ελληνική μουσική
    365 online   ·  210.866 μέλη
    Alinda
    20.02.2003, 10:19
    http://www.argo.ac/utils/pastlife.html

    Για δοκιμάστε σε αυτή τη διεύθυνση, έχει πλάκα!!!!!
    gate
    21.02.2003, 01:44
    Ξέρεις τι έχει περισσότερη πλάκα;
    Δε θα σου πω...Θα το βρείς μόνη σου
    Σου δίνω μόνο μια βόηθεια (...βασική...):

    αντί να γράψεις την πραγματική ημερομηνία γέννησής σου, βάλε ότι γεννήθηκες μία μέρα αργότερα...Θα καταλάβεις
    Συμβαίνει το ίδιο αν βάλεις και 5 ήμέρες αργότερα...

    Alinda
    21.02.2003, 14:40
    xaxaxaxa! Ontws to dokimasa ki egw auto... Polu gelio.... Loipon egw pantws hmoun antras, nautikos... LOL
    Astron
    21.02.2003, 16:11
    Εγώ ευτυχώς (όπως και όσοι γεννήθηκαν σε μια ακτίνα τουλάχιστον 10 ημερών από τη μέρα που γεννήθηκα) ήμουν και πάλι άντρας...καλλιτέχνης ή μάγος. Χμ καλο καλό
    jorge
    21.02.2003, 18:31
    Geia sou re Alinda me ayta pou vriskeis... Ta dika mou apotelesmata:

    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Πολωνία περίπου το 1600.
    Το επάγγελμα σου ήταν χτιστής δρόμων, γεφυρών, λιμανιών.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    ¶τομο με τεράστια αποθέματα ενέργειας, ικανό στον σχεδιασμό και την εποπτεία. Αν ήσουν ακόμα και σκουπιδιάρης, θα ήσουν σίγουρα ο επόπτης των σκουπιδιάρηδων.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
    Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις την ταπεινότητα και την πίστη στις αρχές της πνευματικότητας. Θα έπρεπε να πιστεύεις στην Υψηλή Λογική.
    mousikofilos
    21.02.2003, 18:42
    ΚΑΘΗΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ, ΔΙΑΝΟΗΤΗΣ "βασικός σκοπός σου είναι να κάνεις τον κόσμο πιο όμορφο" ΕΛΕΓΕ. ΟΥΑΟΥ
    dEUS
    22.02.2003, 03:32
    KSEKOLISTE RE...EGW TI NA PW? POU EIPE PWS EIMOUNA GINEKA KAI MALISTA SKADINAVI!
    Alinda
    22.02.2003, 20:56
    Gia dimetrh gkomena se ebgale re deus... Mia xara eisai
    justme
    24.03.2003, 11:21
    nomizw pws einai mia ikanopoiitiki apantisi an krinw vevaia apo to gegonos oti den me evgale souideza dimetri gomena!!!!!




    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ανατολική Αυστραλία περίπου το 1775.
    Το επάγγελμα σου ήταν φιλόσοφος, διανοητής.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    Ντροπαλό, σεμνό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι αυτή την σημερινή σας ζωή για να εκφραστείτε. Κάποιες φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε σαν ξένο σώμα.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
    Ο βασικός σκοπός σου είναι να κάνει τον κόσμο πιο όμορφο. Φυσικές και πνευματικές έρημοι περιμένουν το άγγιγμα σου. Χαμογέλα!
    eva
    24.03.2003, 15:37
    emena m'aresei...nomizw moiazei arketa me to simerino mou ego!


    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Ανατολική Αυστραλία περίπου το 800.
    Το επάγγελμα σου ήταν χαρτογράφος, αστρολόγος, αστρονόμος.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    Ντροπαλό, σεμνό, συγκρατημένο, σιωπηλό άτομο. Είχατε δημιουργικά ταλέντα, αλλά περιμένατε μέχρι αυτή την σημερινή σας ζωή για να εκφραστείτε. Κάποιες φορές το περιβάλλον σας, σας αντιμετώπισε σαν ξένο σώμα.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
    Ο βασικός σκοπός σου είναι να κάνει τον κόσμο πιο όμορφο. Φυσικές και πνευματικές έρημοι περιμένουν το άγγιγμα σου. Χαμογέλα!
    dinaki13b
    24.03.2003, 17:57
    Ηταν ωραίο το αποτελεσμα εκτός απο το γεγονος οτι με εβγαλε αντρα που δεν θα θελα με τιποτα να ημουν!

    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Οντάριο περίπου το 1750.
    Το επάγγελμα σου ήταν δραματουργός, βάρδος, σκηνοθέτης, μουσικός.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    Πάντα σας άρεσε να ταξιδεύετε, να ερευνάτε, μπορεί να ήσασταν ντετέκτιβ ή κατάσκοπος.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:

    "Θα έπρεπε να καλλιεργήσεις την αυτοεκτίμηση και την ικανότητα να φυτέψεις ελπίδα στις καρδιές των ανθρώπων. Η φιλοδοξία δεν είναι το παν. Ο αληθινός πλούτος είναι θαμμένος στην ψυχή."Πολυ σωστο το τελευταιο
    --------------------------------------------------------------------------------

    dEUS
    27.03.2003, 23:41
    Mallon katalava ti pezei...To site itan epireasmeno apo tis apokries...Eixa ntithei gineka kai eixa valei ksanthia perouka,kai epeidi eimai kai dimetros panathema me to mperdepsa to mixanima,sou leei ksanthia kai dimetri...skadinavi tha einai.Exei kai protimiseis to xazokouto...
    Dimitrios
    31.03.2003, 16:44
    σωστο!!!!!
    Γι'αυτο μ'άρεσει η θαλασσα!!!!!!!
    Διάγνωση:
    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Βουλγαρία περίπου το 1775.
    Το επάγγελμα σου ήταν ναύτης, τσαγκάρης.

    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    Ερευνητικός, εφευρετικός, σας άρεσε να φτάνετε στο βάθος κάθε πράγματος, να χάνεστε μέσα σε βιβλία. Ταλέντο στο δράμα, γεννημένος ηθοποιός.

    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
    Το δίδαγμα σου είναι να μάθεις να είσαι διακριτικός και να αναλύεις με λογική τα πράγματα και μετά να διδάξεις και τους άλλους να το κάνουν. Η ζωή σου θα είναι πιο ευτυχισμένη όταν βοηθάς αυτούς που δεν σκέπτονται λογικά.
    Nicole
    19.03.2004, 23:39
    Δεν το πιστεύω μου έβγαλε ότι ήμουν άντρας στην προηγούμενη μου ζωή




    Διάγνωση:

    Ήσουν άντρας στην τελευταία γήινη ενσάρκωση σου. Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που ονομάζεται σήμερα Μογγολία περίπου το 1750. Το επάγγελμα σου ήταν δραματουργός,βάρδος,σκηνοθέτης,μουσικός.

    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:

    Ήσασταν ένα υγιές πρακτικό άτομο,υλιστής,χωρίς πνευματικές ανησυχίες. Με απλή φιλοσοφία ζωής βοηθήσατε τους φτωχούς και τους κατατρεγμένους.

    Δίδαγμα:

    Θα έπρεπε να καλλιεργήσεις την αυτοεκτίμηση και την ικανότητα να φυτέψεις ελπίδα στις καρδιές των ανθρώπων. Η φιλοδοξία δεν είναι το παν. Ο αληθινός πλούτος είναι θαμμένος στην ψυχή.
    Gianniscorfu
    20.03.2004, 13:59
    Nice!!Πολύ μου άρεσε...
    Διάγνωση:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δέν ξέρω πώς θα σού φανεί αλλα ήσουν άντρας στην τελευταία γήϊνη ενσάρκωσή σου.
    Γεννήθηκες κάπου στην περιοχή που σήμερα ονομάζεται Θιβέτ περίπου το 1525.
    Το επάγγελμα σου ήταν έμπορος, αργυραμοιβός, χρηματιστής.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Ένα σύντομο ψυχολογικό προφίλ στην προηγούμενη ζωή:
    προσωπικότητα μποέμ, μυστηριώδης, με πολλά χαρίσματα, με την ικανότητα να καταλαβαίνει τα αρχαία βιβλία. Με ικανότητες μάγου, ίσως στην υπηρεσία σκοτεινών δυνάμεων.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Δίδαγμα που η τελευταία προηγούμενη ζωή σου φέρνει στην παρούσα ζωή:
    Οι ντροπαλοί, μοναχικοί και γεμάτοι αυτοπεποίθηση άνθρωποι είναι παντού, και το πρόβλημα σου είναι να ξεπεράσεις αυτές τις τάσεις του εαυτού σου και μετά να βοηθήσεις και τους άλλους.
    --------------------------------------------------------------------------------


    Hastaroth
    20.03.2004, 23:16
    Ηρεμήστε παιδιά...

    Απλά είναι ένα προγραμματάκι που βγάζει ωρισμένους συνδυασμούς τόπων,επαγγελμάτων κλπ.με κάποια προκαθωρισμένη σειρά,ανάλογα με τίς ημερομηνίες.

    Ούτε μυστικιστικοί αλγόριθμοι ούτε τίποτα...

    Εμένα μού έβγαζε οτι είχα γεννηθεί στην Αίγυπτο το 800 (δεν προσδιορίζει π.Χ ή μ.Χ). και ήμουν "συγγραφέας,δραματουργός,τελετάρχης" και »χαρακτήρας αδίστακτος, που ζύγιζε πάντα προσεκτικά τις αποφάσεις του σε κρίσιμες περιστάσεις, με εξαιρετικό αυτοέλεγχο και τρομερή θέληση. Αυτοί οι άνθρωποι γενικά αρέσουν, αλλά σπάνια τους αγαπούν».
    βάζοντας ημερομηνίες από 10.01.1955 μέχρι 15.01.1955

    Βάζοντας από 16.01.1955 μέχρι 20.01.1955 μού έβγαζε οτι είχα γεννηθεί στις Φιλιππίνες το 900 (πάλι δεν προσδιορίζει π.Χ ή μ.Χ) και ήμουν "συγγραφέας,δραματουργός,τελετάρχης" και «χαρακτήρας αδίστακτος, που ζύγιζε πάντα προσεκτικά τις αποφάσεις του σε κρίσιμες περιστάσεις, με εξαιρετικό αυτοέλεγχο και τρομερή θέληση. Αυτοί οι άνθρωποι γενικά αρέσουν, αλλά σπάνια τους αγαπούν». Και με το δίδαγμα:
    «Το δίδαγμα σου είναι να πολεμήσεις την βία και την δυσαρμονία στον κόσμο, να καταλάβεις τη ρίζα του κακού, την καταγωγή του. Όλα τα προβλήματα έχουν κοινή καταγωγή.»

    Από 21.01.1955 μέχρι 22.01.1955 μού έβγαζε τα ίδια με πρίν,αλλά με το δίδαγμα:«Η μαγεία υπάρχει παντού γύρω σου ακόμα και στα πιο συνηθισμένα περιστατικά και καταστάσεις. Το δίδαγμα σου είναι να καταλάβεις αυτή τη μαγεία και να βοηθήσεις τους ανθρώπους να δουν καθαρά. Είσαι Μάγος!»

    Μετά άλλαζε ο τόπος (Νότια Νέα Ζηλανδία) αλλά έμεναν ίδια τα υπόλοιπα (αλήθεια,υπήρχαν «συγγραφείς,δραματουργοί» στην Νότια Νέα Ζηλανδία,έστω και το 900 μ.Χ;

    Αν έχετε λίγη υπομονή,κάντε κι'εσείς μερικά τέτοια τέστ.Θα δήτε οτι είναι όπως τα λέω.

    Τέτοια προγραμματάκια κυκλοφορούν ούκ ολίγα εν τώ διαδικτύω...