ελληνική μουσική
    680 online   ·  210.872 μέλη

    Παραγωγοί του MusicHeaven Radio θέλετε να αλλάξετε ώρες?

    SouLRocK
    20.04.2008, 15:22
    Έχω παρατηρήσει ότι πολλοί παραγωγοί του MusicHeaven Radio μάλλον δε μπορούν να κάνουν εκπομπή στην ώρα τους.Ετσι άνοιξα αυτό το θέμα μήπως μέσα από εδω βρεθούν άτομα που μπορούν ν'αλλάξουν ώρες μεταξύ τους.
    Εγώ το έκανα ήδη με τη dionysia7.Οσοι παραγωγοί θέλετε συζητήστε το
    --Elena--
    22.04.2008, 14:43
    Γίνεται κάτι τέτοιο!!!???Αφού συντονίστρια του ραδιοφώνου είναι η angella_77.Άσε που πρέπει να αλλάξει και το όνομα της εκπομπής!!!Μπορεί να αλλάξετε μεταξύ σας τις ώρες,αλλά ο τίτλος θα παραμένει του πρωηγούμενου παραγωγού!!!!Οπότε είναι λίγο "άστοχο" το topic!Διορθώστε με αν κάνω λάθος!!!

    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ!!!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : --Elena-- στις 22-04-2008 17:06 ]


    ilio
    22.04.2008, 15:05
    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 22-04-2008 στις 14:43 έγραψε...

    Γίνεται κάτι τέοτιο!!!???Αφού συντονίστρια του ραδιοφώνου είναι η angella_77.Άσε που πρέπει να αλλάξει και το όνομα της εκπομπής!!!Μπορεί να αλλάξετε μεταξύ σας τις ώρες,αλλά ο τίτλος θα παραμένει του πρωηγούμενου παραγωγού!!!!Οπότε είναι λίγο "άστοχο" το topic!Διορθώστε με αν κάνω λάθος!!!


    Υποτίθεται πως θα χουν συννενοηθεί με την Angella_77 βρε...
    Απλώς μέσα από εδώ θα γνωστοποιείται αν κάποιος ζητά να αλλάξει
    τις ώρες του και αν ταιριάζει με κάποιον θα τα βρίσκουν με την αρχηγό και θα
    γίνεται η αλλαγή.
    --Elena--
    22.04.2008, 17:05
    Σωστά!!!Δεν το είχα σκεφτεί έτσι...Βλέπεις Ερατώ μου..είμαι φυσική ξανθιά!!!
    ilio
    23.04.2008, 11:08

    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 22-04-2008 στις 17:05 έγραψε...

    Σωστά!!!Δεν το είχα σκεφτεί έτσι...Βλέπεις Ερατώ μου..είμαι φυσική ξανθιά!!!

    Καλά άστο τώρα γιατί έχω δει και κάτι μελαχρινές άστα να πάνε....{#emotions_dlg.blink}


    angela_77
    23.04.2008, 11:56

    αν καποιος παραγωγος θελει να αλλαξει ωρες το λεει σε μενα και βρισκουμε λυση μαζι, δεν ειναι αναγκη να γινετε δημοσια συζητηση


    SouLRocK
    23.04.2008, 13:36

    Angella_77 ναι σωστά και όποιος παραγωγός θέλει το λέει σε εσένα,απλα άνοιξα το θέμα γιατί μπορεί μέσα από εδώ να βρει εύκολα αν θέλει ο ένας παραγωγός τον άλλο και να συννενοηθούν μεταξύ τους.Μετά πρέπει φυσικά να μιλήσουν και οι δύο σε εσένα.

    Smile

    Υ.Γ Jorge συγνώμη που το'χα βάλει δύο φορές...δεν ήξερα ποια κατηγορία ειναι η σωστή!{#emotions_dlg.oops}


    W4TT4N4B3
    12.06.2008, 03:21

    Τελικά όσοι ενδιαφέρονται να αλλάξουν ώρες να το ανακοινώνουν εδώ ή όχι;