ελληνική μουσική
    530 online   ·  210.840 μέλη
    evangelia_
    12.11.2006, 21:31
    Είναι κάποιες στιγμές που μου με κάνουν να εύχομαι να μπορούσα να πατήσω ένα πλήκτρο και να έφευγα από το μέρος που βρίσκομαι και να πηγαίνω σε ένα άλλο, ή απλώς να εξαφανιζόμουν από προσώπου γης!!!... Το νιώθει κανείς άλλος αυτό??? Δεν ξέρω αν έχετε δει την ταινία "Click"....
    wraios
    12.11.2006, 21:58
    εγω το κανω αυτο...οταν βγαινω στα βουνα...σε τοπους οπου ο χρονος τρεχει με αλλους ρυθμους...τοτε πραγματικα πατας ενα κουμπι και πας σε αλλο κοσμο
    tolaruba
    12.11.2006, 22:33
    Πολλες φορες εχω νωσει την αναγκη να το κανω αυτο..Αλλα μου αρεσει να αντιμετωπιζω τις δυσκολιες της ζωης.Ετσι για να μαθαινω και να αποκταω εμπειρια...Οσο και αν ποναει αυτο.
    __ilias__
    14.11.2006, 15:45
    οταν βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!
    punkster
    14.11.2006, 19:40
    Το νιωθω συχνα. Ειδικα οταν ειμαι ψυχοπλακωμενη και δεν θελω να βλεπω ανθρωπο μπροστα μου ή οταν βαριεμαι του θανατα....!


    Οσον αφορα την ταινια Click, αν ειχα την δυνατοτητα να αλλαξω την ροη του χρονο, δεν θα το εκανα ποτε. Παραειναι τρομακτικο οταν σκεφτεις ποσα πραγματα χανεις αν κανεις fast forward τη ζωη σου.... Και η ζωη παραειναι μικρη για να μην αξιοποιησεις την καθε στιγμη.



    Ania
    24.01.2007, 07:29
    pou pragmatika niwthw tosi megali apelpisia mesa mou k de kserw giati???