ελληνική μουσική
    861 online   ·  210.853 μέλη

    Η αδικία των LIVE

    PROFBASILHS
    04.08.2004, 18:25
    Μόνο στα live φαίνεται το ποιόν του καλλιτέχνη... Έτσι, όταν ο Β. Παπακωνσταντίνου έφυγε σαν κλέφτης απ` το τελευταίο live στην Πετρούπολη φάνηκε να μην εκτιμά καθόλου τον κόσμο που τον εκτιμά και τον στηρίζει και άλλαξε λίγο η γνώμη μου γι` αυτόν. Ελπίζω να κάνω λάθος μα νομίζω πως δεν αξίζει το σεβασμό και την αγάπη όσων αόύν και αγαπούν τα τραγούδια του.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: orpheus on 05-08-2004 09:14 ]
    rapsodos
    05.08.2004, 09:21
    Δηλαδή τι ακριβώς έγινε σ'αυτό το Live? Νομίζω οτι θα ήταν καλό να μας το διευκρίνιζες λιγο περισσότερο μιας και στο site υπάρχουν αρκετοί που αγαπούν και εκτιμούν τόσο τα τραγούδια όσο και τον ίδιο τον καλλιτέχνη.
    PROFBASILHS
    05.08.2004, 13:04
    Κι εγώ αγαπώ τα τραγούδια του αλλά όπως και να`ναι, θα έπρεπε ουλάχιστον να μας αποχαιρετίσει και όχι να πηδήξει σα τον κλεφτη απ`τη σκηνή σε ένα mini cooper που τον περίμενε έχοντας τους security να σπρώχνουν και να διώχνουν τον κόσμο από κοντά του. Τον εκτιμώ, αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί αποφεύγει έτσι τους ανθρώπους που τον εκτιμούν και τον έχουν ανεβάσει τόσο ψηλά.
    revekka
    06.08.2004, 09:44
    εγώ πάλι δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα, έφυγε στη μέση της συναυλίας;
    ViPeR
    06.08.2004, 14:40
    PROFBASILHS pes akribos ti egine ... Pantos i sinaulia sto River itan i kaliteri pou exei dosi meta to neo faliro .....

    Where is The Power
    Where is The Glory
    Heavy Metal is our story !!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: ViPeR on 06-08-2004 14:41 ]