ελληνική μουσική
    352 online   ·  210.876 μέλη
    vangos-guitarman
    21.08.2008, 13:51

    EIΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!!!!!!!!

    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!!!

    ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!

     

    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ocean_soul
    21.08.2008, 13:59

    Σοβαρά μιλάς; Τότε κρίμα που είδα το thread μόλις σήμερα. Πάντως μου έκανε μεγάλη εντύπωση που δε το ανέφερε κανένας πιο πριν, καθώς το κομμάτι, όπως είπες και εσύ, είναι πασίγνωστο. Η αλήθεια είναι ότι η αναφορά σου στο Μαυρουδή και το Μάργαρη μπορεί να μπέρδεψε κάποιους, αλλά από τι στιγμή που αναφέρθηκε η ομοιότητά του με τη μικρή πατρίδα, δε νομίζω να χωρούσε αμφιβολία ότι επρόκειτο για το "Μετά τη Βροχή".

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ocean_soul στις 21-08-2008 14:00 ]


    alkyoni
    21.08.2008, 14:54

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ!!!!{#emotions_dlg.clap}
    Και λεω "-ME", γιατι το εψαχνα κι εγω απο την μερα που διαβασα το ποστ και ειχα απαντησει τοτε...
    Καλα θυμομουν οτι για ξενο κομματι το ειχα Winkκαι θυμαμαι οτι παιζοταν παλια σε μια διαφημηση στην τηλεοραση{#emotions_dlg.confused1}, επισης με μπερδεψε αυτο που ειπε ο φιλος vangos-guitarman , οτι το ακουσε απο Νοτη Μαυρουδη.{#emotions_dlg.wacko}
    Τελος καλο ομως, ολα καλα....Wink
    Χαιρομαι που επιτελους τo ανακαλυψε ο φιλος μας ocean-soul!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    Κι ετσι το μαθαμε κι εμεις.... ειχε πολυ ενδιαφερον να ψαχνω παντως, μιας και μεσα απο την αναζητηση αυτη, γνωρισα και νεα τραγουδια αγνωστα σε μενα.{#emotions_dlg.walkman}
    Καλη συνεχεια σε ολους!!!{#emotions_dlg.beer}


    vangos-guitarman
    21.08.2008, 16:48

    ρε παιδιά μία φορά στη NET τους είχα δει να το παίζουμε με δύο κιθάρες...

    αυτό φαντάστηκα...

    δε διανοήθηκα κάν πως ένα ξένο κομμάτι θα έιχε τόση απήχηση στην ελλάδα.