ελληνική μουσική
    555 online   ·  210.874 μέλη
    kithara2
    31.05.2008, 15:34

    Καλησπέρα!ηθελα να ρωτήσω εχετε παει ποτέ σας κατασκήνωση σας άρεσε?εγω εχω απο δευτερα δημοτικού που πηγαίνω (8 χρόνια)μονο τα δυο τελευταια χρονια δεν πηγα αφου δεν με επαιρναν(λογω ηλικίας) κ τωρα θελω να πάω για ομαδάρχισσα...σε ποιες έχετε πάει εγω στην Φραγκίστα στο Υδρύλι στο green camp στα Λεχαινά Ηλείας κ στην Λούτσα Πρεβέζης...


    Moonchild92
    31.05.2008, 15:51

    Εννοείς αν έχουμε πάει σαν ομαδάρχες, σωστά;


    rompa
    31.05.2008, 16:01

    Σαν ομαδάρχισσα ποτέ . Γενικά είχα πάει μικρή  3 φορές , στη Βαρυμπόμπη . Καλούτσικα ήταν αλλά τις 2 τελευταίες φορές έφυγα στο επισκεπτήριο ... {#emotions_dlg.blush}


    kithara2
    31.05.2008, 19:07

    εννοω αν εχετε πάει γενικά κατασκηνωτές ομαδάρχες κοινοτάρχες υπεύθυνοι κτλ.....


    vero
    31.05.2008, 20:43

    εγω πηγα ως τουρισμο! στο Δρέπανο(νομος Αργολίδας) και στο Γύθειο περιοχη Μαυροβουνίου...

    αχ τι μου θυμισες τωρα!!!!!!!!!!!!!!Cool


    Moonchild92
    31.05.2008, 21:38

    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 31-05-2008 στις 20:43 έγραψε...

    εγω πηγα ως τουρισμο! στο Δρέπανο(νομος Αργολίδας) και στο Γύθειο περιοχη Μαυροβουνίου...

    αχ τι μου θυμισες τωρα!!!!!!!!!!!!!!Cool



    Στο Δρέπανο πήγες;;;; Εγώ τόσα χρόνια εκεί δίπλα κάνω διακοπές (Κάντια, αν έχεις ακουστά...) Πώς και δεν συναντηθήκαμε; {#emotions_dlg.tt2} Από Δρέπανο θυμάμαι κάτι Poseidon, κάμπινγκ νομίζω...


    gioreta
    31.05.2008, 21:56

    Εγω δεν πατησα ποτε μου σε κατασκηνωση.....παντα διακοπες Πορο με γιαγια-παππου....τι κατασκηνωσεις,,.....αυτες ειναι ολα τα λεφτα(δε λεω πως περναω τελεια εγω με τη γιαγια μου,αλλα σιγουρα περναει τελεια αυτη μαζι μου {#emotions_dlg.lol},αν καταλαβατε τι εννοω....)


    esta
    31.05.2008, 22:17

    Πάντα μισούσα τις κατασκηνώσεις!!Τόση οργάνωση με εκνευρίζει!!!Ωστόσο πιστεύω πως τα παιδιά μαθαίνουν πολλά εκεί!!


    Vanna
    31.05.2008, 22:42

    Τα ξαδέρφια μου πήγαιναν σχεδόν κάθε χρόνο. Στην αρχή ήθελα να πάω μαζί τους αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι θα έπρεπε να μοιράζομαι δωμάτιο και μπάνιο μαζί με άτομα που δεν ξέρω. Έχω συνδέση την κατασκήνωση με την πειθαρχία και το σκληρό πρόγραμμα και αυτό με αποτρέπει...


    Desmar
    31.05.2008, 22:53

    Πωωωωωωωωωωωωωωω ... κατασκήνωση ... τι μου θύμησες τώρα {#emotions_dlg.thumbup}

    Έχω περάσει πολλά ...ανεπανάληπτα ...αναντικατάστατα ...διασκεδαστικά χρόνια στην κατασκήνωση στο Σούνιο ... τα νοσταλγώ συχνά γιατί περνάγαμε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ... πόσο θα ήθελα να ξαναπάω ... αχμμμμ

    Έχω κάνει και ομαδάρχισα και ήταν επίσης ωραία αλλά όχι όσο ήταν ως κατασκηνώτρια ...είχαμε ευθύνη.

    Ωραίο περιβάλλον μέσα στο πράσινο...πολλοί νέοι φίλοι ...θεατρικές και μουσικές παραστάσεις ...αθλητικοί αγώνες ... διασκέδαση ...διασκέδαση ...διασκέδαση ... ήταν υπέροχα ... αν τα καταφέρεις να πας έστω και σαν ομαδάρχισα να το κάνεις!

     

    "Σούνιο Σούνιο θάλασσα και πεύκο, χρώμα και νερό

    Σούνιο Σούνιο κάποτε θα φτάσουμε ως τον ουρανό"!

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    vero
    01.06.2008, 00:51

    Παράθεση:

    Το μέλος Moonchild92 στις 31-05-2008 στις 21:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 31-05-2008 στις 20:43 έγραψε...

    εγω πηγα ως τουρισμο! στο Δρέπανο(νομος Αργολίδας) και στο Γύθειο περιοχη Μαυροβουνίου...

    αχ τι μου θυμισες τωρα!!!!!!!!!!!!!!Cool



    Στο Δρέπανο πήγες;;;; Εγώ τόσα χρόνια εκεί δίπλα κάνω διακοπές (Κάντια, αν έχεις ακουστά...) Πώς και δεν συναντηθήκαμε; {#emotions_dlg.tt2} Από Δρέπανο θυμάμαι κάτι Poseidon, κάμπινγκ νομίζω...



    δεν το θυμαμαι δυστυχως!(μονο τον γερμανο θυμαμαι που την επεφτε) ητανε μικρο παντως!και ηταν εξω απο το Δρεπανο!