ελληνική μουσική
    737 online   ·  210.857 μέλη
    musicathy
    13.05.2008, 12:14

    Ψάχνω το κομμάτι Αντίθετα πια από Άλκηστι Πρωτοψάλτη.....{#emotions_dlg.helpsmilie}


    Soiram
    13.05.2008, 18:43
    1. Η πειρατεία σκοτώνει την μουσική. Το πολύ ωραίο αυτό τραγούδι υπάρχει στον δίσκο "Πες μου θάλασσα", τον οποίο πολύ εύκολα μπορεί να βρεί κανείς σε οποιοδήποτε σχετικά ενημερωμένο δισκοπωλείο και αν πάει.
    2. Δεν ήξερα οτι το musicheaven εξελίσσεται σιγά σιγά σε p2p site ανταλλαγής τραγουδιών! Τελευταία αυτού του είδους τα post έχουν αρχίσει να αυξάνονται. Αναρωτιέμαι αν το επίσημο MusicHeaven υποστηρίζει τέτοιου είδους ανταλλαγές...

    musicathy
    13.05.2008, 19:10

    Έχω την αίσθηση ότι δεν είμαι μόνο εγώ που ψάχνω ένα τραγούδι αλλά και πολύ άλλοι εδώ μέσα...Υπάρχει ολόκληρο θέμα μέσα στο οποίο τα μέλη ζητούν να ανταλλάξουν τραγούδια...Δεν καταλαβαίνω την αντίδρασή σου στο δικό μου post...Απλά να μην το βλέπουμε μονόπλευρα το θέμα...Το να ζητάει κάποιος ένα τραγούδι από κάποιον που το έχει δε νομίζω ότι είναι κακό και κρύβει πολλές αιτίες πίσω του...Τέλοσπάντων...Απόψεις είναι αυτές...
    -----------------
    ήμουνα εδώ κι εδώ είμαι ακόμα, σαν μια σκιά που τριγυρνά...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : musicathy στις 13-05-2008 19:11 ]


    Soiram
    14.05.2008, 00:37

    Εγώ απλά αναρωτήθηκα. Προφανώς και δεν έχει να κάνει με εσένα συγκεκριμένα. Απλά τέτοιου είδους συναλλαγές είναι μάλλον σκυώδεις και μπορούν να αποτελέσουν πηγή μπελάδων για το site.


    rWmS
    14.05.2008, 01:28

    Δεν ειναι παρανομο να ανταλλαζεις τραγουδια με τους φιλους σου.