ελληνική μουσική
    866 online   ·  210.851 μέλη

    Νόμιμα αλλά «πειρατικά» γράφω σήμερα το «Matrix 4» της Warner Bros

    sky4u
    04.11.2007, 12:16
    Με το νόμιμο τρόπο του ακάλεστου «πειρατικού» σεναρίου «Spec s c r i p t» έχω ξεκινήσει και γράφω εδώ και καιρό τη συνέχεια της αγαπημένης μου κινηματογραφικής τριλογίας επιστημονικής φαντασίας «Matrix» της Warner Bros. Παρά την απαγόρευση (υπενθύμιση) της Warner Bros να μη κάνω επαγγελματική χρήση του πνευματικά καταχρωμένου κινηματογραφικού προϊόντος της Warner Bros εντούτοις θα συνεχίζω να εργάζομαι νόμιμα για τη συγγραφή του «Matrix 4» όπως είναι νόμιμο δικαίωμα μου να κάνω αποσκοπώντας στο ότι η Warner Bros, με την οποία διατηρώ πάντα άριστες σχέσεις έχοντας συνομιλήσει για το θέμα αυτό παρά τις επίσης νόμιμες επιφυλάξεις της, θα αγοράσει στο τέλος το τελειωμένο άριστο σενάριο του “Matrix 4” μου υπό τη συνηθισμένη στο Χόλυγουντ μορφή του «Spec s c r i p t» μετά από τις νόμιμες και τυπικές διαπραγματεύσεις που ελπίζω ότι θα γίνουν για το αντικείμενο αυτό με την (ελπίζω) νέα Σκοτσέζα αgent μου στην Αγγλία.

    Η τελική ημερομηνία ολοκλήρωσης (Final Draft) του «Matrix 4» μου είναι η 24 Ιουνίου 2008.

    Σπύρος Καγκάδης
    LordOfTheWorld.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 04-11-2007 14:45 ]


    tago
    04.11.2007, 12:34
    Matrix και Τζούλια λοιπόν. Και εις ανώτερα.....
    xaris-
    04.11.2007, 13:31
    Matrix γραμενο απο Ελληνα αυτο θελω να το δω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1