ελληνική μουσική
    524 online   ·  210.834 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονικη στις 24/2/2007

    eua
    27.02.2007, 14:36
    αχχαχαχα λίγα τα λόγια για το κινητό μου ε? και αμα θες να ξέρεις αυτό μια μέρα θα μπει σε μουσείο και θα αξίζει μια περιουσία

    Άδολα είναι τα μάτια σου και μην τα κατεβάζεις.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : eua στις 27-02-2007 14:37 ]


    pastella
    27.02.2007, 22:47
    Κοιτα Κατερινα μου, η επομενη λογικα μετα το Πασχα θα ειναι...Ποσο μετα ομως???Δεν νομιζω πως μπορουμε να περιμενουμε και πολυ ε? Ελα μωρε, ας κανουμε περισσοτερες!

    Η αδικα ειναι οτι ενω η Φλερυ μας ξελασπωσε με τη μηχανη δεν φαινεται σε καμια...

    Εγω πιστευω πως η Αννα στη φωτογραφια με το δαχτυλο εχει παρει τη θεση της Μαρθας ως μαεστρος Τασο....Τοσοι κιθαριστες, καποιος επρεπε να στρωσει τα πραγματα

    Ιδου και η ξεκοκκινισμενη Αννα!


    Συναντηση στη Θεσσαλονίκη στις 24/2/2007


    PaStella ?

    Superhero by choice, among other occupations:)






    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Christine στις 27-02-2007 22:48 ]


    επισυναπτόμενα: euanna1.jpg 
    eua
    27.02.2007, 23:02
    Αγαπημένοι μου συμπότες (ετσί με είπε ο φιλόλογος να σας προσφωνήσω...)
    οκ είπε μια βλακεία ο gazakas για τα μάτια μου που φαίνονταν κόκκινα (γιατί ως φιλόλογος ερμήνευσε τη δήλωση μου σα να ήμουν ο Ελύτης) και φυσικά υπερευχαριστω για την άμεση και ποιοτική σας ανταπόκριση αλλά φτάνει πια με τις φωτο μου, θα νομίζουν οτι είμαι ' κανα ψώνιο..
    ή κάτι ακόμα χειρότερο, ότι εξαγοράζω συνειδήσεις
    αππαπαπαππαα εγω δεν κάνω τέτοια πράγματα
    gazakas
    27.02.2007, 23:16
    Παρακάμπτοντας τα σχόλια περί βλακείας και φιλολόγου (όχι ότι αυτά δεν πάνε συχνότατα μαζί), θα καταγράψω το 8ο highlight της συνάντησης προς αποκατάσταση της ιστορικής ακρίβειας, τα ονόματα των + !
    Έχουμε και λέμε λοιπόν:
    Christine + Σοφία + Εύα
    eua + Άννα + Γιάννης
    gazakas + Αλέξης + Σταύρος

    (Αν ξέχασα κάποιον, πείτε!)

    pastella
    27.02.2007, 23:22
    Να σημειωσουμε για την ιστορια οτι το '+' με το ονομα Ευα ερχεται για τριτη συνεχομενη φορα σε συναντηση και δεν σκοπευει να σταματησει. Τωρα για να γινει μελος... Δεν εχω ιδεα..

    Δεν εισαι ψωναρα Αννα μου, απλα εισαι μια κιουρια και ως κιουρια δεν προτιθεσαι να δινεις δικαιωματα. Οχι στα κοκκινα ματια!!!

    Εγω παντως υποστηριζω για την παρτη μοτοτι το κοκκινο ματι ειναι δειγμα ευφοριας...Εξου κι οτι βγηκα σαν διαολος σε ολες τις φωτος...Απο τη χαρα μου!!!!!!!!!!1 (Οχι οτι οσες φορες κι αν πατουσα ξεκοκινισμα το μονο που καταφερνα ηταν να αποκτησω μπλε δερμα, αλλα το ματι συνεχιζε να παραμενει κοκκινο... )
    ge01415
    28.02.2007, 11:57
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 27-02-2007 στις 22:47 έγραψε...

    Κοιτα Κατερινα μου, η επομενη λογικα μετα το Πασχα θα ειναι...Ποσο μετα ομως???Δεν νομιζω πως μπορουμε να περιμενουμε και πολυ ε? Ελα μωρε, ας κανουμε περισσοτερες!


    Ε μέχρι το Πάσχα εεεεεέχει καιρό! Παίζει να κάνουμε μίνι συναντησούλα όταν έρθει η Μάρθα προσεχώς...τι λέτε;;; Μάλλον θα έρθει την άλλη εβδομάδα στο καφέ αμερικέν! Θα μάθω και θα σας πω! Εγώ θα είμαι εκεί! Τώρα αν θα ξεκινήσουμε από το μεσημέρι...με τυρολέζικα είναι άλλο θέμα!!!

    Παράθεση:


    Η αδικία ειναι οτι ενω η Φλερυ μας ξελασπωσε με τη μηχανη δεν φαινεται σε καμια...



    Έχω μία από τις "τυφλές" με την Φλέρυ αλλά πρέπει να έχεις τραβήξει καλύτερες...εκεί που ωρύεται με την κιθάρα ας πούμε!

    Παράθεση:

    Εγω πιστευω πως η Αννα στη φωτογραφια με το δαχτυλο εχει παρει τη θεση της Μαρθας ως μαεστρος Τασο....Τοσοι κιθαριστες, καποιος επρεπε να στρωσει τα πραγματα


    Τα σέβη μου νέε μανέστρο!!!




    eua
    28.02.2007, 12:14
    Νέος με ήθος και τρόπους ο Τάσος, εύγε νέε μου!
    Συναντησούλα με Μάρθα? ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    Αν και έχω δώσει το λόγο μου ότι δε θα ξαναπατήσω στο άθλιο Καφε Αμερικέν εφόσον όμως πρόκειται για τη Μάρθα.... τότε
    pastella
    28.02.2007, 12:22
    Εγω θα κανω και παραγγελια..Το "Μετρησα"

    Εχω και φωτογραφιες στην παλια συμβατικη μου μηχανη
    Kerato
    02.03.2007, 10:34
    Πολύ αργά είδα το ποστ για τη συνάντηση...Την επόμενη φορά θα μου στείλει κάποιος ΠΜ μπας και μπορέσω να ερθω κι εγώ???
    Fler
    02.03.2007, 10:41
    Καλά βρε κι εσύ..Τόσες μέρες ήταν το θέμα στη λίστα..Που ήσουνα..??Ήταν και στην κεντρική σελίδα..διαφημισμένο!Τέλος πάντων..την επόμενη φορά κάτι θα κάνουμε..(κι εσύ όμως πρέπει να γίνεις..λίγο πιο παρατηρητικός βρε παιδί μου!)
    eua
    02.03.2007, 10:43
    Το βλέπω αυτό το Χαριλάου τόσο καιρό... αλλά έχω ξεμείνει στη σκέψη ότι μένεις Αθήνα
    Την επόμενη φορά σίγουρα θα χεις πμ!
    pastella
    02.03.2007, 14:19
    Ρε γειτονακι τον πυργο στην αρχικη δεν τον ειχες δει τοσες μερες..?
    Η επομενη πρεπει να γινει συντομα. Και φυσικα μια κατα το Πασχα μετα απο ρικουέστ της Κατερινας
    KIT_KAT
    02.03.2007, 17:06
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 02-03-2007 στις 14:19 έγραψε...

    Και φυσικα μια κατα το Πασχα μετα απο ρικουέστ της Κατερινας



    ΜΕΤΑ, μετά το Πάσχα, και πού 'σαι, ελπίζω το "ρικουέστ" (όπως το θέτεις) να μην επιστρέψει ναλλ
    pastella
    02.03.2007, 21:28
    META

    ΟΚ νταρλινγκ. Πινγκ μι τωρα για να δεις ρισπονς ταιμ
    Kerato
    23.03.2007, 18:19
    Να δικαιολογηθώ;
    Δεν μπαίνω συχνά στο φορουμ πια...
    Ασχολούμαι περισσότερο με τα μπλογκς