ελληνική μουσική
    882 online   ·  210.851 μέλη

    Συναυλία για το... ποδήλατο!

    marylin
    27.05.2008, 15:05

    Ο ΔΙΕΣΗ 101.3 με το σύνθημα Δώσε ζωή στο ποδήλατο - ανάσα στο περιβάλλον οργανώνει

    Ποδηλατοπορεία - συναυλία

    ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΙΟΥ - ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ

    Τρεις διαφορετικές διαδρομές που θα καταλήγουν στον χώρο του πρώην Αεροδρομίου του Ελληνικού.

    18:00 Εκκίνηση από τον Δήμο Βύρωνα με πορεία μέσω των Δήμων Ηλιούπολης , Αργυρούπολης και Ελληνικού 18:00 Εκκίνηση από τον Δήμο Καλλιθέας με πορεία μέσω των Δήμων Παλαιού Φαλήρου, Αλίμου και Ελληνικού 18:00 Εκκίνηση από τον Δήμο Αναβύσσου με πορεία μέσω των Δήμων Βάρης, Βουλιαγμένης, Βούλας, Γλυφάδας και Ελληνικού

     

    Συναυλία με τους  DOMENICA - ΕΝΔΕΛΕΧΕΙΑ - ΛΑΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ - ΚΙΤΡΙΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ

    Ώρα 8.30

    Είσοδος ελεύθερη για όλους


    rompa
    27.05.2008, 18:54

    ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!!!!!!  Ναι βρε παιδιά , να χρησιμοποιούμε πιο πολύ το ποδήλατο


    kithara-woman
    27.05.2008, 20:23

    Πολύ ωραία θα είναι!!{#emotions_dlg.rockon}

    Εχω πάει σε αυτό το χώρο για συναυλία,το 1999,σε συναυλία που ήταν να γίνει στο Λυκαβηττό αλλά αναβλήθηκε λόγω των σεισμών και εγινε εκεί.Απέραντος χώρος.

    Αλλά,το θετικό είναι το μήνυμα.

    Να χρησιμοποιούμε λιγότερο τα αυτοκίνητο και να βάλουμε το ποδήλατο στη ζωή μας.Δεν ρυπαίνει ούτε κάνει θόρυβο.Πάντα όμως με προσοχή,οι δρόμοι της πόλης είναι επικίνδυνοι.

    Πάντως εγώ σκοπευω να αγοράσω ποδήλατο.{#emotions_dlg.biggrin}Γελάω γιατί θα φάω τούμπα!!Εχω χρόνια να κάνω.


    renabill
    28.05.2008, 09:08

    Πολύ θα ήθελα να ακολουθήσω την πρώτη διαδρομή.Αλλά το ποδήλατό μου θέλει φτιάξιμο.Δε ρισκάρω να βγω έτσι στο δρόμο.........{#emotions_dlg.yes}


    marylin
    28.05.2008, 15:21

    {#emotions_dlg.sad} Ούτε εγώ ούτε η κόρη ξέρουμε ποδήλατο.....   {#emotions_dlg.sad}

     

    {#emotions_dlg.clap} Στη συναυλία μόνο θα πάμε!!!!!!!!   {#emotions_dlg.clap}