ελληνική μουσική
    508 online   ·  210.866 μέλη

    --Elena-- On Air: Μηνύματα

    --Elena--
    17.11.2007, 17:58
    Αν και είμαι λίγο αρρωστούλα...έχουμε κανονικά εκπομπούλα..!!!
    seras
    17.11.2007, 19:03
    Έλενα ωραία εκπομπή!!!!Είχα να ακούσω relax....
    --Elena--
    25.11.2007, 00:32
    Σήμερα ήταν μια εκπομπή με πάρα πολύ γέλιο!!!!!Ήμασταν μεγάλη παρέα...Asham,maringos,helper,stef-pxl,Rino και κολλητές:Μαρία,Σοφία,Μαρία & Κατερίνα!!!
    Περάσαμε πάρα πολυ ωραία...Ελπίζω να περάσατε καλά και όσοι μας ακούσατε!


    --Elena--
    22.12.2007, 23:38
    Σήμερα κάναμε μία εκπομπή με special αφιέρωμα στη λαϊκή μουσική!!!!!Πιστεύω ότι περάσατε τέλεια,αφού τα μηνύματα πήγαιναν βροχή!!!!!!

    Το άλλο Σάββατο θα έχουμε ΜΟΝΟ χριστουγεννιάτικα!!!!Επομένως...θα είμαστε στο κλίμα των ημερών 100%!!!!!

    Φιλάκια πολλάααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    --Elena--
    24.02.2008, 12:16
    Χτες ήταν μία από τις καλύτερες εκπομπές μου..!!!!!Και χαίρομαι πολύ που σας άρεσε....Τα μηνύματά σας ήταν απίστευτα και πάρα πολλά!!!!Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!

    Μετά από αρκετό καιρό καταφέραμε και ανεβήκαμε στον αριθμό των ακροατών....φτάσαμε πάλι τους 20..!!!!!
    Μακάρι να συνεχίσω αυτή την προσπάθεια και πάνω απ' όλα να σας αρέσει και να περνάτε καλά!!!

    Ραντεβού το παράλλο Σάββατο (8/1/2008), καθώς το άλλο Σαββατο 1/3 έχουμε συναυλία με το συγκρότημά μου,τα ROCKEMON,στο Μοσχάτο 20:00-22:00 μμ!!!!Όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!!
    marylin
    24.02.2008, 16:00

    --Elena--
    10.05.2008, 19:07

    Πάει και η σημερινή εκπομπούλα!Δυστυχώς συνεχίζει ακόμα το πρόβλημα ήχου που έχουμε!!!!Παιδιά τί να πω!!???Ελπίζω σύντομα να το λύσω!!!Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα!

    Αυτά!!!Τα λέμε την άλλη βδομάδα!!!!{#emotions_dlg.clap}


    --Elena--
    12.07.2008, 17:53

    Συνεχίζουμε και σήμερα κανονικά τις εεκπομπούλες μας!!!!! {#emotions_dlg.clap}


    --Elena--
    19.08.2008, 13:16

    Δύο βδομαδούλες έμειναν μέχρι η εκπομπή Relax να είναι ξανά μαζί σας!!!Ραντεβού το Σάββατο 30 Αυγούστου στις 6 για να περάσουμε μία πολύ ευχάριστη ώρα!!!

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    george1981
    06.09.2008, 18:55

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΟΥ.ΕΓΙΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΦΑΝ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΩΡΕ,ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΨ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑ.ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.


    --Elena--
    07.09.2008, 11:23

    Σε ευχαριστώ πολύ!!!Δεσμεύομαι να βάλω Ελευθερία Αρβανιτάκη το άλλο Σάββατο!!!!Θα με ακούσεις????(πες μου και κομμάτι που θες)


    george1981
    07.09.2008, 12:41

    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 07-09-2008 στις 11:23 έγραψε...

    Σε ευχαριστώ πολύ!!!Δεσμεύομαι να βάλω Ελευθερία Αρβανιτάκη το άλλο Σάββατο!!!!Θα με ακούσεις????(πες μου και κομμάτι που θες)

    ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΣΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣΑ,Ε  ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ!ΧΙΧΙ.ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.


    --Elena--
    13.09.2008, 19:17

    Πολύ ωραία η σημεριμή εκπομπή!!!Βέβαια προς το τέλος είχαμε και "θύματα"!!!!Τα λέμε την άλλη βδομαδα!


    george1981
    13.09.2008, 19:55

    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 13-09-2008 στις 19:17 έγραψε...

    Πολύ ωραία η σημεριμή εκπομπή!!!Βέβαια προς το τέλος είχαμε και "θύματα"!!!!Τα λέμε την άλλη βδομαδα!



    Ναι πολυ ωραια σημερα.θα τα πουμε την αλλη εβδομαδα.αν μας αφησει βεβαια ο στεφανακος,χαχαχαχ


    --Elena--
    14.09.2008, 13:57
    Θα σας αφήσει....χαχχαχα....Θα σας αφήσει!!!!!
    emmanuella
    11.10.2008, 19:00

    Ήταν πολύ όμορφα σήμερα Έλενα !!!!!   {#emotions_dlg.thumbup}

    Ευχαριστούμε !!{#emotions_dlg.biggrin}

    Ευχαριστώ και για τον Πλιάτσικα !   {#emotions_dlg.blush}


    --Elena--
    13.02.2009, 20:18

    {#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}Αύριο η πιο ερωτική εκπομπή ever!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}

    Είτε γιορτάζετε είτε όχι,ελάτε να ακούσουμε καλή μουσική και να ταξιδέψουμε παρέα στη μουσική που οδηγεί στην αγάπη και τον έρωτα!!!

    Αύριο μία εκπομπή εξαιρετικά αφιερωμένη στους ερωτευμένους και μη!!!!



    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}ΜΗΝ ΤΗ ΧΑΣΕΤΕ!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    --Elena--
    06.06.2009, 19:14

    Σήμερα κάνουμε παραπάνω ώρα εκπομπούλα καθώς ο Playloud δε μπόρεσε να έρθει!!!   :)


    kwstasagas
    08.06.2009, 18:20

    --Εlena--, στην προηγούμενη εκπομπή σου έβαλες ένα τραγούδι που μού άρεσε πολύ. Αυτό έλεγε: "να την προσέχεις εκείνη που δεν έχω" ή κάτι παρόμοιο, το οποίο είναι, αν δεν κάνω λάθος, σε στιλ ραπ (με λούπες και τα συναφή). Με συγκίνησαν οι πολύ τρυφεροί και γεμάτοι ειλικρίνεια στίχοι αυτού του τραγουδιού !!! Όπως, επίσης, με συγκίνησε και η αξιοπρέπεια με την οποία ο ήρωας του τραγουδιού δέχεται και αντιμετωπίζει τον ανεκπλήρωτο έρωτα. Προτρέπει, μάλιστα, τον άνδρα, που έχει δεσμό με την κοπέλα, με την οποία είναι φουλ ερωτευμένος, και που πολύ θα ήθελε να είναι στη θέση του, να την προσέχει, να την αγκαλιάζει με αγάπη, να της συμπεριφέρεται τρυφερά κλπ κλπ κλπ ..... Και να σκεφθεί κανείς ότι αυτό το είδος μουσικής δεν είναι της προτιμήσεώς μου ...  


    --Elena--
    11.06.2009, 13:16

    Όντως...Αν και δεν ακούω ούτε εγώ τέοιου είδους μουσική,υπάρχουν ορισμένα κομμάια που όπως είπες κι εσύ με συγκινούν!!!  :)