ελληνική μουσική
    811 online   ·  210.850 μέλη

    Πρόβλημα με τα πμ και το account

    giorgos_21
    06.02.2007, 20:28
    Έχω πρόβλημα με το λογαριασμό μου,το γίνετε διαβάστε.
    Έ χω κατι ΠΜ που μου έχουν στείλει τα οποία όμως ΔΕΝ μπορώ να τα διαβάσω.όταν μου βγάζει το παραθυράκι για να πατίσω ΟΚ να τα΄δώ τότε με πετάει στιν οθόνη για να κάνω log in.κάνω log in βάζοντας σωστά τα στοιχεία μου αλλα πάλι οταν πάω να μπώ στα εισερχόμενα με πετάει πάλι πίσω!τί γίνετε?
    jorge
    06.02.2007, 20:33
    Την απάντηση θα βρεις στις Συχνές Ερωτήσεις και πιο συγκεκριμένα εδώ.
    Paloukeze
    07.05.2007, 02:19
    Όχι πρόβλημα, αλλά ερώτηση σχετική με ΠΜ: πως μπορώ να στείλω (αν μπορώ) το ίδιο ΠΜ σε πολλά άτομα ταυτόχρονα; Θέλω π.χ. ως Λαρισαίος να στείλω σε όλους τους συντοπίτες μου (που έχουν δηλώσει "ΛΑΡΙΣΑ" ώς "Περιοχή" στο προφίλ) ένα συγχαρητήριο ΠΜ για την κατάκτηση του κυπέλλου. Γίνεται;
    Orfeus
    07.05.2007, 03:40
    Μπορείς να στείλεις το ίδιο ΠΜ ταυτόχρονα, ΜΟΝΟ σε ΟΛΟΚΛΗΡΗ τη φιλική σου λίστα.

    Εάν λοιπόν η φιλική σου λίστα είναι ΜΟΝΟ Λαρισαίοι, τότε ναι!!!


    Paloukeze
    07.05.2007, 15:19
    Ε, όχι! Είμαι φειδολός σχετικά με τη φιλική λίστα, οπότε προς το παρόν υπάρχεις εσύ (λόγω των φοβερών άρθρων που έχεις γράψει-δημοσιεύσει) και ο capone69 που τον γνώρισα στο BAT CITY και είναι μορφή! Στο μέλλον βλέπουμε, θα πληθύνει λογικά! Thanks πάντως!

    Υ.Γ. Προς κάθε Λαρισαίο: ΚΥΠΕΛΟΟΟΟΟ!!!
    Zefuros
    08.05.2007, 15:06
    Na βαλω και εγω ενα ασχετο προβλημα που μου προεκυψε με τα ΠΜ? Σημερα μου ερχονται ΠΜ, αλλά δεν ερχεται το αντιστοιχο ανημερωτικο εμαιλ? Γνωριζει κανεις τιποτα??
    Orfeus
    08.05.2007, 15:17
    Δες ΠΜ/Ρυθμίσεις/Αποστολή email για νέα ΠΜ

    Τσεκάρεις το ΝΑΙ!


    Zefuros
    08.05.2007, 15:27
    Ευχαριστώ βρε Ορφεα, αλλά ειναι ηδη τσεκαρισμένο το ΝΑΙ. Επισης, δεν μου ερχεται ουτε ενημερωτικο ε-μαιλ για τα σχόλια στο Blog. Επίσης, τσεκαρα πως το μαιλ μου δουλεύει κανονικα. Οποτε ερωτώ:

    Για τρωω τετοιο φτυσιμο απο το Musicheaven?

    (Μάλλον τρελάθηκε το site επειδή λείπει ο jorge!).

    Elpizv na ftiajei syntoma...
    Orfeus
    08.05.2007, 16:07
    Έχει συμβεί και σε μένα στο παρελθόν και ήταν θέμα firewall...

    Για δες το κι αυτό!


    Emilia_
    08.05.2007, 17:16
    Παράθεση:

    Το μέλος Zefuros στις 08-05-2007 στις 15:06 έγραψε...

    Na βαλω και εγω ενα ασχετο προβλημα που μου προεκυψε με τα ΠΜ? Σημερα μου ερχονται ΠΜ, αλλά δεν ερχεται το αντιστοιχο ανημερωτικο εμαιλ? Γνωριζει κανεις τιποτα??



    Εεεεεεε και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβληματακι....σνιφ....
    Δεν μου ερχοναι mail οτι εχω σχολιο στο blog ktl.....
    Orfeus
    08.05.2007, 17:22
    Παιδιά οκ!!
    Παρ' όλο που δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορεί να είναι πρόβλημα του site αυτό, δείξτε λίγη κατανόηση, δώστε λίγο χρόνο, κάντε υπομονή....

    Θα διορθωθεί.


    Emilia_
    08.05.2007, 17:54
    Ok boss.....
    vouliakis
    08.05.2007, 18:41
    Zefuros και Emilia_, τα ενημερωτικά email αποστέλλονται κανονικά. Το πρόβλημα, λοιπόν, δεν είναι του MusicHeaven, αλλά του δικού σας pc ή provider. Ελέγξτε αν κάποιο antivirus (δικό σας ή του provider) μετακινεί τα ενημερωτικά mails σε κάποιο φάκελλο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας.




    StaSiS
    08.05.2007, 20:30
    Παράθεση:

    Το μέλος Emilia_ στις 08-05-2007 στις 17:16 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Zefuros στις 08-05-2007 στις 15:06 έγραψε...

    Na βαλω και εγω ενα ασχετο προβλημα που μου προεκυψε με τα ΠΜ? Σημερα μου ερχονται ΠΜ, αλλά δεν ερχεται το αντιστοιχο ανημερωτικο εμαιλ? Γνωριζει κανεις τιποτα??



    Εεεεεεε και εγω εχω ακριβως το ιδιο προβληματακι....σνιφ....
    Δεν μου ερχοναι mail οτι εχω σχολιο στο blog ktl.....



    Μπορώ κι εγώ να προστεθώ στη λίστα?
    Η αλήθεια είναι ότι δεν συμβαίνει σε όλα τα mails..

    Σημειώνω οτι μέχρι τώρα λάμβανα κανονικά τα ενημερωτικά mails του site..
    Αυτά!
    Zefuros
    08.05.2007, 20:32
    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 08-05-2007 στις 18:41 έγραψε...

    Zefuros και Emilia_, τα ενημερωτικά email αποστέλλονται κανονικά. Το πρόβλημα, λοιπόν, δεν είναι του MusicHeaven, αλλά του δικού σας pc ή provider. Ελέγξτε αν κάποιο antivirus (δικό σας ή του provider) μετακινεί τα ενημερωτικά mails σε κάποιο φάκελλο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας.







    Δεν παιζει να συμβαινει κατι τετοιο, για τους κατωθι λόγους:

    1. Το εμαιλ μου ειναι στο yahoo. Τι να κοψει το yahoo?

    2. Μου ερχεται ενημερωτικο εμαιλ για τα αλλα μπλογκ του ΜΗ, αλλα οχι για τα σχολια στο δικό μου.

    3. Εχω χρησιμοποιησει ηδη 2 διαφορετικους υπολογιστές, με διαφορετικο παροχέα...

    4. Και αλλα θελετε?

    Κατι περιεργο συμβαινει... λες να μπηκαμε σε μαυρη λιστα?

    Εαν βγάλετε καποια ακρη πειτεμας
    vouliakis
    08.05.2007, 21:49
    Μαύρες λίστες δεν υπάρχουν εδώ.
    Ρώτησε στον Yahoo αν είναι απο εκεί το πρόβλημα.