ελληνική μουσική
    621 online   ·  210.828 μέλη

    4α Γενέθλια MH (Φωτογραφίες!)

    Aiolos_m
    22.01.2007, 11:04
    Ναι ναι ναι.. η πιο ωραία συνάντηση και ο Αίολος ήταν απών με υποχρεώσεις...ναι ναι....



    Emaki
    22.01.2007, 11:12
    Θα συμφωνήσω και εγώ ότι ήταν η πιο ωραία συναντήση μας!!!
    Περάσαμε πααααααααααααααααααααααρα πολύ ωραίαααααααααααααα!

    Ένα μεγάλο μπράβο στους dj και ένα ακόμα σε όλους μας!!!


    Πάντα τέτοια!!!


    Emilia_
    22.01.2007, 11:38
    ....Πρεπει να περασατε φοβερα....!!!!

    (Τι να κανουμε,πεφτει μακρια το νησακι μας....Σνιφ σνιφ.. )
    Deos
    22.01.2007, 11:42
    Παράθεση:

    Το μέλος lvicky στις 22-01-2007 στις 10:37 έγραψε...

    ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ



    ΕΤΣΙ
    capodasto-
    22.01.2007, 11:56
    Τ Ε Λ Ε Ι Α
    ageras
    22.01.2007, 12:16
    Ήταν από τις καλύτερες συναντήσεις που έχουμε κάνει!!Χορέψαμε,ήπιαμε,φάγαμε,παίξαμε τάβλι...ήταν καταπληκτικά!!!!!
    Ευγε!!!
    beatlus
    22.01.2007, 12:24
    Εεεεεεεεεεε, είπαμε η Ιστορία γράφεται με θυσίες Εχω να καταθέσω πως η τούρτα ήταν... πολύ ωραία!!! Και του χρόνου!
    StaSiS
    22.01.2007, 12:51
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 22-01-2007 στις 10:25 έγραψε...

    Ρε σεις, ποιός είναι αυτός με το μούσι και τα γυαλιά δίπλα στον Stasi;;



    Αυτος με το μούσι? Τα γυαλιά? Δίπλα στον Stasi?
    ..Μάλλον τον antrea_dr θα εννοείς, jorge!



    επισυναπτόμενα: All_Together_Now_2.JPG 
    lvicky
    22.01.2007, 13:00
    Παράθεση:

    Το μέλος StaSiS στις 22-01-2007 στις 12:51 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 22-01-2007 στις 10:25 έγραψε...

    Ρε σεις, ποιός είναι αυτός με το μούσι και τα γυαλιά δίπλα στον Stasi;;



    Αυτος με το μούσι? Τα γυαλιά? Δίπλα στον Stasi?
    ..Μάλλον τον antrea_dr θα εννοείς, jorge!








    ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!!
    audioslave
    22.01.2007, 13:22
    ρε αφασία....βάλε σε όλους μούσι ...χαχα...
    THEOG
    22.01.2007, 13:25
    Περάσαμε πολύ ωραία,φάγαμε,ήπιαμε,χορέψαμε,βγάλατε φωτογραφίες(Που είμαι εγώ????εεεεεεεε????).Αυτά τα γενέθλια(τα δικά μου ,της αντζελας και φυσικά του musicheaven) θα μου μείνουν αξέχαστα.Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!
    angela_77
    22.01.2007, 13:57
    αν και με φοβερο πονοκεφαλο λογο των κρεπαλων της προηγουμενης νυχτας περασα παρα πολυ ομορφα. χρωσταω πολλους χορους και επιφυλασομαι για την επομενη φορα. αααα! και ξεχασα να πω πολλα πολλα ευχαριστω στον καπονε για την αυτοσχεδια τουρτα-εκπληξη μου. αξεχαστα γενεθλια οπως ειπε και ο θεογκ...
    tsagkarousianos
    22.01.2007, 14:15
    Snif..........
    Μπράβο παιδιά....
    Αν και ζηλεύω που δεν μπόρεσα να είμαι και γω εκεί........
    Ελπίζω του χρόνου?να μην το χάσω.......
    Πάντα τέτοια......
    Giorgos_arazei
    22.01.2007, 14:21
    Τη φωτογραφια που σας εβγαλα εγω βαλατε ε? Εμ οχι παιζουμε...εγω που ειμαι????Backstage?
    capone69
    22.01.2007, 14:23
    ΔΗΛΩΣΗ
    Οταν τα μελοι του musicheaven θελουν και αφηνουν τις ντροπες ε! και πινουν και κανενα σφηνακι και..τουρτα με σοκολατα (ε ορφεα?) τοτε ολα γινονται και ενα μαγαζι γινετε ανω κατω και το κεφι γινεται φευγατο.

    ΥΓ:χορχιτο χρωστας χορο την επομενη δεν γλυτωνεις να μην σου πω πως θα εχω και...ταψι χε!!!


    ΥΓ: Ευχαριστουμε τους dj για τις μουσικες που μας χαρισανε και τις κοριτσαρες για τα κορμια τους που λικνισανε.

    ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ
    audioslave
    22.01.2007, 15:25
    Να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου το Θεό, τη μητέρα...ούπς λάθος..η συνήθεια βλεπετε!!!

    Καταρχάς..το οτι δεν ειμαι στην οικογενειακή φωτο είναι θέμα για το οποίο έχει ήδη συγκροτηθεί εκτακτη επιτροπή εσωτερικού ελέγχου διαδικτυακών φωτογραφικών παραλήψεων. Εως ότου βγεί πόρισμα για τους υπευθυνους αυτής της τραγωδίας δεν επανέρχομαι.

    Σε δευτερεύοντα ζητήματα της επικαιρότητας τώρα. Μακάρι πάντα να έχουμε όλοι τόσο κέφι...κάποιοι (ξερετε ποιοι) τα έδωσαν όλα και έλιωσαν σόλες χτές. Δεν θέλω φυσικά να υποτιμήσω το ανδρικό μεγαλείο όταν χορευει...αλλα καλύτερα είναι να θυμόμαστε τις κοπέλες μας που ξεδιπλωσαν όλο το ταλέντο τους παρα τον Καπόνε με καπέλο Σινάτρα να κάνει τον ταύρο!

    Θα θυμόμαστε επίσης οτι χτές 2 αγαπητά μας μέλη είχαν γενέθλια μαζί με το σιτε. Και δεν θα ξεχάσουμε την εμπνευσμένη απο το ελληνικό καλοκαίρι τούρτα της Αντζελας. Το κερί ηταν όλα τα λεφτά...!!!!

    Κατα τάλλα...τηλεοπτική κάλυψη δεν υπήρχε διότι όλο το συνεργείο ήταν στην Τούμπα για την κάλυψη του αγώνος ΜΠΑΟΚ - ΑΡΟΥΡΑΙΟΣ.
    Δημοσιογραφικές πληροφορίες του σταθμού λένε επίσης οτι ο Βασικός μικροφωνιστής Καπόνε...απλά δεν ηθελε να μείνει σε βίντεο η κτηνοδία πάνω στην τούρτα. (Για ραδιοτηλεοπτικά ημαστε τώρα)

    Να σας πώ οτι χτές κλείστικε μια μεγάλη συμφωνία του σταθμού μας και ο beatlus θα είναι στο τεαμ...στο επερχόμενο λαιβ. Λεπτομέρειες στα κατα τόπους αστυνομικά τμήματα.

    Πάνω απόλα και επειδή άκουσα πάρα πολύ καλές κουβέντες χτές για τη μουσική..απο πάρα πολλούς χτες να σας ευχαριστήσω όλους πάρα πάρα πολύ...Κυρίως για το κέφι σας ...που παρέσυρε και εμένα...

    Ποιο πολύ όμως να ευχαριστήσω τον Καπόνε γιατι ξέρουμε όλοι οτι χωρίς αυτόν τίποτα δεν θα είχα κάνει...Και όχι μόνο για χτές...Φίλε θα μνημονευσαι για πάντα...Ευχαριστώ για όλα...μάλλον έχεις καταλάβει πόσο σημαντικό είναι για μένα...

    Κλείνοντας....
    ειμαστε
    όλοι
    ΘΕΟΤΡΕΛΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!

    Tziamourani
    22.01.2007, 15:42
    Ωραία τα έγραψες audioslave...έτσι είναι!

    Πέρασα υπέροχα.... μόνο που δε χορεψα πολύ..
    Deos
    22.01.2007, 15:51
    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 22-01-2007 στις 15:42 έγραψε...

    Πέρασα υπέροχα.... μόνο που δε χορεψα πολύ..



    Κακόμοιρο κορίτσι.. κρίμα..
    antreas_dr
    22.01.2007, 16:02
    Μήπως βρήκε κανείς τη περούκα του Rivera?
    Την ξέχασε και θα τη χρειαστεί στο live....
    capodasto-
    22.01.2007, 16:13