ελληνική μουσική
    683 online   ·  210.828 μέλη

    Ποια είναι η πιο τρελή στιγμή που έχετε ζήσει?

    Danai_13
    13.10.2006, 22:52
    Περιγράψτε την......!
    Danai_13
    13.10.2006, 23:00
    θα σας πω εγώ την δικιά μου.....γυρνούσαμε από το φροντιστήριο με κάτι παιδιά
    και περνούσαμε κάτω από μια πολυκατοικία......και βγαίνει μια γιαγιά με έναν κουβά με τα νερά τα βρώμικα αφού μόλις είχε σφουγγαρίσει όπως καταλάβαμε και μας ρίχνει τα νερά στο κεφάλι και να ήταν μόνο αυτό πριν προλάβουμε να συνέλθουμε μας πέφτει και ο κουβάς στο κεφάλι.....!!!
    antreas_dr
    13.10.2006, 23:08
    Ιστορία από το στρατό!
    Χειμώνας 1996 και στα πλαίσια μιας στρατιωτικής άσκησης το σενάριο μας ήθελε να κάνουμε ποδήλατο στον διάδρομο προσγείωσης της μονάδας, φορώντας κράνη και ζωσμένοι με εκρηκτικά προκειμένου να "ανατινάξουμε" τις τυχών άσκαστες βόμβες που πέσαν απο τα "εχθρικά αεροπλάνα". Τώρα αν σε όλο αυτο προσθέσεις ότι σουρούπωνε και ψιχάλιζε, το σκηνικό γίνεται πραγματικά σουρρεαλιστικο!!
    nightwhisper
    14.10.2006, 11:42
    Εγω δεν μπορω να πω,θα με κυνηγανε!
    Danai_13
    14.10.2006, 15:56
    έλααααα ρε night πεεεεεεεεεεες
    wraios
    15.10.2006, 09:48
    και εγω ειχα ενα συμβαν με κουβαδες αλλα για αλλο λογο τους εφαγα.......το καλοκαιρι ενας φιλος μου ηθελε μια κοπελα και πηγαμε να της κανουμε κανταδα....επειδη ηταν μονη της....δν υπολογισαμε ομως τους γειτωνες...βγαινει ενας και μας κανει παπακια
    tolaruba
    15.10.2006, 10:14
    Γενικα δεν εχω ζησει και πολλες τρελες στιγμες.Αλλα μια στιγμη που δε θα ξεχασω ποτε οπως και δε θα το μετανιωσω ηταν η πρωτη μου κοπανα.(απο ιδιωτικο παρακαλω).Φυγαμε με τη παρεα μου κρυφα απο την πορτα και τρεχαμε σα λυσασμενα για να μη μας δουν.Κρυφτηκαμε σε μια παιδικη χαρα σε ενα στενο.Εκει παιξαμε μπουγελο και λεγαμε μπαρουφες.Μετα τη τριτη ωρα ειπαμε να επιστρεψουμε.Με το που παταμε στο προαυλιο ερχεται η γραμματεας,εντρομη,λεγοντας οτι ειχαν ανυσυχησει οι γονεις μας..Τι βρισιμο φαγαμε,το τι στον διευθυντη μας πηγε δε λεγεται!!
    Καθολου τρελη στιγμη αλλα ειναι απο τις αγαπημενες μου..
    ειμαι αλανι τελικα..
    Danai_13
    15.10.2006, 14:40
    άλλοι δεν έχουν ζήσει τρελές στιγμές?
    sindy-windy
    16.10.2006, 18:34
    Παράθεση:

    Το μέλος tolaruba στις 15-10-2006 στις 10:14 έγραψε...

    Γενικα δεν εχω ζησει και πολλες τρελες στιγμες.Αλλα μια στιγμη που δε θα ξεχασω ποτε οπως και δε θα το μετανιωσω ηταν η πρωτη μου κοπανα.(απο ιδιωτικο παρακαλω).Φυγαμε με τη παρεα μου κρυφα απο την πορτα και τρεχαμε σα λυσασμενα για να μη μας δουν.Κρυφτηκαμε σε μια παιδικη χαρα σε ενα στενο.Εκει παιξαμε μπουγελο και λεγαμε μπαρουφες.Μετα τη τριτη ωρα ειπαμε να επιστρεψουμε.Με το που παταμε στο προαυλιο ερχεται η γραμματεας,εντρομη,λεγοντας οτι ειχαν ανυσυχησει οι γονεις μας..Τι βρισιμο φαγαμε,το τι στον διευθυντη μας πηγε δε λεγεται!!
    Καθολου τρελη στιγμη αλλα ειναι απο τις αγαπημενες μου..
    ειμαι αλανι τελικα..






    συμφωνω και επαυξανω!!! Εκεινη τη μερα γιναμε ρεζιλι και πιστευω πως σε μερικους καθηγητες (μη λεμε ονοματα) ξεγραψαμε την εικονα των καλων μαθητριων , αλλα δεν πειραζει αξιζε και δεν μετανιωνω που το εκανα .....το ζητημα ειναι αν θα το ξανακανω???
    Danai_13
    17.10.2006, 15:48
    na xanakanete exo kanei ego kopanes....alla apo DIMOSIO
    xexe
    rory166
    17.10.2006, 16:06
    Πενταημερη Γ'λυκειου...ειναι 3 το βραδυ και την κοπαναμε απο το ξενοδοχειο με 2 φιλους μου να παμε στο απεναντι ξενοδοχειο οπου μας περιμεναν κατι Λαρισσαιες.

    Διασχιζαμε εκει κατι κατακομβες του ξενοδοχειου μας χωρις ακριβως να ξερουμε που παμε και κατα τυχη βρισκουμε μια εξοδο!Τρελη βροχη εν τω μεταξυ...φτανουμε στο αλλο ξενοδοχειο,σα βρεγμενες γατες.Μπαινουμε μεσα λουτσα αλλα χαλαροι..!
    Να μας κοιταει ο ρεσεψιονιστ με μισο ματι...τεσπα..ανεβαινουμε πανω,βρισκομαστε κλπ κλπ...
    Ξημερωνει σιγα σιγα και παμε για πρωινο (στο ιδιο παντα ξενοδοχειο )
    Σαβουρωνουμε εκει οτι βρισκουμε και σε καποια φαση αρχιζω να πειραζω ενα πραγμα με το οποιο ζεσταινανε τα ψωμακια.Κατι κανω εκει δεν θυμαμαι,και σε καποια φαση αρπαζει φωτια εκεινο το πραγμα!Τσουπ τσουπ την κανουμε με ελαφρα!
    Απ'οτι ακουσα το ξενοδοχειο σωθηκε απο την "πυρκαγια"
    lianameladaki
    17.10.2006, 16:07
    εγω απο τρελες στιγμες,αλλο τιποτα....τωρα που το σκεφτομαι οι περισσοτερες στιγμες που εχω ζησει ειναι τρελες.... αυτη τη στιγμη θυμαμαι χαρακτηριστικα μια που εγινε το καλοκαιρι...ειχαμε παει ολη η παρεα κορινθο για να δουμε μια φιλη μας,και επρεπε να γυρισουμε με τον τελευταιο προαστιακο στις 8 και 30 αν δεν κανω λαθος...το θεμα ειναι οτι χασαμε τον δρομο και αργησαμε οποτε βγαινουμε απο το αμαξι τρεχοντας με 1000.φαγαμε κανα 2 σαβουρες στις σκαλες,και οταν φτασαμε στην αποβαθρα το τραινο ηταν ετοιμο να φυγει και μεις περιμεναμε μια απο τις φιλες μου να μας φερει τα εισητηρια..ο οδηγος μας ελεγε κοτσανες του στυλ ''θα τη δειτε αυριο..''κ.α οποτε του ειπαμε οτι παθαμε τροχαιο στο δρομο,και εγω εριξα και μια fake λιποθυμια...παντως προλαβαμε...αυτο εχει σημασια...!
    sindy-windy
    17.10.2006, 20:15
    Παράθεση:

    Το μέλος Danai_13 στις 17-10-2006 στις 15:48 έγραψε...

    na xanakanete exo kanei ego kopanes....alla apo DIMOSIO
    xexe




    μπα δεν νομιζω πως θα ξανακανω τουλαχιστον οχι τη πρωτη ωρα , επρεπε να ησουν εκει , μου κοπηκαν τα ποδια οταν ενω γυρισαμε ηταν ολο το γραφειο των καθηγητων στο ποδι και μας εψαχνε !!! Εκεινη τη στιγμη ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει αλλα τωρα που το σκεφτομαι μετα απο 4 μηνες ειχε πολυ πλακα!!!
    sindy-windy
    17.10.2006, 20:17
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 17-10-2006 στις 16:06 έγραψε...

    Πενταημερη Γ'λυκειου...ειναι 3 το βραδυ και την κοπαναμε απο το ξενοδοχειο με 2 φιλους μου να παμε στο απεναντι ξενοδοχειο οπου μας περιμεναν κατι Λαρισσαιες.

    Διασχιζαμε εκει κατι κατακομβες του ξενοδοχειου μας χωρις ακριβως να ξερουμε που παμε και κατα τυχη βρισκουμε μια εξοδο!Τρελη βροχη εν τω μεταξυ...φτανουμε στο αλλο ξενοδοχειο,σα βρεγμενες γατες.Μπαινουμε μεσα λουτσα αλλα χαλαροι..!
    Να μας κοιταει ο ρεσεψιονιστ με μισο ματι...τεσπα..ανεβαινουμε πανω,βρισκομαστε κλπ κλπ...
    Ξημερωνει σιγα σιγα και παμε για πρωινο (στο ιδιο παντα ξενοδοχειο )
    Σαβουρωνουμε εκει οτι βρισκουμε και σε καποια φαση αρχιζω να πειραζω ενα πραγμα με το οποιο ζεσταινανε τα ψωμακια.Κατι κανω εκει δεν θυμαμαι,και σε καποια φαση αρπαζει φωτια εκεινο το πραγμα!Τσουπ τσουπ την κανουμε με ελαφρα!
    Απ'οτι ακουσα το ξενοδοχειο σωθηκε απο την "πυρκαγια"



    μπραβο rory !!!!
    Danai_13
    17.10.2006, 21:08
    xaxaxaxaxaxaxaxa popo geliaaaaa sinexizoumee akathektoi
    angel_t
    18.10.2006, 05:53
    Πιο τρελή στιγμή που έχω ζησει:Ήταν βράδυ Σαββάτου πρίν 1 περίπου και οι γονείς μου μου είχαν απαγορεύσει να βγω επειδή τη Δευτέρα έγραφα τεστ στα Λατινικα... Ήταν γύρω στις 10:30 όταν πήγαν να κοιμηθούν και σχεδόν καπάκι σκάει μήνυμα από τον κολλητό μου: "Μαζευόμαστε όλη η παρέα στο σπίτι για μπύρες και τζαμάρισμα, έρχεσαι?" Εννοείται ότι χωρίς δεύτερη σκέψη απάντησα καταφατικα. Και έτσι, τόσο απλά ξεκινάει η πιο τρελή και παράλληλα όμορφη στιγμή της ζωής μου...

    Απλά έφυγα απ' το σπίτι, πήγα στο σπίτι του κολλητού μου και γύρισα ξημερώματα (στις 6:13 για την ακρίβεια), ακριβώς 17 λεπτά πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι της μητέρας μου!!!!!!!!!!!!!!

    Το πιο κορυφαίο όμως σε αυτή τη νύχτα ήταν ότι στο σπίτι του κολλητού μου γνώρισα το αγόρι μου με το οποίο είμαστε μαζί 11 μήνες...

    Τελικά ο τολμών νικά!!!!!
    angel_t
    18.10.2006, 05:55
    Στην αρχή ήθελα να γράψω "πριν 1 περίπου ΧΡΟΝΟ"
    Danai_13
    18.10.2006, 17:25
    δεν πειράζει angel
    άλλος????

    mariza18
    18.10.2006, 18:24
    πενταημερη στην ισπανια:η παρεα μου φημιζεται για τη τρελα που κουβαλαει και ειπαμε λοιπον να κανουμε κατι τρελο εκει στα ξενα.Βρισκομαστε στο πιο κεντρικο δρομο της Βαρκελωνης και μπαιναμε σε οποιο μαγαζι βλεπαμε.εκει ξεκιναγαμε ενα μεγαλο καβγα.οταν ερχοταν ο ιδιοκτητης να μας χωρισει τον βριζαμε και τον εξοργιζαμε.οταν βλεπαμε οτι αρχιζε να ξεσπαει του δειχναμε μια γλαστρα κ λεγαμε''your are on candit(αν το γραφω σωστα) camera''.Αυτος βεβαια επαιρνε ποζες και μας ρωτουσε ποτε θα βγει στη τηλεοραση...
    sindy-windy
    18.10.2006, 18:25
    καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!1