ελληνική μουσική
    677 online   ·  210.857 μέλη

    S.O.S. ΠΡΟΣΟΧΗ κλεμένη μοτοσυκλέτα

    theos1960
    05.04.2008, 20:45
    Για κάποιον μάλλον έχει μεγάλη σημασία... και παρακαλώ να μου επιτραπεί η δημοσίευση εδώ της παρακάτω άσχετης αγγελίας, γιατί δεν κατάφερα να την ανεβάσω σε περιοδικό του χώρου της μοτοσυκλέτας. 'Οποιος φίλος ξέρει τον τρόπο και έχει την καλή διάθεση ας την προωθήσει ανάλογα. (εμείς οι μηχανόβιοι έχουμε μια κάποια αλληλεγγύη!)

    "Σίγουρα κλεμμένη μοτοσυκλέτα (φωτο) KAWASAKI μαύρη, πιθανόν GPZ, (λείπουν τα φέρινγκ και τα πλαϊνά πλαστικά αλλά είναι σε καλή κατάσταση), είναι εγκαταλελειμμένη στην Κόρινθο πίσω από το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου στο Τμήμα Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής πολιτικής.
    Ελπίζω να δει την αγγελία ο ιδιοκτήτης ή κάποιος γνωστός του και να τον ενημερώσει. Για περισσότερες πληροφορίες, στείλτε μου το email σας. Το δικό μου είναι theos1960@in.gr"
    Δείτε φωτογραφία εδώ: Page Title
    theos1960
    06.04.2008, 22:16
    Κατάφερα και ανέβασα φωτογραφίες εδώ: Page Title
    Bgre
    07.04.2008, 15:28
    ίσως μια δήλωση στην αστυνομία θα βοηθουσε.....
    πινακιδες δεν έχει η μηχανη για να βρείτε τον ιδιοκτήτη?
    johnfrusciante
    08.04.2008, 02:10
    kala re filaraki..k ti to les dhmosia?twra pou na prolavw na rthw na thn parw egw?tha exoun paei alloi 100 na thn ksanaklepsoun..to eleos to idio.....plaka kanw fysika..kala ekanes palikari k to anevases...thn epomeni fora omws..an matheis tipota gia kana cooper s eidika an exei k derma mesa..me swneis..aresei poly sthn kopela mou k einai krima na to parei allos..gia auto..steile mou!..na ste kala paidia
    theos1960
    08.04.2008, 08:26
    Παράθεση:

    Το μέλος Bgre στις 07-04-2008 στις 15:28 έγραψε...

    ίσως μια δήλωση στην αστυνομία θα βοηθουσε.....
    πινακιδες δεν έχει η μηχανη για να βρείτε τον ιδιοκτήτη?


    Η μηχανή δεν έχει πινακίδες. Φοβάμαι πως αν την παραλάβει η αστυνομία θα πάρει τον δρόμο για τον ΟΔΔΥ και πιθανόν να μη τη βρει ποτέ ο ιδιοκτήτης. Σε κάθε αστυνομικό τμήμα παραμένουν στο σωρό και για χρόνια δεκάδες μηχανάκια. Τι στην ευχή τόσοι ιδιοκτήτες αγνοούνται?