ελληνική μουσική
    875 online   ·  210.853 μέλη
    Liza32
    18.03.2008, 10:56
    Μου ήρθε ενα μύνημα στο κινητό, το οποίο μάλλον ήρθε κατά λάθος, όμως εγω οφείλω να το παραθέσω εδω μέσα. Αν πάθω καμιά μέρα τίποτα, να ξέρετε ότι με απείλησαν. Λοιπόν, το μύνημα είναι κατά λέξη το εξής.
    <Μου αρέσεις αφάνταστα.Απο τη στιγμή που σε είδα, την έπαθα μαζί σου δεν βγαίνεις στιγμή απο το μυαλό μου. Δεν βλέπω την ώρα να σε πάρω μαζί μου. Με αγάπη, Ο ΧΑΡΟΣ!!!
    mnk
    18.03.2008, 11:09
    Κάποιος σου κάνει πλάκα Λίζα.
    Μην τσιμπάς.
    Liza32
    18.03.2008, 11:12
    το θέμα είναι, ότι το κινητό μου δεν το ξερει κανείς εκτός απο 2 άτομα!και ειναι και έμπιστοσύνης.
    mnk
    18.03.2008, 11:13
    Τα πιτσιρίκια στέλνουν μηνύματα και στα τυφλά, σε άγνωστα νούμερα.
    yiannisyiannis
    18.03.2008, 11:14
    πολύ καλό!
    SouLRocK
    18.03.2008, 11:19
    Μάλλον πλάκα είναι..και μάλιστα πολύ κακόγουστη!
    Πες το πάντως στους δικούς σου ανθρώπους...
    Liza32
    18.03.2008, 11:21
    εμένα δεν μ΄αρεσε καθόλου!
    sigur
    18.03.2008, 11:53
    το οτι είναι πλάκα δεν υπάρχει αμφιβολία. Τώρα, όλους μας θα μας αγαπήσει κάποτε αυτός, αυτό είναι το μόνο σίγουρο....
    Μήπως φοβάσαι το μοιραίο τόσο ωστε να σου κάνουν αυτή την πλάκα ?
    yiannisyiannis
    18.03.2008, 11:59
    Λίζα χαλάρωσε Στην ερώτησή σου η απάντησή μου είναι σαφώς και ΟΧΙ.
    Fanatiko
    18.03.2008, 12:13
    Χαλαρωσε κουκλίτσα...δεν ειναι τίποτε άλλο παρά μια κακόγουστη φάρσα...μαλλόν τα ατομα εμπιστοσύνης που έχουν το νουμερο σου σου τη σκαρωσανε...μη φοβασαι λοιπον!!!
    Liza32
    18.03.2008, 12:15
    Με τόσα που μου έχουν συμβεί στο παρελθόν, δεν ξέρω τι να υποθέσω πια...δεν ξέρω τι είναι ψέμα και τι αλήθεια...όπως λένε, φύλαγε τα ρούχα σου να΄χεις τα μισά.
    Astron
    18.03.2008, 13:52
    Μα γιατί είσαι έτσι σκληρή; Το παιδί (ο χάρος) είναι ερωτευμένο και πονάει για σένα!


    Βρε Λίζα, αν κάποιος ήθελε να σε απειλήσει, έτσι θα το έκανε;

    Μην την πατάς έτσι εύκολα σε αστειάκια...


    etsiaplakelly
    18.03.2008, 14:36
    Βρε παιδια ελεος...απο τοτε που ημουν στο γυμνασιο κυκλοφορει αυτο το μηνυματακι...υπαρχει και κατι αναλογο με τσιγαρο και συναχωμενη μυτη...δεν τα θυμαμαι αυτη τη στιγμη....υπαρχει και στα διαφορα site στις κατηγοριες "μηνυματα για κινητα"


    μηπως εσεις οι μεγαλοι να συγχρονιστειτε λιγο με τη μοδα των νεων???

    λεμε τωραααααααααααααααααααα

    Άκου, άκου
    Ποιος μιλεί στα νερά και ποιος κλαίει-ακούς
    Είμαι εγώ που φωνάζω κι είμ'εγώ που κλαίω,
    μ'ακούς
    Σ'αγαπώ, σ'αγαπώ, μ'ακούς
    --------------Ουτε και εγω θα ομολογησω οτι σ'αγαπησα πολυ και πως με καιει το φιλι που δεν μπορω να ξαναζησω...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : etsiaplakelly στις 18-03-2008 14:38 ]


    punkster
    18.03.2008, 14:48


    Σορρυ Λιζα......
    .........αλλα παραδεξου το.......ηταν ΘΕΙΚΟ!!!





    Χαλαρωσε λιγο.......
    Εισαι συνεχως προσκολλημενη στο ασχημο παρελθον σου (το οποιο ΠΟΤΕ δεν παραλειπεις να μας υπενθυμισεις).
    Παει πεεεεερασε.....Παμε γι αλλα!





    Τα προβατα απηργησαν. Ζητουν καλυτερες συνθηκες σφαγης.
    (www.myspace.com/xamenakormiaxk)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 18-03-2008 14:50 ]


    -Sadahzinia-
    18.03.2008, 15:08
    Αυτό το μήνυμα πραγματικά κυκλοφορεί απο τότε που ήμουν Α' Γυμνασίου... Χαλαααααρωωσεεεε!!!!
    Vanna
    18.03.2008, 23:24
    Απλά μην δίνεις σημασία! Κι εμένα κάποτε μου έκαναν τηλεφωνικές πλάκες και απλά τους αγνοούσα μέχρι που βαρέθηκαν. Όντως πολλοί στέλνουν μηνύματα σε άσχετα νούμερα. Μην ανησυχείς. Κράτα όμως τον αριθμό μήπως σε ξαναενοχλήσει στο μέλλον.
    wraios
    19.03.2008, 12:18
    το ιδιο μυνημα ειχε ερθει και σε μενα αρκετα χρονια πριν και σχεψου οτι ηταν δυο το βραδυ οταν το διαβασα και εκει που ειχα μια χαρα οτι ειχε τρελαθει καποια με τη παρτη μου βλεπω το χαρος και μονο που δεν πηγα στον παπα να κανω ευχαιλεο
    Liza32
    19.03.2008, 13:01
    παιδια, εγω όταν πήγαινα γυμνάσιο, δεν είχαν κυκλοφορήσει τα κινητά!
    venceremos
    19.03.2008, 14:14

    "το ιδιο μυνημα ειχε ερθει και σε μενα αρκετα χρονια πριν και σχεψου οτι
    ηταν δυο το βραδυ οταν το διαβασα και εκει που ειχα μια χαρα οτι ειχε
    τρελαθει καποια με τη παρτη μου βλεπω το χαρος και μονο που δεν πηγα
    στον παπα να κανω ευχαιλεο"
    (σορυ, δεν εχω μαθει να κανω παραθεση ακομα, σιγααα-σιγααα..)

    Χαχα!!! Καπου εκει πονταρει το μυνημα, στην ωραιοπαθεια μας, και μετα μας την
    φερνει υπουλα..!! Το ξερω κι εγω το μηνυμα, ειναι παλιο, και πολυ στερεοτυπο
    πλεον.. Εχει κι αλλα αντιστοιχα..! Θυμαμαι και ενα χαρακτηριστικο που κυκλοφορει
    ειδικα για το Πασχα (οχι αυτολεξει,ψαξτε το, εχει πλακα..!). Πλακα ειναι μωρε, μην
    τσιμπας, ή ασχετος ειναι ή τρεφει κρυφα ενδιαφερον για σενα ή δεν ειχε κατι
    καλυτερο να κανει και ειπε να σε πειραξει.. Μπορει να σου στειλει κι αλλα και
    τελικα να σου αποκαλυψει ποιος ειναι. Μπορει παλι να περιμενει να τσιμπησεις στο
    ασχετο για νανοιξει κουβεντα μαζι σου.. Μην ανησυχεις, αν ηθελε να σου σπασει
    πραγματικα τα νευρα θα σου εστελνε κατι χειροτερο και χυδαιο.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : venceremos στις 19-03-2008 14:17 ]


    Liza32
    19.03.2008, 14:29
    το νουμερο μου ειναι τελειως αγνωστο, και το τηλεφωνο μου ειναι καινουριο.