ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.832 μέλη

    Πρόβλημα με το βιολί...

    iathen
    25.01.2007, 13:56
    Γεια σας!!! Θα ηθελα μια βοηθεια.. Το βιολί μου εχει ένα ράγισμα εκει που ειναι τα κλειδια και θα ηθελα να μαθω αν χρειαζεται να το επισκευασω.. αν ναι, μπορειτε να μου πειτε για κανεναν επισκευαστη που να ειναι καλος (και κατα προτημιση γρηγορος); επιδη αν κατεβω Αθηνα δεν θα μεινω πολλες μερες.. βλεπετε.. εδω, στα Τρικαλα,δεν εχει κανενα ...

    Ευχαριστω εκ των προταιρων

    stuff
    25.01.2007, 14:05
    Καλησπερα.
    Εκει που εχει ραγισει,δεν αφηνει καποιο κλειδι να γυρισει;
    stuff
    25.01.2007, 14:08
    Αν ναι,τοτε θελει φτιαξιμο.Ενας επισκευαστης υπαρχει στις οδους Βαλτετσιου&Μαυρομιχαλη.Νικος Μπρας λεγεται.
    vasilis23
    25.01.2007, 14:12
    Stuff...που θα μπορουσαμε να βρουμε μια οικονομικη καψα για ενα βιολι που δεν ειναι ηλεκτρικο...???Τη χρειαζομαστε για το live μιας και με πυκνωτικο δεν γινεται τιποτα.....
    stuff
    25.01.2007, 21:10
    Γειά σου Βασιλάκη.....

    Χμ....κάψα ε;Δεν είμαι και πολυ φίλος τους,γιατί μου έχουν βγάλει πολλά προβλήματα και τις αποφεύγω.Αλλα για ώρα ανάγκης που θέλεις εσύ,αυτή δεν είναι άσχημη.

    Αλλά θα πρέπει να ξέρει το παιδί πού θα παίζει βιολί,που να την τοποθετήσει.

    A N A C O N D A ORDEM e PROGRESSO


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stuff στις 25-01-2007 21:35 ]


    iathen
    26.01.2007, 17:25
    Παράθεση:

    Το μέλος stuff στις 25-01-2007 στις 14:05 έγραψε...

    Καλησπερα.
    Εκει που εχει ραγισει,δεν αφηνει καποιο κλειδι να γυρισει;



    Όχι δεν υπαρχει τετοιο πρόβλημα.. λοιπον.. εχω δύο καθηγητές.. και οι δυο λενε οτι μπορει να ξεκολλησει ολο.. ο ενας λεει να το φτιαξω και ο αλλος λεει να το αφησω ετσι οπως ειναι και να το επισκευασω οταν και αμα ξεκολλησει αλλα μαλλον καλυτερα να το παω σε μαστορα να το δει.. ευχαριστω για τη συσταση..
    iathen
    08.04.2007, 17:17
    Boi8eia, boi8eia, boi8eia..
    Briskomai A8ina kai psaxnw gia texniko bioliou..
    opoios exei na mou sistisei kapoion kalo, parakalw, as mou steilei proswpiko minima..
    sas parakalw.. boi8iste me.. to problima exei xeiroterepsei..
    to bioli espase apo mia meria ekei pisw kai ama 3ekourdistei den 8a mporesw na to 3anakourdisw

    stuff
    09.04.2007, 13:12
    Λογικα αυτες τις μερες θα ειναι κλειστα οι περισσοτεροι αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις.
    Ενας κατασκευαστης βρισκεται στην οδο Ηριδανου 3 στο HILTON κοντα.Αυτος φτιαχνει κυριως δοξαρια,αλλα μπορει και να στο φτιαξει(αναλογα την ζημια που εχει)

    A N A C O N D A ORDEM e PROGRESSO


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stuff στις 09-04-2007 13:13 ]


    iathen
    09.04.2007, 20:09
    Παράθεση:

    Το μέλος stuff στις 09-04-2007 στις 13:12 έγραψε...

    Λογικα αυτες τις μερες θα ειναι κλειστα οι περισσοτεροι αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις.
    Ενας κατασκευαστης βρισκεται στην οδο Ηριδανου 3 στο HILTON κοντα.Αυτος φτιαχνει κυριως δοξαρια,αλλα μπορει και να στο φτιαξει(αναλογα την ζημια που εχει)

    A N A C O N D A ORDEM e PROGRESSO


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stuff στις 09-04-2007 13:13 ]





    Ευχαριστω πολυ αλλα χρειαζομαι ενα γενικο servish :s
    τελως παντων.. θα μου ηταν χρησημο αν μου εστελνες το τηλεφωνο του..
    με ΠΜ η κατι ανοιχτα.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παντως......
    iathen
    09.04.2007, 20:12
    Παράθεση:

    Το μέλος stuff στις 09-04-2007 στις 13:12 έγραψε...

    Λογικα αυτες τις μερες θα ειναι κλειστα οι περισσοτεροι αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις.
    Ενας κατασκευαστης βρισκεται στην οδο Ηριδανου 3 στο HILTON κοντα.Αυτος φτιαχνει κυριως δοξαρια,αλλα μπορει και να στο φτιαξει(αναλογα την ζημια που εχει)

    A N A C O N D A ORDEM e PROGRESSO


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stuff στις 09-04-2007 13:13 ]





    Ευχαριστω πολυ αλλα χρειαζομαι ενα γενικο servish :s
    τελως παντων.. θα μου ηταν χρησημο αν μου εστελνες το τηλεφωνο του..
    με ΠΜ η κατι ανοιχτα.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παντως......
    iathen
    09.04.2007, 20:13
    Παράθεση:

    Το μέλος iathen στις 09-04-2007 στις 20:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος stuff στις 09-04-2007 στις 13:12 έγραψε...

    Λογικα αυτες τις μερες θα ειναι κλειστα οι περισσοτεροι αλλα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις.
    Ενας κατασκευαστης βρισκεται στην οδο Ηριδανου 3 στο HILTON κοντα.Αυτος φτιαχνει κυριως δοξαρια,αλλα μπορει και να στο φτιαξει(αναλογα την ζημια που εχει)

    A N A C O N D A ORDEM e PROGRESSO


    sorry gia to 2o minima..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : stuff στις 09-04-2007 13:13 ]





    Ευχαριστω πολυ αλλα χρειαζομαι ενα γενικο servish :s
    τελως παντων.. θα μου ηταν χρησημο αν μου εστελνες το τηλεφωνο του..
    με ΠΜ η κατι ανοιχτα.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παντως......