ελληνική μουσική
    673 online   ·  210.851 μέλη

    Εδώ τα λέμε όλα και για όλους!

    userpower
    19.06.2007, 00:09
    www.userpower.blogspot.com. Ένα blog που έχει νόημα μόνο αν συμμετέχουν πολλά άτομα. Ένα blog που δίνει τη δύναμη στη μάζα. Δεν έχω καμία ανάγκη να διαφημίσω κάτι, εξάλλου ούτε το όνομά μου δεν αναφέρω πουθενά. Απλά θέλω να δώσω τη δύναμε σε όλους μας να διεκδικίσουμε. Πρέπει να εκφράζουμε αυτά που θέλουμε όταν δεν τα πέρνουμε. Δεν πρέπει να ανεχόμαστε τη μετριότητα.

    Ευχαριστώ όσους θα το επισκευθούν, ευχαριστώ το musicheaven αν δεχθεί αυτή μου τη πρόσκληση και συγνώμη σε όλοι τη κοινότητα αν το είδε ως μια διαφήμιση. Πιστέψε, δεν έχω καμία τέτοια ανάγκη.

    Muchos Besos!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : spiroos στις 22-06-2007 10:52 ]


    jorge
    19.06.2007, 11:01
    Ασφαλως και δεν υπαρχει κανενα προβλημα userpower. Καλη αρχη, αν και ειναι δυσκολο ο μηχανισμος των blogs να στηριξει τετοιου ειδους προσπαθειες. Ενα site με καταλληλη δομη, ισως βοηθουσε περισσοτερο την οργανωση της προσπαθειας σου.
    userpower
    19.06.2007, 11:23
    Ευχαριστώ φίλε μου! Ελπίζω να φτάσει στο σημείο αυτή μου η προσπάθεια να χρειαστεί να φιάξω και κάποιο site. Αλήθεια, εσύ που έχεις την εμπειρία από ότι βλέπω, γιατί το blog δεν εξυπηρετεί; Είμαι νέος στο χώρο του internet και το βλέπω πολύ ενδιαφέρον. Υπάρχει είδα και δυνατότητα blog στο musicheaven. Το θεωρείς καλύτερο από θέμα δομής και δυνατοτήτων;

    Έχεις ή έχετε διαβάσει την ιστορία της Αμαλίας; ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ!

    http://fakellaki.blogspot.com

    Είναι δυνατό να συμβαίνουν αυτά;
    jorge
    19.06.2007, 11:44
    Για την Αμαλια υπαρχει ηδη σχετικη συζητηση (κανε αναζητηση πανω αριστερα).

    Τα blogs δεν πολυεξυπηρετουν γιατι σημαντικα θεματα χανονται προς τα κατω η μπαινουν στο αρχειο. Ετσι οι νεοι επισκεπτες δυσκολα μπαινουν σε κατι σημαντικο που δημοσιευσες πριν καιρο. Επισης δεν μπορεις ευκολα να μαζεψεις ψηφιακες υπογραφες.

    Ουτε το blog του MusicHeaven εχει τα παραπανω. Το μονο που ισως σου προσφερει, θα ειναι οι παραπανω επισκεψεις, μια και το blog σου θα "διαφημιζεται" στο ΜΗ.
    userpower
    19.06.2007, 17:46
    sorry για το θέμα της ΑΜΑΛΙΑΣ.

    thanx για τις συμβουλές.

    Ελπίσω να πάει καλά αυτό το blog και ας γίνει αργότερα site!!! Το εύχομαι!!! Είναι μια καλή ευκαιρία να δημιουργηθεί ένας τόπος φωνής και δικαίωσης!!!

    Και ελπίζω να μην γράψω ποτέ στο www.userpower.blogspot.com

    (πλάκα κάνω)
    renabill
    21.06.2007, 10:31
    Ίσως να έχεις ένα δίκιο, αλλά δεν ξέρω πόση ανταπόκριση μπορεί να βρείς σε κάτι τέτοιο.Θα μπώ στο μπλοκ να δω περίπου τι γίνεται.
    userpower
    21.06.2007, 13:24
    θα χαρω πολυ να ακουσω τις προτασεις σου φιλε μου!!! και γιατι οχι να γραψεις και εσυ οτι θες σε αυτο! απλα στειλε μου το email σου να σε βαλω στο author list!

    πάντως πιστεύω ότι είναι ο μόνος αποκοδομοιτικός τρόπος να πάρουμε αυτό που αξίζουμε! μόνο υπό το φόβο της δυσφήμισης συγκινούνται οι διοικούντες των εταιριών!!!!