ελληνική μουσική
    872 online   ·  210.855 μέλη

    Σε ποιούς θα λέγατε ευχαριστώ;

    Liza32
    30.08.2007, 14:49
    Υπάρχει κάποιος που θα θέλατε να ευχαριστήσετε απο καρδιάς, για όλα όσα έκανε για σας; Τι θα του λέγατε και πως θα ανταποδίδατε το καλό που σας έκανε; Για παράδειγμα, εγω στέλνω ενα μεγάλο ευχαριστώ με απεριόριστη αγάπη, στην κυρία Μαρίνα, επειδή ήταν η μόνη που πίστεψε σε μένα και με βοήθησε να αποδέιξω την αξία μου. Αν έβλεπε το μύνημα μου, θα ήθελα να της πω, οτι όπως δεν ξεχνάω τους εχθρούς μου, έτσι δεν ξεχνάω και τους φίλους. Και εκείνη ήταν κάτι παραπάνω για μένα. Ήταν σαν μέλος της οικογένειάς μου!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Liza32 στις 30-08-2007 15:04 ]


    Stroumfita456
    04.09.2007, 13:47
    Μολισ ειδα το θέμα μου ρθε αυτο το τραγουδι στο νου: ¨
    Σ'ευχαριστω για οσα μου χεισ χαρίσει
    για τις μέρες που μου δωσες να ζω
    για οσα μαζί σου μέχρι τώρα εχω ζήσει
    δεν σου ειπα ποσο σ'αγαπώ.....Δημητριάδης

    Ευχαριστώ,δεν έχω σε πολλους να πω....παντως ευχαριστώ τον θεό που μέχρι τωρα όλα μου πανε κατ'ευχήν!
    xaris-
    04.09.2007, 13:59
    Στις κοπελες που ειχα σχεση μαζι τους γτ με εκαναν καλυτερο ανθρωπο.

    SOUGIAS

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xaris- στις 04-09-2007 14:01 ]


    sentoni
    04.09.2007, 14:30
    . . . παρόλο που νομίζω πως υπάρχει παρόμοιο θέμα και έχω απαντήσει κάτι ανάλογο, για να μην το πάρεις κι αυτό σαν ειρωνία . . . ευχαριστώ το Θεό που μ' έκανε όμορφη , έξυπνη , γλυκιά , τσαχπίνα , ευαίσθητη , αυθόρμητη και προπάντων μετριόφρων . . .
    lookylouk
    04.09.2007, 16:51
    Εγώ θα ευχαριστήσω πολλούς όταν μια μέρα πάρω το Oscar!!

    ''Ι want to thank my mommy, my daddy, my grand mommy, my grand daddy, my bro, my dear friends, santa Lucia, etc etc etc''
    Panos72
    04.09.2007, 21:11
    Κυρίως αυτούς που με επιπλήττουν και όλους αυτούς:
    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Blog&file=page&blogger=panos72


    katerinni
    04.09.2007, 22:32
    Δέν μου έρχεται κάτι...
    noizreduction
    04.09.2007, 22:34
    Την κοπελα μου που με ανεχτηκε οπως ημουν και παλεψε για να με κανει οπως ειμαι ( δεν σταματησε την παλη, οποτε μην ακουστουν σχολια ). Και οσους εχουν διαφορετικη αποψη απο μενα, γιατι βρισκω ενα λογο να σκεφτομαι οταν εκφραζω τη δικη μου.
    seras
    04.09.2007, 23:39
    Να ευχαριστήσω αυτούς που με στηρίζουν και με αγαπάνε επειδή είναι δίπλα μου..(λίγοι και καλοί) και επίσης αυτούς που με απεχθάνονται και δεν με γουστάρουν(ακόμα πιο λίγοι) επειδή δεν με πλησιάζουν..
    Eliza21
    04.09.2007, 23:39
    THELO NA EYXARISTISO TIS KOLLHTES MOY POY ME ANEXTHKAN KAI SYNEXIZOYN NA ME ANEXONTAI 2 XRONIA TORA...........
    xaris-
    05.09.2007, 00:08
    Επιδη βλεπω οτι ξεφευγει το θεμα ....θελω να ευχαριστισω τους γονεις μου και την οικογενοια μ σαν συνολο καθος και το σπερματοζωαριο και το ωαριο για την αμοιβεα σχεσει αγαπης που ειχαν στο παρελθον...
    despinakontogianni
    05.09.2007, 14:31
    Εγώ θα ήθελα να ευχαρισήσω την Κα Αρετή που μπόρεσε να μου βάλει μυαλό και θα την ευγνομωνώ αιώνια!!(Κα Αρετή_καθηγήτρια Αγγλικών)...

    Καθώς και τους φίλους μου με ανέχονται!!!
    Jimy
    05.09.2007, 16:12
    Κατά σειρά στους παππούδες μου στις γιαγιάδες μου που έκαναν τους γονείς μου
    και δεύτερον στη μάνα μου που ήθελε πολύ τον πατέρα μου


    Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
    mariametokapelo
    05.09.2007, 17:12
    Εγώ θα ευχαριστούσα από καρδιάς τον πατέρα μου που μου μετέδωσε την τεράστια αγάπη του για τη μουσική,τη μαμά μου που με έμαθε υπομονή και τον Άνθρωπο που μου έδωσε όλα τα υπόλοιπα που με κάνουν αυτό που είμαι εις γνώση του ότι μου τα έδωσε ή όχι{όνομα δε θα πω αν δεν σας πειράζει....}
    ANNAMARAKI
    05.09.2007, 18:46
    εγώ παλι θα ήθελα να ευχαριστήσω τον ανθρωπο που με έμαθε να αγαπάω...αυτη ειναι η καθηγητριά μου Ηλιάνα Καψαδάμη!Πολυ απλα βέβαια δεν εχει μονο το ρόλο της καθηγήτριας στη ζωή μου αλλα ειναι και ο μοναδικός ανθρωπος που με καταλαβαίνει απόλυτα και φυσικά τη λατρεύω!
    rorry
    03.12.2007, 18:21
    στους θετους γονεισ μου....
    Termite
    03.12.2007, 18:58
    Mουσικές ευχαριστίες στους: Μίκη Θεοδωράκη, Μάνο Χατζηδάκι, Μάνο Λοίζο, Δημήτρη Ταμπάκη, Θοδωρή Παυλάκο και Αντώνη Μιτζέλο (Ευτυχώς που στους 3 τελευταίους πρόλαβα και τα λέω συνέχεια!!!).

    Άλλες ευχαριστίες: Σε γονείς, και φίλους
    Spirous
    03.12.2007, 23:48
    Το Θεό, τους γονείς μου, λίγους φίλους/-ες και μια κοπέλα.
    KAKOFONIKS
    04.12.2007, 11:20
    Υπάρχουν πολλά άτομα στην ζωή μου που θα ήθελα αν ευχαριστήσω, αυτούς που θέλω σίγουρα να ευχαριστήσω είναι αυτοί που με έφεραν σε δύσκολες στιγμές κατα την διάρκεια της ζωής μου ( δεν θα πω εχθροί γιατί δεν τους θεωρώ) και με έκαναν πιό δυνατό.............

    Εννοείται πως όσοι είναι δίπλα μου και με βοηθούν και μου στέκονται δεν χρειάζεται να τους πω μια λέξη είναι καλύτερο να το δείξω με πράξεις......




    IF YOU FAIL TO PLAN , YOU PLAN TO FAIL !!!And failure is not my beloved word... ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ¨

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAKOFONIKS στις 04-12-2007 11:20 ]


    karategirl
    05.12.2007, 22:27
    εγω χρωσταω ενα μαγάάάαααλο ευχαριστω στην ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΨΑΡΑΓΚΑΘΟΥ
    Ξέρει εκείνη....
    thanks sensei.....