσιαστει..! Ετσι λοιπον η δηλωση συμμετοχης μου ειναι πλεον στα εισερχομενα των διοργανωτών..!

    Είναι ωραιο παντως οταν χρειαζεσαι ενα φιλο να υπαρχει όχι ένας αλλά δύο εκει και όταν πρέπει για να σε βοηθησουν!!!

    Λετονια σου 'ρχομαι!!!!!!!
    giasemi
    09.07.2006, 21:31
    ...σε όλους αυτούς που το "πολύ" τους φάνηκε "λίγο",που την άγαπη θεωρήσαν
    υποχρέωση και που ο "άλλος" απλά δεν υπήρξε ποτέ.
    manblaz
    09.07.2006, 23:15
    Δυστυχως ηρθε η ωρα να τον αποχαιρετισουμε...

    ενα μεγαλο αντιο και ενα μεγαλυτερο ευχαριστω στον Ζινεντιν Ζινταν...


    Hastaroth
    10.07.2006, 00:40
    ..που δυστυχώς τελείωσε την καριέρα του μέ τρόπο που σίγουρα δέν ταίριαζε σέ έναν τέτοιο ποδοσφαιριστή...
    prochatz
    10.07.2006, 01:26
    Το μέλος Hastaroth στις 10-07-2006 στις 00:40 έγραψε...
    Παράθεση:

    ..που δυστυχώς τελείωσε την καριέρα του μέ τρόπο που σίγουρα δέν ταίριαζε σέ έναν τέτοιο ποδοσφαιριστή...



    Όντως... Πολύ κρίμα ένας τόσο μεγάλος ποδοσφαιριστής να κλείνει την καριέρα του με μία κόκκινη κάρτα για αντιαθλητική ενέργεια, σε ένα τελικό παγκοσμίου κυπέλλου. Αν μη τι άλλο, το γεγονός αυτό επισκίασε τόσο τη φιλότιμη παρουσία του στο Μουντιάλ όσο και την προσωπικότητά του γενικότερα...

    Pourquoi Zinedin?

    ---------------
    "Τι να την κάνω τη ζωή μου
    στο παραμύθι θα τη ρίξω να πνιγεί
    Να παραμυθιαστεί η ψυχή μου
    να σε πιστέψει πάλι από την αρχή
    Να σε πιστεύει όταν μ' αγγίζεις
    τις νύχτες όταν ψιθυρίζεις
    όταν λες...
    Θα 'μαι κοντά σου όταν με θες..."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : prochatz στις 10-07-2006 01:27 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : prochatz στις 10-07-2006 01:28 ]


    atrixospi8ikos
    10.07.2006, 01:38
    egw simera 8a pw antio ston ponokefalo pou me tirana 2 meres!!!!!!!!!!!
    Desmar
    10.07.2006, 11:36
    Σήμερα θα πω αντίο στο Σου Κου που πέρασε ... ... ήταν ωραία στον παράδεισο .... σε αναμονή του επομένου ...


    uNick
    10.07.2006, 16:24
    Το μέλος manblaz στις 09-07-2006 στις 23:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δυστυχως ηρθε η ωρα να τον αποχαιρετισουμε...

    ενα μεγαλο αντιο και ενα μεγαλυτερο ευχαριστω στον Ζινεντιν Ζινταν...

    Το μέλος Hastaroth στις 10-07-2006 στις 00:40 έγραψε...
    Παράθεση:

    ..που δυστυχώς τελείωσε την καριέρα του μέ τρόπο που σίγουρα δέν ταίριαζε σέ έναν τέτοιο ποδοσφαιριστή...

    Το μέλος prochatz στις 10-07-2006 στις 01:26 έγραψε...
    Παράθεση:

    Όντως... Πολύ κρίμα ένας τόσο μεγάλος ποδοσφαιριστής να κλείνει την καριέρα του με μία κόκκινη κάρτα για αντιαθλητική ενέργεια, σε ένα τελικό παγκοσμίου κυπέλλου. Αν μη τι άλλο, το γεγονός αυτό επισκίασε τόσο τη φιλότιμη παρουσία του στο Μουντιάλ όσο και την προσωπικότητά του γενικότερα...

    Pourquoi Zinedin?

    Καλά όλα αυτά, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας... Μεγάλος ποδοσφαιριστής, δεν λέω, φοβερό μυαλό, εκπληκτική τεχνική... Αλλά από ήθος, ΜΗΔΕΝ!!!!! Μην ξεχνιόμαστε, απλώς επειδή είναι ο Ζιντάν. Έχει ξανακάνει αντίστοιχες ενέργειες, ουκ ολίγες φορές...

    Δεν λέω ότι δεν ήταν σπουδαίος... Στα μάτια μου όμως "έχασε", και μάλιστα πολύ! Θα τον θυμάμαι σαν έναν κορυφαίο μπαλαδόρο, έναν γητευτή της μπάλας... που όμως πάνω στα νεύρα του αντιδρούσε σαν παιδάκι στις αλάνες... σαν ερασιτέχνης...!

    Αντίο ΖιΖού...
    uNick
    10.07.2006, 16:27
    Το μέλος rouli726 στις 07-07-2006 στις 12:37 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 30-06-2006 στις 21:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    ..... στη μιζέρια...!

    Όπως λέει και ο ποιητής:
    "...πες αντίο στη μιζέρια και στους μίζερους ανθρώπους..."
    ("Ζήσε", Goin' Through, "La Sagrada Familia")

    οταν βρεις τον τροπο και καταφερεις να το κανεις πες το μου κι εμενα νικο...το εχω αναγκη!!!


    ...τον έχω βρει τον τρόπο, και τον εφαρμόζω... Θα στον αναλύσω κάποια στιγμή από κοντά...
    jorge
    10.07.2006, 16:33
    Εγώ πάντως θα τον θυμάμαι περισσότερο για το απίστευτο γκολ στον τελικό του Champions League.

    Πιστεύω πως δε μπορείς να γίνεις πρώτος, σε οποιονδήποτε τομέα, αν δεν έχεις εγωισμό και δεν παθιάζεσαι.

    Τι είναι όμως πιο ανήθικο; Το αντρίκειο χτύπημα του Ζιντάν ή το ύπουλο ζούλιγμα του αληταρά Ματεράτσι στον ήδη βγαλμένο ώμο του Ζιζού; (δείτε το replay)
    jorge
    10.07.2006, 16:34
    uNick
    10.07.2006, 16:43
    Το μέλος jorge στις 10-07-2006 στις 16:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    Εγώ πάντως θα τον θυμάμαι περισσότερο για το απίστευτο γκολ στον τελικό του Champions League.

    Πιστεύω πως δε μπορείς να γίνεις πρώτος, σε οποιονδήποτε τομέα, αν δεν έχεις εγωισμό και δεν παθιάζεσαι.

    Τι είναι όμως πιο ανήθικο; Το αντρίκειο χτύπημα του Ζιντάν ή το ύπουλο ζούλιγμα του αληταρά Ματεράτσι στον ήδη βγαλμένο ώμο του Ζιζού; (δείτε το replay)


    Επίσης λάθος (δεν το έχω προσέξει, το δέχομαι όπως το λες), αλλά την "καρφωτή κεφαλιά" του την έριξε αρκετά μετά, και προφανώς όχι για το ζούλιγμα... Αδικαιολόγητο για έναν Ζιντάν...

    Δεν δικαιολογώ τον Materazzi (καλός αλητάμπουρας κι αυτός...), τους ξέρω τους Ιταλούς από πρώτο χέρι (λόγω της συνεργασίας μου με αρκετές Ιταλικές εταιρίες...), όμως ο Ζιντάν έβαζε την τελευταία του υπογραφή στην λίστα της καριέρας του σε αυτά τα 20-25 λεπτά... Τώρα αυτή η υπογραφή μου μοιάζει με μουτζούρα!!! Πολύ κρίμα...


    Υ.Γ. Υπέροχο το link... Πότε προλάβανε και το βγάλανε...?
    Orfeus
    10.07.2006, 18:28
    Το μέλος uNick στις 10-07-2006 στις 16:43 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ. Υπέροχο το link... Πότε προλάβανε και το βγάλανε...?



    Δεν είχανε πιει ακόμα πολλές .......μπύρες!!!!!


    uNick
    10.07.2006, 18:45
    Το μέλος Orfeus στις 10-07-2006 στις 18:28 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 10-07-2006 στις 16:43 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ. Υπέροχο το link... Πότε προλάβανε και το βγάλανε...?



    Δεν είχανε πιει ακόμα πολλές .......μπύρες!!!!!




    Εεεε........???

    Ααααααααα......!!!
    Ok λοιπόν...