ελληνική μουσική
    630 online   ·  210.872 μέλη

    Αναπλήρωση εκπομπών στο Radio MusicHeaven;

    marymtgif
    27.04.2008, 22:03

    γεια σας, σκέφτηκα κάτι που μπορεί να είναι πιο βολικό θα μου άρεσε να αναπλήρωνα εκπομπές όσων δεν μπορουν!


    -----------------
    γεια σας! καλα να ειστε

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 28-04-2008 20:14 ]


    --Elena--
    28.04.2008, 18:41

    Καλησπέρα και καταρχάς καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!Μαίρη μου αυτό δυστυχώς δε γίνεται!Μόνο οι παραγωγοί μπορούν να αναπληρώσουν ώρες!!!Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να κάνεις αίτηση για εκπομπή(που θα τη βρεις στη σελίδα του σταθμού)και να επιλέξεις τις μέρες/ώρες που επιθυμείς!Στη συνέχεια,συμπλήρωσε την αίτηση και κατέβασε όλα τα απαιτούμενα προγράμματα και κάνε τις αναγκαίες ρυθμίσεις!Από εκεί και πέρα,η angela_77(συντονίστρια του σταθμού)θα σου στείλει στο e-mail σου απάντηση!!!Αν από εκεί και πέρα έχεις τη δική σου εκπομπή θα μπορείς κάλλιστα να αναπληρώσεις κενές ώρες!!!

    Ελπίζω να βοήθησα!!!!!Smile


    marymtgif
    28.04.2008, 18:48

    σε ευχαριστω πολύ ελενα αλλα η αιτηση μου δεν γίνεται δεκτή γιατι δεν υπάρχουν ελευθερες  ώρες!

     


    --Elena--
    28.04.2008, 19:30

    Τότε θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να ελευθερωθεί κάποια ώρα!!Ωστόσο,μπες εσύ στην αίτηση και μπες εκεί που λέει ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ,κατέβασε τα προγράμματα,κάνε και τις ρυθμίσεις και είσαι έτοιμη!!!Μετά,όποτε δεις κενή ώρα...κάνεις την αίτηση και έχεις κι εσύ εκπομπούλα!!!!


    W4TT4N4B3
    05.06.2008, 17:08

    Η marymtgif όμως νομίζω έριξε μια καλή ιδέα. Μήπως θα έπρεπε να γράφουμε σε ένα topic όπως αυτό ότι π.χ. σήμερα στις τάδε δε θα μπορέσω να κάνω εκπομπή ώστε να το βλέπουν όλοι ή να μπορούν να βλέπουν οι άλλοι παραγωγοί ώστε να αναπληρώνουν; Και καλό θα ήταν να είναι sticky/καρφιτσωμένο στην πρώτη σελίδα του φόρουμ για το Σταθμό. Γιατί ανα περιόδους έχω παρατηρήσει ότι δεν τηρείται το πρόγραμμα αλλά και δεν υπάρχει ενημέρωση από πριν. Αυτό σαν μια ιδέα για περαιτέρω διερεύνηση.