ελληνική μουσική
    871 online   ·  210.851 μέλη

    Φιλος να σου πετυχει!!!

    Bruce_Dicki13
    10.11.2006, 15:25
    Σας εχει τυχει ποτε καποιος/α φιλος/η να σας φαει την/τον γκομενα/ο??! Αν ναι τι αισθανθηκατε εκεινη τι στιγμη που το μαθατε??? Αν οχι τι πιστευετε οτι θα κανατε???


    rory166
    10.11.2006, 15:56
    εγω εχει τυχει να φαω τη γκομενα ενος φιλου μου

    παντως γενικα ειναι βλακεια.....
    __ilias__
    10.11.2006, 15:58
    μπαα δεν μου εχει συμβει.. δεν θα με πειραζε ομως αν ο φιλος μου μου το ελεγε πριν κανει κινηση.. αν το εκανε πισω απ'την πλατη μου ναι τοτε θα ξενερωνα. προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να τσακωνομαστε με φιλους μας για γκομενες..

    σου εφαγε κανενας την γκομενα και δεν ξερεις τι να κανεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : __ilias__ στις 10-11-2006 16:00 ]


    poison_girl
    10.11.2006, 16:04
    βασικα οταν καποιος ειναι φιλος σου κειναι πραγματικα φιλος σου δεν προκειται να γυρισεις να κοιταξεις την κοπελα του(ελεος με το γκομενα)ποσο μαλλον να του την "φας"!!!!
    anyway ακομα και να συμβει δεν αξιζει να χασεις ενα φιλο μια φιλη για καποιον η καποιαπου στη συνεχεια ισως αποδειχθει οτι δεν το αξιζε!!!
    rory166
    10.11.2006, 16:07
    εγω θα τον εδερνα...ακου εκει...να του φαει τη γκομενα...
    movflower
    10.11.2006, 16:12
    παιδιά μην γελάσετε αλλά έχει ένα πολύ σχετικό άρθρο edw


    όσο για απάντηση; δεν είναι γενικά σωστό, όμως δεν είναι καταδικαστέο αν έγινε μια φορά από τα συγεγκριμένα άτομα και δεν είναι η γενική τους συμπεριφορά έτσι.
    φυσικά πονάει πολύ. και η διπλή προδοσία δεν σου προσφέρει και την άνεση να κλάψεις στον ώμο που είχες συνηθίσει να ακουμπάς. οπόταν νιώθεις απόλυτη μοναξιά. παγωνιά.

    meltica
    10.11.2006, 16:31
    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 10-11-2006 στις 16:12 έγραψε...

    παιδιά μην γελάσετε αλλά έχει ένα πολύ σχετικό άρθρο edw


    όσο για απάντηση; δεν είναι γενικά σωστό, όμως δεν είναι καταδικαστέο αν έγινε μια φορά από τα συγεγκριμένα άτομα και δεν είναι η γενική τους συμπεριφορά έτσι.
    φυσικά πονάει πολύ. και η διπλή προδοσία δεν σου προσφέρει και την άνεση να κλάψεις στον ώμο που είχες συνηθίσει να ακουμπάς. οπόταν νιώθεις απόλυτη μοναξιά. παγωνιά.



    Το άρθρο με την μητέρα της κοπελιάς δεν είναι ακριβώς σχετικό... είναι για να απορείς με τη μυαλό κουβαλάνε μερικοί. Εντελώς άλλο από στο να σου φάει τον γκόμενο μια φίλη σου, από το να στον φάει η μάνα σου....
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 10-11-2006 στις 15:56 έγραψε...

    εγω εχει τυχει να φαω τη γκομενα ενος φιλου μου

    παντως γενικα ειναι βλακεια.....



    Καλά δεν ντρέπεσαι.... τσ τσ τσ!

    Δεν μου έχει τύχει να μου φάνε τον γκόμενο, αλλά ξέρω ότι σίγουρα θα απογοητευόμουν πολύ. Θα αντιδρούσα ανάλογα την περίπτωση. Πόσο καιρό θα είχα σχέση, πόσο φίλη μου θα ήταν η κοπέλα που θα μου "έκλεβε" το αγόρι... Αν πάντως έβλεπα πως ήταν πραγματικά ερωτευμένοι και δεν με πλήγωναν έτσι από ένα καπρίτσιο, σε βάθος χρόνου δεν θα τους κρατούσα κακία... Ο χρόνος τα γιατρέυει όλα.
    Astron
    10.11.2006, 16:32
    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 10-11-2006 στις 16:12 έγραψε...

    όσο για απάντηση; δεν είναι γενικά σωστό, όμως δεν είναι καταδικαστέο αν έγινε μια φορά από τα συγεγκριμένα άτομα και δεν είναι η γενική τους συμπεριφορά έτσι.




    Στις πόσες φορές γίνεται "καταδικαστέο";
    Το να είσαι με μία γυναίκα και ο "φίλος" σου να της κολλάει με σκοπό να τα φτιάξει μαζί της νομίζω είναι τρανή απόδειξη ότι ο τύπος μόνο φίλος δεν είναι.

    dimko
    10.11.2006, 16:40
    Η περίπτωση να έχει γνώμη και η γκόμενα απορρίπτεται πλήρως από ότι βλέπω...
    movflower
    10.11.2006, 16:50
    Παράθεση:

    Το μέλος meltica στις 10-11-2006 στις 16:31 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 10-11-2006 στις 16:12 έγραψε...

    παιδιά μην γελάσετε αλλά έχει ένα πολύ σχετικό άρθρο edw


    όσο για απάντηση; δεν είναι γενικά σωστό, όμως δεν είναι καταδικαστέο αν έγινε μια φορά από τα συγεγκριμένα άτομα και δεν είναι η γενική τους συμπεριφορά έτσι.
    φυσικά πονάει πολύ. και η διπλή προδοσία δεν σου προσφέρει και την άνεση να κλάψεις στον ώμο που είχες συνηθίσει να ακουμπάς. οπόταν νιώθεις απόλυτη μοναξιά. παγωνιά.



    Το άρθρο με την μητέρα της κοπελιάς δεν είναι ακριβώς σχετικό... είναι για να απορείς με τη μυαλό κουβαλάνε μερικοί. Εντελώς άλλο από στο να σου φάει τον γκόμενο μια φίλη σου, από το να στον φάει η μάνα σου....
    Παράθεση:

    Το μέλος rory166 στις 10-11-2006 στις 15:56 έγραψε...

    εγω εχει τυχει να φαω τη γκομενα ενος φιλου μου

    παντως γενικα ειναι βλακεια.....



    Καλά δεν ντρέπεσαι.... τσ τσ τσ!

    Δεν μου έχει τύχει να μου φάνε τον γκόμενο, αλλά ξέρω ότι σίγουρα θα απογοητευόμουν πολύ. Θα αντιδρούσα ανάλογα την περίπτωση. Πόσο καιρό θα είχα σχέση, πόσο φίλη μου θα ήταν η κοπέλα που θα μου "έκλεβε" το αγόρι... Αν πάντως έβλεπα πως ήταν πραγματικά ερωτευμένοι και δεν με πλήγωναν έτσι από ένα καπρίτσιο, σε βάθος χρόνου δεν θα τους κρατούσα κακία... Ο χρόνος τα γιατρέυει όλα.



    όχι, το άρθρο ειναι για μια κοπέλα που έφαγε τον φιλο της κολλητής της. έκτός αν άλλαξε η σελίδα από το πρωί. τότε να το διορθώσω.
    movflower
    10.11.2006, 16:52
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 10-11-2006 στις 16:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 10-11-2006 στις 16:12 έγραψε...

    όσο για απάντηση; δεν είναι γενικά σωστό, όμως δεν είναι καταδικαστέο αν έγινε μια φορά από τα συγεγκριμένα άτομα και δεν είναι η γενική τους συμπεριφορά έτσι.




    Στις πόσες φορές γίνεται "καταδικαστέο";
    Το να είσαι με μία γυναίκα και ο "φίλος" σου να της κολλάει με σκοπό να τα φτιάξει μαζί της νομίζω είναι τρανή απόδειξη ότι ο τύπος μόνο φίλος δεν είναι.




    μιλώ φυσικά για την περίπτωση που δύο άνθρωποι ερωτεύονται και όχι για το σπορτ του νυμφομανή.
    και αυτό συμβαίνει μόνο μια φορά.


    movflower
    10.11.2006, 17:00
    εδω

    η ακριβής σελίδα.

    και, όχι, δεν άλλαξε η σελίδα από το πρωί. απλά μάλλον υπήρχε μπέρδεμα με το τι διάβασες αγαπητή meltica.


    Bruce_Dicki13
    11.11.2006, 13:51
    Παράθεση:

    Το μέλος __ilias__ στις 10-11-2006 στις 15:58 έγραψε...

    μπαα δεν μου εχει συμβει.. δεν θα με πειραζε ομως αν ο φιλος μου μου το ελεγε πριν κανει κινηση.. αν το εκανε πισω απ'την πλατη μου ναι τοτε θα ξενερωνα. προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να τσακωνομαστε με φιλους μας για γκομενες..

    σου εφαγε κανενας την γκομενα και δεν ξερεις τι να κανεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : __ilias__ στις 10-11-2006 16:00 ]





    οχι ακριβως.....!! Γενικοτερα το ανοιξα το θεμα!
    MaRiAnNa92
    27.11.2006, 20:32
    εγω ειχα πει σε μια απο τις κολλητες μου να βγει ενα Σαββατο με εμενα και αυτον που μου αρεσε και να μου πει αν απο τη συμπεριφορα του εδειχνε ενδιαφερον(οντας αντικειμενικη...)
    ολο το βραδυ αυτος που μου αρεσε με εγραφε κανονικα και μιλουσε με τη φιλη μου.μετα το τελος της βραδιας,και αφου μιλουσα στο τηλεφωνο με τη φιλη μου και εκλαιγα για το εν λογω περιστατικο,μου ηρθε το εξης μηνυμα απο αυτον που μου αρεσε:"Μπορεις να μου κανεις κατασταση με τη φιλη σου????"

    Απο εκεινη τη συναντηση δεν εχει περασει μερα που να μην με περνει τηλεφωνο και να μου λεει ποσο τρελα θελει τη φιλη μου...

    Και εγω φυσικα υποσχεθηκα στον εαυτο μου πως δεν προκειται καμια φιλη μου να ηαναγνωρισει αγορι που μου αρεσει χωρις να ειμαι πρωτα βεβαιη για τα αισθηματα του...

    ...αλλα ακομα κλαιω για αυτον που αρεσε γιατι οι παλιες αγαπες δυσκολα ξεχνιουνται...
    __ilias__
    27.11.2006, 22:28
    Παράθεση:

    Το μέλος MaRiAnNa92 στις 27-11-2006 στις 20:32 έγραψε...

    εγω ειχα πει σε μια απο τις κολλητες μου να βγει ενα Σαββατο με εμενα και αυτον που μου αρεσε και να μου πει αν απο τη συμπεριφορα του εδειχνε ενδιαφερον(οντας αντικειμενικη...)
    ολο το βραδυ αυτος που μου αρεσε με εγραφε κανονικα και μιλουσε με τη φιλη μου.μετα το τελος της βραδιας,και αφου μιλουσα στο τηλεφωνο με τη φιλη μου και εκλαιγα για το εν λογω περιστατικο,μου ηρθε το εξης μηνυμα απο αυτον που μου αρεσε:"Μπορεις να μου κανεις κατασταση με τη φιλη σου????"

    Απο εκεινη τη συναντηση δεν εχει περασει μερα που να μην με περνει τηλεφωνο και να μου λεει ποσο τρελα θελει τη φιλη μου...

    Και εγω φυσικα υποσχεθηκα στον εαυτο μου πως δεν προκειται καμια φιλη μου να ηαναγνωρισει αγορι που μου αρεσει χωρις να ειμαι πρωτα βεβαιη για τα αισθηματα του...

    ...αλλα ακομα κλαιω για αυτον που αρεσε γιατι οι παλιες αγαπες δυσκολα ξεχνιουνται...


    ο ερωτας με ερωτα περναει...
    Ania
    24.01.2007, 07:31
    nai mou exei tyxei.eginan ola pisw apo tin plati mou k egw to ematha mines argotera an k to iksera apo tin arxi.de me peirakse oti me koroidevane toso kairo pisw apo tin plati mou,de me endiefere giati siga ton antra!afto pou me peirakse itan oti i alli to epaikse k thigmeni otan tin paratisa k de ti thewrousa fili mou pleon(gia allo logo vevaia).k pragmatika pernaw wres pou lew oti an tin eixa mprosta mou tha ti skotwna.amesws meta omws skeftomai oti den asxoloume pleon me tetoia atomakia!
    AdlerGr
    26.01.2007, 12:05
    Παράθεση:

    Το μέλος __ilias__ στις 10-11-2006 στις 15:58 έγραψε...

    μπαα δεν μου εχει συμβει.. δεν θα με πειραζε ομως αν ο φιλος μου μου το ελεγε πριν κανει κινηση.. αν το εκανε πισω απ'την πλατη μου ναι τοτε θα ξενερωνα. προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν πρεπει να τσακωνομαστε με φιλους μας για γκομενες..

    σου εφαγε κανενας την γκομενα και δεν ξερεις τι να κανεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : __ilias__ στις 10-11-2006 16:00 ]





    θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλτατο. Αλλά όταν μιλάμε για γκόμενα έτσι? Όχι για σοβαρή σχέση. Αν και στις μέρες μας όλα σοβαρά τα βλέπουν οι περισσότεροι... οπότε άντε βγάλε άκρη.
    Tsakli19
    28.01.2007, 09:35
    δεν μου ετυχε αλλα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να συμβει...
    ξερω τι λεω :p
    Bruce_Dicki13
    13.04.2007, 14:21
    Παράθεση:

    Το μέλος dimko στις 10-11-2006 στις 16:40 έγραψε...

    Η περίπτωση να έχει γνώμη και η γκόμενα απορρίπτεται πλήρως από ότι βλέπω...