ελληνική μουσική
    850 online   ·  210.833 μέλη

    To 4ο Live του MusicHeaven στο ΔΙΦΩΝΟ !

    alex3
    22.02.2007, 13:24
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 22-02-2007 στις 12:30 έγραψε...

    Πολύ χαίρομαι γιατί αυτό που κάνει "μπαμ" στη φωτογραφία είναι η αγέρωχη ηλεκτρακουστική μου !


    ΥΓ. Στο επόμενο live κάποιος ν' αναλάβει το σιδέρωμα του πανό! Είναι μόνο 6 τετραγωνικά.

    αγέρωχη ηλεκτρακουστική χωρίς αγέρωχο ηλεκτρακουστικό, τι να λέει...?
    jorge
    22.02.2007, 14:08
    Σσσσσ καλέ! Προσπαθώ να ανεβάσω την τιμή της να την βάλω στο eBay
    GuitarJournal
    22.02.2007, 16:26
    E ! αγαπητέ μου jorge δε παίζεσαι με τίποτα !!!!






    GuitarJournal
    jorge
    22.02.2007, 16:51
    Καλώς τη δασκάλα! Αρχικά λέγαμε να το κρατήσουμε κρυφό, αλλά τελικά ο κατάσκοπος τ' αποκάλυψε όλα ε;
    aggeliki
    22.02.2007, 19:35
    Μπραβόοοοοοο!!!!
    KAKOFONIKS
    23.02.2007, 10:58
    Το πήρα εχθές και το διάβασα το άρθρο.Κορυφή.

    Ορφέα έχεις φωτογένεια άντε και στο "Πίστα"!(πλάκα κάνω ε)


    Και πάλι μπράβο παιδιά!
    rivera
    23.02.2007, 16:38
    Ααααα δεν παιζω....για τους rivera band δεν ειπε τιποτα............φαινεται οτι θα εφυγε
    ο δημοσιογραφος μετα τον Βαγγελη Γερμανο.....αλλη φορα θα φερω δικους μου δημοσιογραφους και δικα μου περιοδικα και τηλεοπτικους σταθμους......
    Orfeus
    23.02.2007, 16:56
    Παράθεση:

    Το μέλος rivera στις 23-02-2007 στις 16:38 έγραψε...

    Ααααα δεν παιζω....για τους rivera band δεν ειπε τιποτα............φαινεται οτι θα εφυγε
    ο δημοσιογραφος μετα τον Βαγγελη Γερμανο.....αλλη φορα θα φερω δικους μου δημοσιογραφους και δικα μου περιοδικα και τηλεοπτικους σταθμους......



    .....φωτογράφο;;;;;;;;;;;;;;;;;;


    Aiolos_m
    23.02.2007, 17:15
    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 23-02-2007 στις 16:56 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rivera στις 23-02-2007 στις 16:38 έγραψε...

    Ααααα δεν παιζω....για τους rivera band δεν ειπε τιποτα............φαινεται οτι θα εφυγε
    ο δημοσιογραφος μετα τον Βαγγελη Γερμανο.....αλλη φορα θα φερω δικους μου δημοσιογραφους και δικα μου περιοδικα και τηλεοπτικους σταθμους......



    .....φωτογράφο;;;;;;;;;;;;;;;;;;





    ...
    rivera
    23.02.2007, 17:16
    Orfeus ιδιως εσενα θα σε εκδικηθω......οταν θα μας παιρνουν τα καναλια και θα μας δειχνουν στην τηλεοραση,πανω σου θα εχεις παντα τον "θολο κυκλο" οπως αυτον που βαζουν στα προσωπα των κατηγορουμενων στις ειδησεις για να μην φαινονται ποιοι ειναι......δηλαδη ετσι....






    επισυναπτόμενα: Untitled-1.jpg 
    Orfeus
    23.02.2007, 17:45
    Θα τα πω ΟΛΑ στον Πέτρο!!!


    faltsoo
    24.02.2007, 09:32
    συγχαρητήρια στο MUSIC HEAVEN και ...
    μικρές ενστάσεις στο ΔΙΦΩΝΟ.
    ''Το κάνεις που το κάνεις , καντο καλά''
    Τη δεύτερη μέρα έπαιξαν και άλλοι εκτός από τους καλεσμένους που αναφέρονται,
    οι οποίοι δεν ήσαν άπλά γκρουπάκια του διήμερου.
    Τέλος αφού δημοσιεύεις μια φωτο ,από τις πολλές υπέροχες που τράβηξε ο iliasN ,
    το αναφέρεις για να πάρει κι αυτός τα 10 λεπτά δημοσιότητας που του αξίζουν, καθώς και βάζεις και μια λεζάντα στη φωτο για ξέρουμε ποιος είναι αυτός που τραγουδάει ανάμεσα στον Οrfeus + faltsoo .

    φιλάκια στο δίφωνο

    υπ΄οψιν διευθυντού κυκλοφορίας
    πάντα στη διάθεση του και να ξέρει ότι πάντα κάνουμε το καλύτερο στη διανομή του





    Tyrogkofretas
    24.02.2007, 13:00
    Αυτά είναι! Φέρτε σαμπάνιες! Φέρτε χαβιάρια! Φέρτε και το κοκκινέλι του μπάρμπα να γίνει της μουρλής! Γινόμαστε διασημότεροι μέρα με τη μέρα! Σε λίγο θα με πάρει τηλέφωνο ο Γιωργάκης (ο Bush ντε!) και θα ζητήσει μουσική κάλυψη για το δείπνο που παραθέτει για τα γενέθλιά του. Συγκινούμαι αδιακρίτως και εύχομαι ακόμα παραπέρα!