ελληνική μουσική
    453 online   ·  210.833 μέλη
    XeniaRodo
    16.08.2006, 13:14
    Yπάρχει κάποιος που να ξέρει ακριβώς τι ακριβώς "είναι" αυτό το σάιτ?
    Tι δυνατότητες παρέχει?

    βρήκα τυχαία σελίδες σε αυτό ελλήνων μουσικών, γνωστών και άγνωστων...

    www.myspace.com
    tolaruba
    16.08.2006, 15:16
    απο οτι ξερω σε βοηθαει στο να διαμωρφωνεις τα προφιλ σου οπως θες εσυ.Ανηκει σε σελιδες με διαφορα γραφικα που εχουν σχεση με html κωδικες.
    Εγω το εμαθα απο το pathfinder που εχω διαμωρφωσει το προφιλ μου συμφωνα με αυτο
    δεν ειμαι και σιγουρη αλλα κατι τετοιο πρεπει να ειναι!!!
    vero
    16.08.2006, 15:25
    στπ σαιτ αυτο που λεσ ειμαι μελος. Εχει και κανενα μήνα το βρηκα καταλαθος απο το γκουγκολ. Απλωσ εισαι γραμμενος εχει ρουμ να μιλησεις ενα περιπου οπως το ΜΗ
    vouliakis
    16.08.2006, 15:27
    Ξένια, κάτι θα βρεις (στα αγγλικά) εδώ...


    XeniaRodo
    17.08.2006, 09:48
    A, μάλιστα... να που κάτι μάθαμε και σήμερα...
    ευχαριστώ για τις πληροφοριες....
    Exartate
    17.08.2006, 19:05
    Πρεπει οπως παντου αλλωστε να ειμαστε προσεκτικοι σε οτι εχει σχεσει με το Internet!


    http://www.danah.org/papers/AAAS2006.html
    incomplete_angel
    17.08.2006, 20:22
    Είναι site που διαμορφώνεις το προφίλ σου και έχεις τη δυνατότητα να επικοινωνήσεις με ανθρώπους από όλο τον κόσμο μουσικούς και μη που έχουν προφίλ εκεί (πχ Keane, Sigur Ros, Archive και στα περισσότερα από αυτά τα κάνουν update τα ίδια τα μέλη του συγκροτήματος ή τραγουδιστές ανάλογα).
    Γενικότερα ανοίγεις blogs, bulletin boards και τα συναφή. Ελπίζω να βοήθησα..
    antreas_dr
    30.06.2007, 01:38
    κατ'αρχήν το myspace είναι κόλλημα....

    Μπορείς να είσαι με τις ώρες μέσα και να χάνεσαι σε διάφορες μουσικές που με άλλον τρόπο δεν θα έφταναν ποτέ στα αυτιά σου!

    είναι πολύ καλό για δημόσιες σχέσεις αν έχεις γκρούπ ή είσαι τραγουδιστης, μουσικός ή γενικότερα επαγγελματίας (και υδραυλικός να είσαι που λέει ο λόγος, έναν δυο πελάτες θα τους τσιμπήσεις απο εκει μέσα)

    Αυτα...

    www.myspace.com/vradynytypy


    kithara2
    17.01.2008, 19:57
    εγώ μπήκα στο myspace εκει που έχει το Μάλαμα και είδα να του στελνουν χαιρετίσματα, χρονια πολλά κτλ.. αυτός που απαντάει είναι ο ιδιος ο καλλιτέχνης?και που απαντάει στο e-mail σου?

    janis
    17.01.2008, 22:49
    Παράθεση:

    Το μέλος kithara2 στις 17-01-2008 στις 19:57 έγραψε...

    εγώ μπήκα στο myspace εκει που έχει το Μάλαμα και είδα να του στελνουν χαιρετίσματα, χρονια πολλά κτλ.. αυτός που απαντάει είναι ο ιδιος ο καλλιτέχνης?και που απαντάει στο e-mail σου?




    Όχι φυσικά, όπως και σε πολλα αλλα προφιλ καλλιτεχνών εκεί μέσα!
    sitzoune81
    17.01.2008, 22:50
    MySpace is the world at our feet!
    The future of the digital world
    παρεπιπτοντως.........η σελιδα μου www.myspace.com/nicksalonika
    rory166
    18.01.2008, 00:33
    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 30-06-2007 στις 01:38 έγραψε...

    κατ'αρχήν το myspace είναι κόλλημα....

    Μπορείς να είσαι με τις ώρες μέσα και να χάνεσαι σε διάφορες μουσικές που με άλλον τρόπο δεν θα έφταναν ποτέ στα αυτιά σου!

    είναι πολύ καλό για δημόσιες σχέσεις αν έχεις γκρούπ ή είσαι τραγουδιστης, μουσικός ή γενικότερα επαγγελματίας (και υδραυλικός να είσαι που λέει ο λόγος, έναν δυο πελάτες θα τους τσιμπήσεις απο εκει μέσα)

    Αυτα...

    www.myspace.com/vradynytypy





    Καπως ετσι
    fantasma
    18.01.2008, 00:42
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 18-01-2008 στις 00:33 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 30-06-2007 στις 01:38 έγραψε...

    κατ'αρχήν το myspace είναι κόλλημα....

    Μπορείς να είσαι με τις ώρες μέσα και να χάνεσαι σε διάφορες μουσικές που με άλλον τρόπο δεν θα έφταναν ποτέ στα αυτιά σου!

    είναι πολύ καλό για δημόσιες σχέσεις αν έχεις γκρούπ ή είσαι τραγουδιστης, μουσικός ή γενικότερα επαγγελματίας (και υδραυλικός να είσαι που λέει ο λόγος, έναν δυο πελάτες θα τους τσιμπήσεις απο εκει μέσα)

    Αυτα...

    www.myspace.com/vradynytypy





    Καπως ετσι



    και κάπως έτσι....: http://www.myspace.com/netabandgr
    litirakis
    18.01.2008, 01:15
    Το myspace einai poli kalo gia ta mikra sigkrotimata pou den exoun allo meso provoleis...
    alla kai gia olous tous allous einai poli kalo..mporeis na epikinoneis me tous filous sou
    opote thes kai na ftiajeis to profile sou opos esi theleis kai sou aresei....
    to diko mou profile www.myspace.com/xorafa
    Termite
    18.01.2008, 02:54
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 18-01-2008 στις 00:42 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 18-01-2008 στις 00:33 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 30-06-2007 στις 01:38 έγραψε...

    κατ'αρχήν το myspace είναι κόλλημα....

    Μπορείς να είσαι με τις ώρες μέσα και να χάνεσαι σε διάφορες μουσικές που με άλλον τρόπο δεν θα έφταναν ποτέ στα αυτιά σου!

    είναι πολύ καλό για δημόσιες σχέσεις αν έχεις γκρούπ ή είσαι τραγουδιστης, μουσικός ή γενικότερα επαγγελματίας (και υδραυλικός να είσαι που λέει ο λόγος, έναν δυο πελάτες θα τους τσιμπήσεις απο εκει μέσα)

    Αυτα...

    www.myspace.com/vradynytypy





    Καπως ετσι



    και κάπως έτσι....: http://www.myspace.com/netabandgr



    Και κάπως έτσι: ME
    delta66
    18.01.2008, 06:54
    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 17-08-2006 στις 20:22 έγραψε...

    Είναι site που διαμορφώνεις το προφίλ σου και έχεις τη δυνατότητα να επικοινωνήσεις με ανθρώπους από όλο τον κόσμο μουσικούς και μη, που έχουν προφίλ εκεί.


    -Σωστος.
    -Το κολλημα ειναι θεμα που αφορα στο χαρακτηρα του καθε ανθρωπου ξεχωριστα.
    www.myspace.com/spyrosdelta
    janis
    18.01.2008, 08:10
    Είναι όντως κόλλημα το άτιμο...www.myspace.com/ioanna_a
    JULIOS
    18.01.2008, 11:36
    My space is your space.......................

    www.myspace.com/juliosd


    (Με όλα αυτά τα space νιώθω πολύ μικρός στον απέραντο χώρο του σύμπαντος..........)



    rory166
    18.01.2008, 12:51
    Παράθεση:

    Το μέλος Termite στις 18-01-2008 στις 02:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 18-01-2008 στις 00:42 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 18-01-2008 στις 00:33 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 30-06-2007 στις 01:38 έγραψε...

    κατ'αρχήν το myspace είναι κόλλημα....

    Μπορείς να είσαι με τις ώρες μέσα και να χάνεσαι σε διάφορες μουσικές που με άλλον τρόπο δεν θα έφταναν ποτέ στα αυτιά σου!

    είναι πολύ καλό για δημόσιες σχέσεις αν έχεις γκρούπ ή είσαι τραγουδιστης, μουσικός ή γενικότερα επαγγελματίας (και υδραυλικός να είσαι που λέει ο λόγος, έναν δυο πελάτες θα τους τσιμπήσεις απο εκει μέσα)

    Αυτα...

    www.myspace.com/vradynytypy





    Καπως ετσι



    και κάπως έτσι....: http://www.myspace.com/netabandgr



    Και κάπως έτσι: ME



    ετσι ειστε?Ετσι και εγω! click
    mariza18
    19.01.2008, 00:24
    όντως πολύ ωραίο site!! βρίσκεις συγκροτήματα και μουσικές που σου αρέσουν,κανεις νεους φιλους και διαμορφωνεις τον ''χωρο'' σου αναλογα με τα γουστα σου
    να και το δικό μου myspace