ελληνική μουσική
    644 online   ·  210.833 μέλη

    Γνώμη για ηλεκτροακουστική Ibanez AW40CE

    kostas_kal7
    02.11.2006, 12:39
    Μολις τωρα ειδα μια αγγελια που πουλαγε μια ηλεκτροακουστική ibanez AW40CE.Θα ήθελα την γνώμη σας για την κιθάρα αυτή.Για να εχετε μια ιδέα,έχω σπουδάσει 9 χρόνια κλασσική και τα τελευταία 2 μαθαίνω μαθαίνω ακομπανιαμέντα και ταμπλατούρες(μόνος μου μέσα απο βιβλία και απ το internet).Τα τραγούδια που μου αρέσει να παίζω ειναι ροκ-έντεχνο και πιστεύω πως η επιλογή μιας ηλεκτροακουστικής είναι οτι καλυτερο.Θα ήθελα την γνωμη σας και την συμβουλή σας.Αν αξίζει αυτη η ευκαιρία δεν θα ηθελα να την χάσω.Συγγνωμη αν σας κουρασα.Ευχαριστω προκαταβολικά.....

    Α,οσον αναφορα την τιμη,η αγγελια λεει τιμες συζητήσιμες.θα επικοινωνήσω με το παιδί για να μου πει.Αλλα επειδη το εψαξα στο internet δεν την βρήκα πανω απο 350Ε.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 02-11-2006 13:05 ]



    επικοινωνησα με το παιδι που πουλαει την κιθάρα και μου ειπε οτι την πουλα 300Ε με θηκη βαλιτσα!Ποια ειναι η γνωμη σας????????????????

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kostas_kal7 στις 02-11-2006 17:37 ]


    wraios
    10.12.2006, 01:03
    για 50 ευρω...παρετην καινουργια..δεν νομιζω να υφισταται προβλημα ταλαιπωριας αλλα το καινουργιο ειναι αλλιως

    kostas_kal7
    11.12.2006, 14:43
    ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις!!!ήταν καλή ευκαιρία αλλά το παλικάρι άλλαξε γνώμη και δεν θα την πουλήσει τελικά.οπότε εκεί θα καταλήξω!