ελληνική μουσική
    984 online   ·  210.856 μέλη

    Aγαπημενο τραγουδι - Αγαπημενος τραγουδιστης/τρια !

    mixaelideanastasia
    15.03.2003, 13:23
    se emena aresei i anna vissi kai ola ta tragoudia tis

    me agapi anastasia

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 22-12-2003 13:06 ]
    GLafki
    16.03.2003, 02:32
    Einai tosoi polloi.....Xehwrizw thn Xaroula Alexiou kai pisteyw oti kai na ermhneysei tha to agaphsw!!!!!
    justme
    16.03.2003, 15:43
    diskola na epileksw mono enan apo para pollous pou latrevw & ektimw tin douleia & tin prospatheia tous.Aleksiou,Arvanitaki,Galani,Prwtopsalti,Tsanaklidou,Tsaligopoulou,Kana,Alkinoos & polloi akoma.......kathe enas exei valei & to litharaki tou se afto pou apokaloume POIOTIKO tragoudi.na ksexwrisw twra ena tragoudi xlwmo ews ikteriko giati einai para polla & tha adikisw aftous pou me toso meraki ta dimiourgisan.oxi pws tha tous peiraksei vevaia alla thelw toulaxiston na eimai sinepis me mena
    Anonymous
    03.04.2003, 13:06

    Χ-Α-Ρ-Ο-Υ-Λ-Α ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ.........................................................................
    mkala
    03.04.2003, 14:40
    ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΗΔΗ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΧΑΡΟΥΛΑ!!

    ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΕΞΙΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ...ΔΑΓΚΩΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.
    ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ......

    ΤΟ ΦΕΥΓΩ ΤΗ ...ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!!!!
    Nektarios
    03.04.2003, 17:14
    D.Zervoudakis kai tragoudi, apo ton idio "Varia Pota" Teleio...
    dinaki13b
    03.04.2003, 19:26
    Σίγουρα είναι πολλά τραγούδια που μας αρέσουν και κάθε φορά μπορεί να αλλάζουμε κιόλας αλλά εμένα προσωπικά είναι ένα τραγούδι που το βάζω πάντα πάνω από όλα και δεν το βαριέμαι ποτε!
    Το "Μικρή πατρίδα" τραγουδισμένο από τον Χρήστο Θηβαίο και το Γιώργο Νταλάρα αλλά και από τη Χαρούλα μ'αρέσει

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: dinaki13b στις 03-04-2003 19:27 ]
    eleni
    03.04.2003, 20:11
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ!
    ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ.... ΝΤΑΛΑΡΑΣ,ΑΛΕΞΙΟΥ,ΠΑΡΙΟΣ,ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ.......
    ΑΠΟ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΟΙ..ΚΟΤΣΙΡΑΣ,ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ,ΜΠΑΣΗΣ,ΑΛΛΑ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...... Ο Ρ Ε Μ Ο Σ !!!!!!

    Kotsiraki
    04.04.2003, 00:28
    Μου είναι πολύ δύσκολο να ξεχωρίσω τους αγαπημένους μου τραγουδιστές, παρόλα αυτά θα αναφέρω 3 στους οποίους έχω απίστερυτη αδυναμία και που τα τραγούδια τους είναι συνδεδεμένα με κάποιες αππο τις πιο σημαντικές στιγμές της ζωής μου : ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ, ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ....
    τΡΑΓΟΥΔΙ : ΘΑ'ΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ, ΟΤΑΝ ΜΕ ΘΕΣ.....
    gate
    08.04.2003, 00:51
    Ξεωρίζω τον Λιδάκη, τον Χαζηγιάννη και τον Αηδονίδη
    Από τραγούδια....το "Καίγομαι...", το "¶γρια Πουλιά" και το "Τα βεγγαλικά σου μάτια"
    mousikofilos
    08.04.2003, 13:43
    ΠΑΝΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΔΙΚΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΣΠΑΘΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΡΩΣΤΙΑ, ΤΟΝ ΑΛΚΙΝΟΟ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ, ΤΗ ΧΑΡΙΣ, ΤΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ, ΤΟ ΘΗΒΑΙΟ ΤΟΝ ΠΑΡΙΟ ΤΟΝ ΚΟΤΣΙΡΑ..............................

    ΩΠΑ ΚΡΑΤΗ!

    ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΟΜΑΤΙ ΤΟ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΣΠΑΘΙΑ ΒΕΒΑΙΑ


    Θα'θελα να'μουν σαν εσένα
    ένα δεντράκι με τα κλαδιά του απλωμένα
    να μη λυπάμαι, να μην καταλαβαίνω
    αυτούς που με πετάνε στη φωτιά να τους ζεσταίνω

    marakiasteraki
    22.04.2008, 14:22
    Αγαπημένο τραγούδι:
    (Τραγούδια καλύτερα)
    Ο προσκηνητής του Ιωαννίδη
    Ενα Πέγκυ Ζήνα
    Θυμάμαι Νίκος Βέρτης
    Κατάλληλες προϋποθέσεις Βανδή - Λεμπέσης
    Αγγελε μου Στανίση
    Να μπορείς Καρράς
    vikvott
    29.04.2008, 12:06

    Εμένα μου αρέσουν όλοι οι εντεχνοι

    Αλεξίου Γαλάνη Μακεδόνας Τσανακλίδου

    Αλλα η μεγάλη μου αδυναμία είναι η ΘΕΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ

    Ότι τραγούδι και να πεί το λατρεύω

     


    catherine91
    30.04.2008, 11:58

    Μμμμμμ.....
    Τραγούδια που λατρεύω είναι αυτά που ερμηνεύει ο Χατζηγιάννης, ακόμη κι αυτά που δεν είναι δικά του, αλλά τα γνωρισα μεσα απο αυτον...
    Η φωνή του με ταξιδεύει, με μαγεύει... Είναι τόσο γλυκιά και απαλή!!!
    Ε, γενικότερα, ό,τι έντεχνο ακούγεται μου αρέσει...
    Αλλά και πολλά ξένα κομμάτια μου έχουν κάνει εντύπωση και δεν θα τα ξεχάσω ποτέ!!!!!


    axristinota14
    30.04.2008, 12:05

    ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΤΕΛΟΣ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟΥΣ!