ελληνική μουσική
    894 online   ·  210.855 μέλη
    joan
    12.06.2004, 01:50
    Μαρτυρήστε το πιο κρυφό σας μυστικό και παραδεχτείτε το πιο μεγάλο σας λάθος !!!!!!!!!!!!!
    Πάμε λοιπόν...

    Alinda
    12.06.2004, 03:08
    xaxaxaxa kala twra ki esu kati rwthses...
    Mustiko den exw, la8os omws nai... Exw pistepsei se la8os atoma!!!
    Orfeus
    12.06.2004, 06:30
    Το πιο μεγάλο μου Λάθος, είναι ότι δεν έχω Μυστικά!!!


    iriniymin
    12.06.2004, 10:19
    Το μεγάλο μου μυστικό για ευνόητους λόγους δεν μπορώ να το αποκαλύψω.
    Λάθη έχω κάνει πάρα πολλά και τα πληρώνω καθημερινά. Το μεγαλύτερό μου είναι ότι έχασα εκείνον που αγάπησα όσο κανέναν. Του είπα πολλά ψέμματα. Αφού να φανταστείτε, ούτε το πραγματικό μου όνομα δεν ξέρει!!

    kostas14
    12.06.2004, 14:16
    Το μεγάλο μου μυστικό δεν μπορώ να το αποκαλύψω, για τον απλούστατο λόγο ότι θα πάψει να είναι μυστίκο οπότε τι νόημα θα έχει?
    Το μεγάλο μου λάθος είναι ότι έχω κάνει πολλά λάθη.Όμως τα λάθη αυτά είναι το μεγάλο μου μυστίκο οπότε δεν μπορώ να τα αποκαλύψω ούτε αυτά...
    Όποιος κατάλαβε κατάλαβε...

    afro
    22.06.2004, 22:33
    Λοιπον αγαπητοι μουσικοφιλοι ολοι μας εχουμε το δικο μας μυστικο και εφοσον δε βλαπτει κανενα δεν ειναι κακο. Πιστευω οτι πρεπει να παραμεινει μυστικο γιατι ειναι η εξαγνιση του εαυτου μας. Οσο για τα λαθη πολλα και μερικα απο αυτα μοιραια αλλα τι να κανουμε δε μας παιρνει απο κατω αντιθετα προχωραμε με αισιοδοξια και χαμογελο.... Ας μου επιτραπει να ειμαι αισιοδοξη ειναιστη φυση μου να βλεπω παντα THE BRIGHT SIDE OFF LIFE
    Hastaroth
    22.06.2004, 22:43
    The bright side OFF life?

    Δηλαδή το ρίξαμε και εις το μεταφυσικό;
    ANNIO
    22.06.2004, 22:44
    Το πιο μεγάλο μου μυστικό είναι ότι τα'χα 1 χρόνο με το Γιάννη, που ήταν αρραβωνιασμένος(και τώρα μάλλον παντρεμένος). Το μεγάλο μου λάθος είναι που τον άφησα να παντρευτεί γιατί πιστεύω ότι είναι το ταίρι μου!!!
    Τι να κάνεις, το πεπρωμένο φυγείν αδύνατον!!
    Hastaroth
    22.06.2004, 22:55
    Χμ Αννιώ αυτή η ιστορία σηκώνει πολλή συζήτηση αλλά τώρα πεινάω.....

    Το βασικό ερώτημα είναι άν κι'αυτός πίστευε οτι είναι το ταίρι σου...

    Εξ όσων λές όμως,μάλλον δέν το πίστευε.Οπότε θεωρώ οτι δέν έκανες λάθος στην προκειμένη περίπτωση

    Εν πάσει περιπτώσει,τα λάθη είναι γιά να μαθαίνουμε διότι άν ήμασταν αλάνθαστοι δέν θα χρειαζόμασταν,μεταξύ άλλων,και υπολογιστές...