ελληνική μουσική
    482 online   ·  210.874 μέλη

    Θεσσαλονίκη- Συνάντηση στις 4/5 στο Αιωροδρόμιο

    pastella
    01.05.2007, 23:09
    Μετά απο μια ξαφνικη συναντηση 10 μελων της Β.Ελλαδος πριν μια βδομαδα οπως παντα σε ταβερνακι της πολης (χεχεχε...) αποφασισαμε να ξαναβρεθουμε.

    Αυτη τη φορα ομως θα παμε να ακουσουμε ενα δικο μας μελος να τραγουδαει, τον Γιάννη Τσιμπερίδη, ο οποίος μας υποσχέθηκε ένα πριβέ live!!!

    Παρασκευή 4 Μαΐου 2007
    Αιωροδρόμιο, Λ. Στρατού & Αετοράχης 36 (ΚΛΙΚ για χάρτη)
    Ώρα: 22.00


    Λίστα


    -Christine+1
    -sagra



    Αντε να βλέπω συμμετοχες....
    GiannisTsimperidis
    02.05.2007, 00:27
    Λοιπόν απ' ότι φαίνεται άλλη μια πρωτοβουλία της Christine φέρνει τα μέλη του ΜΗ πιο κοντά και μάλιστα η χαρά για μένα είναι διπλή... Ο λόγος προφανέστατος γιατί η προαναφερόμενη Στελίτσα θα σας φέρει σε χώρο που εμφανίζομαι, άρα μπορώ να αισθάνομαι ότι θα είμαι εντός έδρας...



    Παρόλ' αυτά θέλω να σας ενημερώσω ότι υπάρχει πολύ μεγάλο ενδεχόμενο το live να αναβληθεί... Όπως αρκετοί θα γνωρίζετε και όσοι δεν το γνωρίζετε το μαθαίνετε τώρα, συμμετέχω στο talent show του ΑΝΤ1 "Ελλάδα έχεις ταλέντο". Τα πράγματα πήγαν μια χαρά, πέρασα αναίμακτα στους ημιτελικούς, αλλά μπορεί ανά πάσα ώρα και στιγμή να κατέβω Αθήνα για τον προαναφερόμενο λόγο... Άρα θα είμαστε σε επικοινωνία και για ότι νεότερο θα σας ειδοποιήσω!!!


    sea_like_eyes
    02.05.2007, 00:30
    σκαμε μυτη και Αθηνα με πανο ''MusicHeaven''...no problem φιλαρακι!
    pastella
    02.05.2007, 00:35
    Ναι ναι μετα απο απειρα ΠΜ και κουβεντες με το Γιαννη, ειπαμε να το ανακοινωσουμε, ασχετα αν υπαρχει το ενδεχομενο αμφιβολιας. Ειπαμε να παμε καπου απο οπου θα φυγουμε νηφαλιοι (ασχετα αν μετα παλι σε αφτεραδικο θα καταληξουμε για σφηνακια )

    Να σημειωσω οτι στην περιπτωση που παει κατι στραβα για τη συναντηση(=καλο για το Γιαννη οσο αφορα το talent show), θα μετατεθει για αλλη ημ/νια λιαν συντομως

    Και φυσικα καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου Γιαννη
    GiannisTsimperidis
    02.05.2007, 16:06
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 02-05-2007 στις 00:30 έγραψε...

    σκαμε μυτη και Αθηνα με πανο ''MusicHeaven''...no problem φιλαρακι!


    Αυτό είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχει προτείνει κανείς και θα γούσταρα τρελά να έχω απέναντι μου ανθρώπους που θεωρώ δικούς μου! Το λέω από τώρα για όσους το επιθυμούν ότι τα γυρίσματα με το κοινό θα είναι την Δευτέρα 14 Μαΐου στην Αθήνα...

    Όποιος το επιθυμεί να συμμετέχει μπορεί να απευθυνθεί σε μένα και να το κανονίσω!!! Το τραγούδι που σχεδόν έχω αποφασίσει να πω είναι το "Χωρίς τέλος" και βρίσκεται στην musicpage μου www.gtsimper.musicheaven.gr

    Αυτά τα ολίγα... Γιώργο είσαι jet!!!


    GiannisTsimperidis
    02.05.2007, 16:10
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 02-05-2007 στις 00:35 έγραψε...

    Ναι ναι μετα απο απειρα ΠΜ και κουβεντες με το Γιαννη, ειπαμε να το ανακοινωσουμε, ασχετα αν υπαρχει το ενδεχομενο αμφιβολιας. Ειπαμε να παμε καπου απο οπου θα φυγουμε νηφαλιοι (ασχετα αν μετα παλι σε αφτεραδικο θα καταληξουμε για σφηνακια )

    Να σημειωσω οτι στην περιπτωση που παει κατι στραβα για τη συναντηση(=καλο για το Γιαννη οσο αφορα το talent show), θα μετατεθει για αλλη ημ/νια λιαν συντομως

    Και φυσικα καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου Γιαννη



    Για το "νηφάλιοι" μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά
    pastella
    02.05.2007, 17:44
    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 02-05-2007 στις 16:06 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 02-05-2007 στις 00:30 έγραψε...

    σκαμε μυτη και Αθηνα με πανο ''MusicHeaven''...no problem φιλαρακι!


    Αυτό είναι πραγματικά ότι καλύτερο έχει προτείνει κανείς και θα γούσταρα τρελά να έχω απέναντι μου ανθρώπους που θεωρώ δικούς μου! Το λέω από τώρα για όσους το επιθυμούν ότι τα γυρίσματα με το κοινό θα είναι την Δευτέρα 14 Μαΐου στην Αθήνα...

    Όποιος το επιθυμεί να συμμετέχει μπορεί να απευθυνθεί σε μένα και να το κανονίσω!!! Το τραγούδι που σχεδόν έχω αποφασίσει να πω είναι το "Χωρίς τέλος" και βρίσκεται στην musicpage μου www.gtsimper.musicheaven.gr

    Αυτά τα ολίγα... Γιώργο είσαι jet!!!





    Εκεινες τις μερες γινεται πανικος....Χμ...Δεν ξερω αν εχω ισχυρο κινητρο, κατι θα γινει... Και γιατι δεν ξεσηκωνεις το παραρτημα της Αθηνας???

    Οποτε η συναντηση ισχυει ε???

    Οσο για το νηφαλιοι, επειδη εισαι καινουριος και δεν εχεις ερθει ακομη σε συναντηση, απλα διευκρινησαμε οτι μπορει να φυγουμε νηφαλιοι σε σχεση με τις προηγουμενες συναντησεις(ρωτα μελη που εχουν κενα μνημης) , οχι οτι θα τη βγαλουμε με αμιτα...
    αλλωστε παρασκευη ειναι, τι τα εχουμε τα αφτεραδικα..?
    sea_like_eyes
    02.05.2007, 23:14
    απο ατομα ομως???συναντηση εχουμε ρε παιδες...αντε να βλεπω seaμμετοχες!
    Fler
    02.05.2007, 23:23
    Ela....Ki ego mesa...Den to eipa giati afenos den exo pc kai den to eida, alla kai afeterou giati...me theoro dedomeni....!!!kai kala tha kanete na to parete ki eseis xampari...
    pastella
    03.05.2007, 00:08
    Αμαν πια, ολα εγω πρεπει να τα κανω??? Ουτε ενα λιστο-απντειτ ρε παιδι μου???
    Δεδομενοι και μη, ολοι οι καλοι χωρανε!!!
    Παλι την Παρασκευη θα δηλωσουν ολοι να το δειτε...

    Παρασκευή 4 Μαΐου 2007
    Γιάννης Τσιμπερίδης- prive live
    Αιωροδρόμιο, Λ. Στρατού & Αετοράχης 36 (ΚΛΙΚ για χάρτη)
    Ώρα: 22.00


    Λίστα


    -Christine+1
    -sagra
    - sea_like_eyes
    - Fler
    - liono (???)



    Γιαννη, κλεισε μας τραπέζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!
    rapsodos
    03.05.2007, 09:50
    Και εγώ είμαι μέσα ...απλώς δεν είμαι σίγουρος.
    Αρκεί να γίνει καλά ο μικρός που είναι άρρωστος.
    Γιάννη , αν δεν τα πούμε , καλή επιτυχία σου εύχομαι. Σε λίγο θα ακούσω και το τραγούδι...

    Για την ιστορία ...Αιωροδρόμιο έχω να πάω ...15 χρονια περίπου ...Οταν πήγαινα λύκειο ήμουν κάθε μέρα εκεί ... αχ εποχές
    gelarios
    03.05.2007, 11:09
    καινουρια μελη δεχεστε??
    GiannisTsimperidis
    03.05.2007, 17:19
    Τελικά οι υποχρεώσεις που πάνω κάτω γνωρίζετε και η ανοιχτή ακρόαση που έχω με Αθήνα τον τελευταίο καιρό δεν θα μας αφήσουν να το ευχαριστηθούμε αυτή την Παρασκευή!!! Το φοβόμουνα από την αρχή... Το ότι εγώ δεν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να ακυρωθεί και η συνάντηση... απλώς δεν θα έχουμε live! Μιας που η Christine έβαλε μπρος μπορώ να ενημερώσω το μαγαζί και να σας υποδεχτούν με ανοιχτές αγκάλες (Στελίτσα για οτιδήποτε μη διστάσεις)!!!

    Δεσμεύομαι πάντως μετά τον ημιτελικό ασχέτως με το πως θα πάω να μας μαζέψω εγώ προσωπικά για να γνωριστούμε από κοντά!!!

    Για οτιδήποτε άλλο είμαι στη διάθεσή σας!!!


    pastella
    03.05.2007, 23:26
    Κραταω τη δεσμευση σου Γιαννη. Μην νομιζεις πως αυτα περνανε στο ετσι...
    Δυστυχως το γεγονος οτι ο πυρετος δεν λεει να πεσει με υποχρεωνει σε ερωτηματικο ως προς την παρουσια μου...
    gelarios φυσικα και να ερθεις..!Ολοι οι καλοι χωρανε

    Παρασκευή 4 Μαΐου 2007
    Γιάννης Τσιμπερίδης- prive live
    Αιωροδρόμιο, Λ. Στρατού & Αετοράχης 36 (ΚΛΙΚ για χάρτη)
    Ώρα: 22.00


    Λίστα


    -Christine(?)
    -sagra
    - sea_like_eyes
    - Fler
    - liono (???)
    - gelarios
    - rapsodos(?)



    ge01415
    04.05.2007, 19:54
    Καλά να περάσετε παίδες και καλή επιτυχία στον Γιάννη!
    Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι κι εγώ εκεί, επιφυλάσσομαι όμως για μια νέα συνάντηση εξπρές...οσονούπω!