ελληνική μουσική
    647 online   ·  210.831 μέλη

    Αποκριάτικη Συνάντηση στο BAT CITY

    Aiolos_m
    15.02.2007, 13:55
    Παράθεση:

    Το μέλος CHE στις 15-02-2007 στις 13:50 έγραψε...
    και κατά πάσα πιθανότητα θα φέρω κι άλλα άτομα να το γεμίσουμε το μαγαζί (όλοι μασκέ φυσικά).


    Ναι γιατί με εμάς μέσα λες να έμενε άδειο; Εμείς φέρνουμε βόλτα ένα Καραϊσκάκη ολόκληρο (βέβαια ο audio δε θα συμμτείχε...).


    Emaki
    15.02.2007, 14:23
    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 15-02-2007 στις 13:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 13:37 έγραψε...



    Σου Προσφέρω λάδι Καλαμάτας!!!
    Απ' τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο!!!




    Α!Επίσης είμαι εθελόντριά για την Κριτική επιτροπή!!!
    Για το συγκεκριμένο δεν προσφέρω λάδι Καλαμάτας , προσφερώ όμως ωραιότατο παστέλι!



    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 13:40 ]




    Eννοειτε πως ειναι απο τα καλυτερα,(κατω απο τ'αυλακι δεν ειναι? Δεχομαι το λαδι
    Τωρα εφοσον δεν εχεις προβλημα να μην συμμετεχεις στον διαγωνισμο(λεμε τωρα)
    οκ μπορεισ να μου στειλεις πμ με την αιτηση σου να γινει δεκτη η....... να αποριφθει

    (τι λεω θεε μου μαζεψτε μεεεεεεεεεεε !!!!!)




    ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

    Η υπογεγραμμένη , ΚΑ (από τα ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ) Emakiκαι με ημερομηνία εγγραφής 16.01.06, με την ιδιότητα , Συγχορδία Ματζόρε (68 χρυσές Νότες) ,δηλώνω υπεύθυνα την υποψηφιότητα μου ως μέλος της Κριτικής Επιτροπής στο Αποκριάτικο Πάρτι του Music Heaven, που θα πραγματοποιηθεί στο BAD CITY στις 18.02.07 και ώρα 20:00,
    γνωρίζοντας ότι αυτό θα απαγορεύει την συμμετοχή μου σε αυτό.

    Η Δηλούσα,

    Emaki
    15.02.07








    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 14:25 ]


    capone69
    15.02.2007, 14:37
    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 14:23 έγραψε...


    ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

    Η υπογεγραμμένη , ΚΑ (από τα ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ) Emakiκαι με ημερομηνία εγγραφής 16.01.06, με την ιδιότητα , Συγχορδία Ματζόρε (68 χρυσές Νότες) ,δηλώνω υπεύθυνα την υποψηφιότητα μου ως μέλος της Κριτικής Επιτροπής στο Αποκριάτικο Πάρτι του Music Heaven, που θα πραγματοποιηθεί στο BAD CITY στις 18.02.07 και ώρα 20:00,
    γνωρίζοντας ότι αυτό θα απαγορεύει την συμμετοχή μου σε αυτό.

    Η Δηλούσα,

    Emaki
    15.02.07








    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 14:25 ]





    Κατοπιν συσκεψεις του συμβουλιου αποφασιζουμε ομοφωνα να κανουμε δεκτη την αιτηση της ΚΑ-Εμακι και να κατσει εκ δεξιων του προεδρου και εκ αριστερων του αντιπροεδρου

    ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

    capone69 ΘΑΝΑΣΗΣ



    uNick
    15.02.2007, 14:42
    Παράθεση:
    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 14:23 έγραψε...

    ....που θα πραγματοποιηθεί στο [b]BAD CITY...

    BAD CITY????........... Σε άλλο μαγαζί θα πας εσύ Εμάκι μου?
    Emaki
    15.02.2007, 14:49
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 15-02-2007 στις 14:42 έγραψε...

    Παράθεση:
    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 14:23 έγραψε...

    ....που θα πραγματοποιηθεί στο [b]BAD CITY...

    BAD CITY????........... Σε άλλο μαγαζί θα πας εσύ Εμάκι μου?





    Καλά γραψε λάθος!!!
    Στο BAT CITY!!!
    Θα το διορθώσω...κοιτα....

    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 14:51 ]


    Emaki
    15.02.2007, 14:50
    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 14:23 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 15-02-2007 στις 13:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 13:37 έγραψε...



    Σου Προσφέρω λάδι Καλαμάτας!!!
    Απ' τα καλύτερα αν όχι το καλύτερο!!!




    Α!Επίσης είμαι εθελόντριά για την Κριτική επιτροπή!!!
    Για το συγκεκριμένο δεν προσφέρω λάδι Καλαμάτας , προσφερώ όμως ωραιότατο παστέλι!



    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 13:40 ]




    Eννοειτε πως ειναι απο τα καλυτερα,(κατω απο τ'αυλακι δεν ειναι? Δεχομαι το λαδι
    Τωρα εφοσον δεν εχεις προβλημα να μην συμμετεχεις στον διαγωνισμο(λεμε τωρα)
    οκ μπορεισ να μου στειλεις πμ με την αιτηση σου να γινει δεκτη η....... να αποριφθει

    (τι λεω θεε μου μαζεψτε μεεεεεεεεεεε !!!!!)




    ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

    Η υπογεγραμμένη , ΚΑ (από τα ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ) Emakiκαι με ημερομηνία εγγραφής 16.01.06, με την ιδιότητα , Συγχορδία Ματζόρε (68 χρυσές Νότες) ,δηλώνω υπεύθυνα την υποψηφιότητα μου ως μέλος της Κριτικής Επιτροπής στο Αποκριάτικο Πάρτι του Music Heaven, που θα πραγματοποιηθεί στο BAT CITY στις 18.02.07 και ώρα 20:00,
    γνωρίζοντας ότι αυτό θα απαγορεύει την συμμετοχή μου σε αυτό.

    Η Δηλούσα,

    Emaki
    15.02.07








    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 14:25 ]




    Emaki
    15.02.2007, 15:14
    Παράθεση:

    Το μέλος capone69 στις 15-02-2007 στις 14:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Emaki στις 15-02-2007 στις 14:23 έγραψε...


    ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

    Η υπογεγραμμένη , ΚΑ (από τα ΚΑΚΩΣ ΚΕΙΜΕΝΑ) Emakiκαι με ημερομηνία εγγραφής 16.01.06, με την ιδιότητα , Συγχορδία Ματζόρε (68 χρυσές Νότες) ,δηλώνω υπεύθυνα την υποψηφιότητα μου ως μέλος της Κριτικής Επιτροπής στο Αποκριάτικο Πάρτι του Music Heaven, που θα πραγματοποιηθεί στο BAT CITY στις 18.02.07 και ώρα 20:00,
    γνωρίζοντας ότι αυτό θα απαγορεύει την συμμετοχή μου σε αυτό.

    Η Δηλούσα,

    Emaki
    15.02.07








    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 14:25 ]





    Κατοπιν συσκεψεις του συμβουλιου αποφασιζουμε ομοφωνα να κανουμε δεκτη την αιτηση της ΚΑ-Εμακι και να κατσει εκ δεξιων του προεδρου και εκ αριστερων του αντιπροεδρου

    ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

    capone69 ΘΑΝΑΣΗΣ






    Ευχαριστήρια επιστολή

    Προς Κ.Κ. :
    Κο Capone69
    Προεδρο Κριτικής Επιτροπής
    Κο Θανάση
    Αντιπρόεδρο Κριτικής Επιτροπής

    Αγαπητοί Κύριοι,

    Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά , που κάνατε δεκτή την υποψηφιότητα μου ως μέλος επιτροπής στο μεγάλο αυτό γεγονός της 18ης Φεβρουαρίου.
    Να είστε σίγουροι πως τίμια θα εκπροσωπήσω τον ρόλο μου.

    Με εκτίμηση ,

    ΚΑ-Emaki
    15.02.07









    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 15-02-2007 15:16 ]


    audioslave
    15.02.2007, 18:27
    Προς Πρόεδρο,αντιπρόεδρο, δημοτικό συμβούλιο δήμου Αθηναίων
    και όλα τα ΜΕΛΗ της επιτροπής αγώνα'' Βγάλτε το μασκαρά''


    με το παρόν γραπτό ντοκουμέντο, το οποίο και ενέκρινε την δεκατη πέμπτην Φεβρουαρίου του σωτήριου έτους 2007 μ.Χ, ο δικηγορικός σύλογος Αθηνών αποδυκνείεται ξεκάθαρα οτι...

    ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

    Σε άλλα νέα του εσωτερικού μας δελτίου...

    ο γνωστός παραγωγός audioslave αρνείται σύμφωνα με δηλώσεις στο MH Times οποιαδήποτε εμπλοκή του με την κριτική επιτροπή νέου reality τηλεπαιχνιδιού '' I m sure you cant DANCE'' . Το πρώτο επεισόδειο του show θα προβληθεί απο το MH TV στις 18/2.Τα γυρίσματα θα πραγματοποιηθούν στο γνωστο venue BAT CITY.
    Σχετικά με το παιχνίδι ο ,το ξανατονίζω, γνωστός παραγωγός δήλωσε:
    <<Το βρήσκω πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα που θα κάνει θραυση στην MUSIC HEAVEN χώρα. Ασχολείθηκα με το casting Του παιχνιδιού και εχω να πω πως την κυριακή θα δείτε πολλά νέα ταλέντα στις οθόνες σας. Όσο για τις μεταμορφώσεις τους αυτες θα είναι κατι εξωπραγματικό για τα Ελληνικά δεδομένα. Σχεδιαστές απο όλο τον κόσμο δουλευουν σε αυτό εδώ και καιρό...και το αποτελεσμα θα δικαιώσει τους πάντες.Σχετικά με τις φημολογίες για την Κριτική επιτροπή αρνούμε κάθε εμπλοκή μου μιας και υήρχαν οικονομικές διαφορές με το κανάλι.>>

    Ο γνωστός πολυ-παρουσιαστής σχετικά με την αμφίεσή του δήλωσε...

    << ας κρατήσουμε σε αγωνία το κοινό. Το ψαξαμε πολύ με τους συνεργάτες μου και το μόνο πως μπορώ να σας πω είναι οτι θα είμαι οσο ποιο καραγκιοζης γίνεται...Θα είναι μία απο τις γνωστές μου perfomance μπροστα σε φίλους...>>

    Σχετικά με τη μουσική επένδυση της βραδιάς να τονίσουμε οτι θα έχετε τη δυνατότητα να χορέψετε σε ρυθμούς Latin, POP, Rock, 60s ταξιδευοντας στις μουσικές του κόσμου. Άλλωστε για τη συκεκριμένη βραδιά έναρξη του παιχνιδιού..η παραγωγή του παιχνιδιού διάλεξε τον καλύετρο DJ που μπορούσε και δεν τσιγκουνευτηκε να ξοδέψει και 150.000 € για μία εμφάνιση του audioslave.

    O διευθυντής προγραμματος του σταθμού CApone 69 δήλωσε ανάβοντας αργά αργά το πούρο του:
    << you wanted the best...we bring you the best>>
    Η συγκεκριμένη δήλωση μπορεί να σταθεί άξια πλέον μπροστά στις δήλωσεις του προέδρου επενδυτή κ.Κόκαλη και τις ανάλογες δηλώσεις του κατα την άφιξη του Rivaldo στην ομάδα του Λιμανιού.


    Και τώρα να περάσουμε σε Αθλητικές Ειδήσεις

    Γουβέντους - Αυτοί με τα κόκκινα 7 - 0. (δεν ειναι καινούργια είδηση ...αλλα πάντα επίκαιρο και διασκεδαστικό! χιχι)



    http://blogs.musicheaven.gr/audioslave

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : audioslave στις 15-02-2007 18:28 ]


    Eliza21
    15.02.2007, 19:07

    εγω τελικα μαλλον θα ντυθώ ""γεια σου...."" Δεν έχω και άλη επιλογη. οτι είχα και δεν είχα ντύθηκα τις προηγούμενες φορές
    alexia-vicky
    15.02.2007, 20:45
    Παράθεση:

    Το μέλος audioslave στις 15-02-2007 στις 18:27 έγραψε...

    Προς Πρόεδρο,αντιπρόεδρο, δημοτικό συμβούλιο δήμου Αθηναίων
    και όλα τα ΜΕΛΗ της επιτροπής αγώνα'' Βγάλτε το μασκαρά''


    με το παρόν γραπτό ντοκουμέντο, το οποίο και ενέκρινε την δεκατη πέμπτην Φεβρουαρίου του σωτήριου έτους 2007 μ.Χ, ο δικηγορικός σύλογος Αθηνών αποδυκνείεται ξεκάθαρα οτι...

    ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

    Σε άλλα νέα του εσωτερικού μας δελτίου...

    ο γνωστός παραγωγός audioslave αρνείται σύμφωνα με δηλώσεις στο MH Times οποιαδήποτε εμπλοκή του με την κριτική επιτροπή νέου reality τηλεπαιχνιδιού '' I m sure you cant DANCE'' . Το πρώτο επεισόδειο του show θα προβληθεί απο το MH TV στις 18/2.Τα γυρίσματα θα πραγματοποιηθούν στο γνωστο venue BAT CITY.
    Σχετικά με το παιχνίδι ο ,το ξανατονίζω, γνωστός παραγωγός δήλωσε:
    <<Το βρήσκω πολύ ενδιαφέρουσα ιδέα που θα κάνει θραυση στην MUSIC HEAVEN χώρα. Ασχολείθηκα με το casting Του παιχνιδιού και εχω να πω πως την κυριακή θα δείτε πολλά νέα ταλέντα στις οθόνες σας. Όσο για τις μεταμορφώσεις τους αυτες θα είναι κατι εξωπραγματικό για τα Ελληνικά δεδομένα. Σχεδιαστές απο όλο τον κόσμο δουλευουν σε αυτό εδώ και καιρό...και το αποτελεσμα θα δικαιώσει τους πάντες.Σχετικά με τις φημολογίες για την Κριτική επιτροπή αρνούμε κάθε εμπλοκή μου μιας και υήρχαν οικονομικές διαφορές με το κανάλι.>>

    Ο γνωστός πολυ-παρουσιαστής σχετικά με την αμφίεσή του δήλωσε...

    << ας κρατήσουμε σε αγωνία το κοινό. Το ψαξαμε πολύ με τους συνεργάτες μου και το μόνο πως μπορώ να σας πω είναι οτι θα είμαι οσο ποιο καραγκιοζης γίνεται...Θα είναι μία απο τις γνωστές μου perfomance μπροστα σε φίλους...>>

    Σχετικά με τη μουσική επένδυση της βραδιάς να τονίσουμε οτι θα έχετε τη δυνατότητα να χορέψετε σε ρυθμούς Latin, POP, Rock, 60s ταξιδευοντας στις μουσικές του κόσμου. Άλλωστε για τη συκεκριμένη βραδιά έναρξη του παιχνιδιού..η παραγωγή του παιχνιδιού διάλεξε τον καλύετρο DJ που μπορούσε και δεν τσιγκουνευτηκε να ξοδέψει και 150.000 € για μία εμφάνιση του audioslave.

    O διευθυντής προγραμματος του σταθμού CApone 69 δήλωσε ανάβοντας αργά αργά το πούρο του:
    << you wanted the best...we bring you the best>>
    Η συγκεκριμένη δήλωση μπορεί να σταθεί άξια πλέον μπροστά στις δήλωσεις του προέδρου επενδυτή κ.Κόκαλη και τις ανάλογες δηλώσεις του κατα την άφιξη του Rivaldo στην ομάδα του Λιμανιού.


    Και τώρα να περάσουμε σε Αθλητικές Ειδήσεις

    Γουβέντους - Αυτοί με τα κόκκινα 7 - 0. (δεν ειναι καινούργια είδηση ...αλλα πάντα επίκαιρο και διασκεδαστικό! χιχι)



    http://blogs.musicheaven.gr/audioslave

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : audioslave στις 15-02-2007 18:28 ]








    (το σχολιάκι στο τέλος ατυχές...αλλά προς χάρην της ατμόσφαιρας δεν το σχολιάζω )
    Hastaroth
    15.02.2007, 21:32
    Τελικά θά παρευρεθώ απαξάπαντος,μιά και το συνάχι μου πήρε την άγουσα διά την ίασιν.Οπότε σημειώσατε 1 (άτομο,όχι γκόλ)

    Δηλώνω επίσης υποψηφιότητα γιά την κριτική επιτροπή,ειδικώτερα διά την θέσιν τού γραμματέως (αλλά και ταμίας δέν θα μέ πείραζε καθ'ότι έχουμε και ανάγκες-πώς αλλιώς θά μπορέσω να πάρω την 24κάναλη κονσόλα που θέλω; ).

    ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΣΚΑΡΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ


    Aiolos_m
    15.02.2007, 22:15
    Ώρα δε θα πούμε...;
    Other_side
    15.02.2007, 22:20
    Στις οκτώ φίλε Αίολε...πάτησα το διπλό βελάκι!



    tsagkarousianos
    15.02.2007, 23:04
    Παράθεση:





    UPDATE
    MASKE PARTY
    Κυριακή 18/2, 20.00
    BAT CITY
    Λεωφ. Αλεξάνδρας 11 (Πεδίο του Άρεως)


    - capone69
    - audioslave
    - Deos
    - Emaki
    - LVicky (+1)
    - StaSiS
    - Aiolos_m
    - beatlus
    - Eliza21(?)
    - MagicaDeSpell
    - Eleni
    - Jorge
    - uNick
    - stuff(?)
    - trooper_206 (?)
    - CHE + Εύη
    - alexia-vicky (?)
    - Τσα....

    SmileyCentral.com

    Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΦΙΕΣΗ ΘΑ ΒΡΑΒΕΥΤΕΙ!!








    GL
    16.02.2007, 01:03
    Ανοιχτη Επιστολη-Δηλωση προς το διοικητικο συμβολιο του Α.Σ.Β.C(Αποκριατικης Συναντησης στο BAT CITY).

    Δηλωνω υπ'ευθυνη μου και μετα γνωσεως των διαταξεων του νομου 69/ 3-1 τα κατωθι:

    1)Δηλωνω υπευθυνα προς τον ΑΡΧΙΜΑΣΚΑΡΑ-ΑΡΧΙΜΑΦΙΟΖΟ του σοου αξιαγαπητο κυριο ΑΛ ΠΕΠΟΝΕ,οτι θα τιμησω με την παρουσια μου την υπεροχη συνεστιαση σας....

    2)Δηλωνω υπεθυνα οτι θα προσπαθισω να κρατησω οσο πιο χαμηλα μπορω το επιπεδο μου στο σοου που προκειται να λαβω μερος....Για τον λογο αυτον θα προσπαθισω να παρασυρω στον βουρκο οσο πιο πολλους μπορω!!

    3)Δηλωνω υπευθυνα την προθεση μου να λαβω θεση σε καποιο εδρανο του πανελ της ΚΡΗΤΙΚΗΣ-Εκτελεστικης επιτροπης-αποσπασματος.Σκοπος της παρουσιας μου στη συγκεκριμενη επιτροπη ειναι η συλλογη οσο το δυνατον πιο πολλων "δωρων"κατω απο το τραπεζι απο τους υποψηφιους νικητες.Το δικο μου σλογκαν την Κυριακη σαν ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ θα ειναι το εξης:"Ολοι θα ειστε νικητες,αρκει να φερθειτε εξυπνα...."

    4)Δηλωνω υπευθυνα προς το αξιοτιμο κοινο του ΜΗ οτι προτιθεμαι να αποκαλυψω το ΠΟΙΟΝ του Αξιαγαπητου Κυριου Παραγωγου και πολυπαρουσιαστη Αudioslave.....
    Βασικα η πορεια του ξεκιναει απο το αλιστου μνημης σοβαρο καναλι ΗΤΑ 8....
    Για να σας δωκω να καταλαβετε,ειχε δανισει την υπεροχα αισθησιακη φωνουλα του στην Κυρια ΤΖΙΝΑ ΒΑΡΩΝΗ κατα την παρουσιασης της κρεμας αδυνατισματος SLIM LIME...Δυστυχως η κρεμα αυτη δεν κατεστει δυνατον να ευεργετησει και τον ιδιο αξιοτιμο κυριο Audioslave,μιας και οι υπεροχες λιχουδιες της ψησταριας του καναλαρχη του ΗΤΑ 8 στην Ιερα Οδο ηταν μεγαλος πειρασμος για τον εν λογο κυριο....
    Αυτα ειναι μονο η αρχη....Η συνεχεια επι του stage on Sunday......

    5)Aυτα φορ Ναου....

    Και τωρα να περασουμε στις Αθλητικες ειδησεις οπως λεει ο κυριος Audioslave:

    Aπλα κυριε επειδη φρεσκα κουλουρια πουλα ο Κουλουρας,θα σου πω μονο αυτο:

    ΛΑΝΣ - ΠΑΟ = 3-1
    audioslave
    16.02.2007, 01:41
    Παράθεση:

    Το μέλος GL στις 16-02-2007 στις 01:03 έγραψε...



    Και τωρα να περασουμε στις Αθλητικες ειδησεις οπως λεει ο κυριος Audioslave:

    Aπλα κυριε επειδη φρεσκα κουλουρια πουλα ο Κουλουρας,θα σου πω μονο αυτο:

    ΛΑΝΣ - ΠΑΟ = 3-1



    Τα φρέσκα κουλούρια λένε οτι είναι Φλεβάρης, Πέμπτη εμείς φοράμε μακρυμάνικο και εσεις μας βλέπετε στην τηλεόραση περιμένοντας να χάσουμε...γιατι αν ξαναπάει Μαρτιος Απρίλης και παίζουμε ακόμα θα έχετε ψυχολογικά...
    Φρεσκια κουλούρια επίσης είναι Μega 9.45, Σωτηρακόπουλος, Μένιος κτλ.Για εμάς φρέσκα...διοτι για αυτούς με τα κόκκινα έχουν παλιώσει...εδω και πολλα πολλα χρόνια...

    Παίξαμε καλά...άξιοπρεπέστατα και το αποτέλεσμα δεν δείχνει την πραγματική εικόνα του αγώνα.

    γιατι οσο και να πονας στον κοκκινο καναπέ...μια ειναι η αλήθεια.
    Panathinaikos ετσι μας λένε...Panathinaikos....

    περαστικά και του χρόνου τελικο ο Ολυμπιακος...φετος μας μάγεψε...

    Ολα ταλλα μια χαρα...δεν με πειραζουν κανε οτι αποκαλυψη θες...χαχα
    GL
    16.02.2007, 02:41
    Παράθεση:

    Το μέλος audioslave στις 16-02-2007 στις 01:41 έγραψε...

    Τα φρέσκα κουλούρια λένε οτι είναι Φλεβάρης, Πέμπτη εμείς φοράμε μακρυμάνικο και εσεις μας βλέπετε στην τηλεόραση περιμένοντας να χάσουμε...γιατι αν ξαναπάει Μαρτιος Απρίλης και παίζουμε ακόμα θα έχετε ψυχολογικά...
    Φρεσκια κουλούρια επίσης είναι Μega 9.45, Σωτηρακόπουλος, Μένιος κτλ.Για εμάς φρέσκα...διοτι για αυτούς με τα κόκκινα έχουν παλιώσει...εδω και πολλα πολλα χρόνια...

    Παίξαμε καλά...άξιοπρεπέστατα και το αποτέλεσμα δεν δείχνει την πραγματική εικόνα του αγώνα.

    γιατι οσο και να πονας στον κοκκινο καναπέ...μια ειναι η αλήθεια.
    Panathinaikos ετσι μας λένε...Panathinaikos....

    περαστικά και του χρόνου τελικο ο Ολυμπιακος...φετος μας μάγεψε...

    Ολα ταλλα μια χαρα...δεν με πειραζουν κανε οτι αποκαλυψη θες...χαχα



    Eισαι Οff Topic...

    Εκτος εαν ο τιτλος του τοπικ εκφραζει και την ομαδα σου..... ,οποτε πηγαινω πασο....(Δεν λεω ΠΑΩ πασο,γιατι αυτο ειναι copyright του αλλου πρασινοσκουφιτσα του Αλταμιρα...)

    Μηπως θα ειναι καλυτερα να αλλαξουμε λοιπον τον τιτλο εδω??Και να το ονομασουμε....
    Αποκριάτικη Συνάντηση την Πεμπτη 15 Φλεβαρη στο «Φελίξ Μπολάρ»???

    Οπως και να'χει παντως εισαι Off Topic.....

    alex3
    16.02.2007, 11:01
    Θα είμαι νοερά και ψυχικά μαζί σας, από την εξωτική Πάτρα, όπου και θα καρναβαλίζομαι...!!!!
    Emaki
    16.02.2007, 11:57
    Αν εμφανιστώ έτσι στο αποκριάτικο πάρτι , έχω καμιά ελπίδα να περάσω την πόρτα του Bat City...







    επισυναπτόμενα: DSCN1175.JPG 
    CHE
    16.02.2007, 12:41
    Διαμαρτύρομαι για την άνιση, ρατσιστική, απαξιωτική και προσβλητική προς το πρόσωπό μου συμπεριφορά!
    Αν και κατέθεσα πρόταση συμμετοχής μου στην Επιτροπή ουδέποτε έλαβα απάντηση, ενώ όταν το αξιαγάπητο μέλος Emaki κατέθεσε τη δική του αίτηση (μετά τη δική μου) αμέσως έσπευσαν να την κάνουν δεκτή, επιδεικνύοντας μια ανεξήγητη περιφρόνηση στην επαναστατική αφεντομουτσουνάρα μου ενώ λίγο αργότερα έπραξαν το ίδιο και στον Hastaroth.

    Κατόπιν τούτου, επιφυλλάσσομαι παντός νομίμου δικαιώματός μου. Θα σας στείλω εξώδικο, θα αμολήσω τον Κούγια στα τηλεοπτικά δελτία να καταγγείλει τις στημένες Επιτροπές και διαιτησίες, θα τον πλακώσουμε και στο ξύλο για να ρίξουμε το φταίξιμο στον Capone (και μάλιστα με τέτοιο όνομα προεξοφλείται κι η ενοχή του) και μετά θα βάλουμε την Νικολούλη να αναζητήσει τη χαμένη τιμή του φόρουμ...