ελληνική μουσική
    662 online   ·  210.857 μέλη

    Αντιγραφή λογαρισμού messenger

    Liza32
    24.08.2007, 10:59
    Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα. Σερφάροντας στο internet είδα σε ενα site τον παλιό μου λογαριασμό messenger τον οποίο χρησιμοποιούσα παλιά να χρησιμοποιείται απο κάποιον άλλο στο yahoo ο οποίος ήξερε το msn μου. Επειδή δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί χρησιμοποίησε το msn μου και για ποιό σκοπό, θα ήθελα να μου πείτε πως μπορέι να διαγραφεί οριστικά ο λογαριασμός μου στο msn για να μην υπάρξουν προβλήματα στο μέλλον. Το άτομο που τον χρησιμοποιεί το γνωρίζω μόνο απο το msn διότι αλληλογραφούσαμε παλιά. Πρόκειτε για άτομο με διαταραγμένη προσωπικότητα το οποίο έχει στην κυριολεξία πολλούς λογαριασμούς στο msn. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    xaris-
    24.08.2007, 12:48
    Ας τα παρουμε απο την αρχη το msn ειναι μια υπηρεσια η οποια μεταφερει μυνηματα ηλεκτ/ταχυδρομιου.Αν εχεις στο παρελθον διαγραψει το μσν σ τοτε μπορει καποιος αλλος να το παρει στην θεσει σου.Πχ εχεισ το 111@hotmail.com αν πας και κανεις διαγραφει του λογαριασμου αυτου τοτε καποιος αλλο μπορει να το παρει.Απλος αν μπορεις απαντα μ στο αν το ειχες διαγραψει παλιοτερα.Αν ωστοσο δεν το εχεις κανει μπορει να επεσες 8υμα ενος hacker οποτε το καλυτερο που εχεις να κανεια ν υπαρχουν πρωσοπικα δεδομενα ειναι ωα απευθυνθεις στην Διωξει ηλ/εκληματος η οποια κανει εξερετικη δουλεια.Στειλε μ πμ αν θες κατι περισσοτερο
    xaris-
    24.08.2007, 14:41
    Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος | D.A.R.T.


    Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να επικοινωνήσει με το τμήμα Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος απευθύνεται στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αττικής Λεωφ. Αλεξάνδρας 173, ΤΚ. 115 22 Αθήνα, ή στο τηλέφωνο 210-64.76.000
    xaris-
    24.08.2007, 15:15
    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 24-08-2007 στις 15:09 έγραψε...

    Ευχαριστώ xaris-.
    Καλό είναι να τα ξέρουμε αυτά τα πράματα.
    Ποτέ δεν ξέρεις ...



    Μιλας πολυ σοφα.Ο αρχηγος αυτης της ομαδας ειναι ενας εξερετος ανθρωπος με εμπειρια και με θελισει για καινουργια πραγματα.Στο τελευταιο συνεδριο που εγινε στο Ζαπειο Μεγαρο αναφερθικε εκτενος σε θεματα ασφαλιας του ιντερνετ και των δικτυων.Και κερδισε απο ολους εμας που παρακολουθισαμε το συνεδριο τον σεβασμο.
    Liza32
    24.08.2007, 20:52
    Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες σου Xaris.
    xaris-
    25.08.2007, 01:53
    Επλιζω να σε βοηθισα