ελληνική μουσική
    772 online   ·  210.851 μέλη

    Στους Ισπανούς το EURO 2008

    emmanuella
    30.06.2008, 17:53

    Η Ισπανία είναι η νέα πρωταθλήτρια Ευρώπης {#emotions_dlg.thumbup} -για δεύτερη φορά στην ιστορία της- καθώς στον τελικό του EURO το βράδυ της Κυριακής επικράτησε με 1-0 της Γερμανίας, με γκολ του Τόρες, στο 33ο λεπτό.

    Τον αγώνα παρακολούθησαν και οι αρχηγοί των δύο κρατών, ο Ισπανός πρωταθυπουργός Χοσέ Θαπατέρο και η Γερμανίδα καγκελάριος Αγκελα Μέρκελ ({#emotions_dlg.thumbdown}) και με το σφύριγμα της λήξης εκατομμύρια Ισπανοί φίλαθλοι πανηγύρισαν έξαλλα τον ευρωπαϊκό τίτλο.

    ( megatv.com )


    kamelia8
    30.06.2008, 20:27

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} Vamos Espaňa!!!

    Με την Ισπανία ήμουν και χάρηκα που το πήρε!

    Το άξιζε άλλωστε! Εκτός απ' το 1 γκολ, απείλησαν και για άλλα γκολ πολλές φορές...!


    dinaki
    30.06.2008, 20:40

    Α και εγώ με την Ισπανία ήμουν

    {#emotions_dlg.thumbup}

    Μπράβο τους! Είχαν και 40 χρόνια να το πάρουν. Άντε παιδιά σε 40 χρόνια ξανά και εμείς το Euro. (Έγώ μπορεί και να μην ζώ...)

     

     


    F_ANGEL
    30.06.2008, 20:50

    Ισπανία λέμεεεεεεεεεεε..Το αξίζαμεεεεεεε..Viva Espana..{#emotions_dlg.inlove}


    MusicMaker83
    30.06.2008, 22:07

    αντε κοριτσια και ποιος σας ποιανει, το έβαλε και ο τορες που αν κρίνω απο τον περιγυρώ μου σας ξετρελένει? πάντως ψηλό ξανθο και άσπρο ισπανό μόνο αυτόν και τον γκασόλ ξέρω...

    μια μαυρίλα την έχουν και δεν τους λες και πρώτα ύψη.. {#emotions_dlg.thumbdown}


    Sweet-Killer
    30.06.2008, 22:09

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 30-06-2008 στις 20:27 έγραψε...

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} Vamos Espaňa!!!

    Με την Ισπανία ήμουν και χάρηκα που το πήρε!

    Το άξιζε άλλωστε! Εκτός απ' το 1 γκολ, απείλησαν και για άλλα γκολ πολλές φορές...!



    Καλύφθηκα πλήρως! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    oulion
    01.07.2008, 01:27

    Ήμουν 98% σίγουρη για τους Ισπανούς!Ήθελα να το παίξω και σε στοίχημα αλλά τελικά το άφησα γιατί δε θα έβγαζα πολλά...

    Πάντως ήθελα να το πάρουν οι Ισπανοί!


    kamelia8
    01.07.2008, 13:12

    Παράθεση:

    Το μέλος oulion στις 01-07-2008 στις 01:27 έγραψε...

    Ήμουν 98% σίγουρη για τους Ισπανούς!Ήθελα να το παίξω και σε στοίχημα αλλά τελικά το άφησα γιατί δε θα έβγαζα πολλά...


     

    {#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.huh}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.wacko}{#emotions_dlg.rockon}


    vaggelissallonika
    01.07.2008, 16:16

    Μπράβο στην Ισπανία το άξιζαν,μαζί τους ήμουν μπράβο....εγώ εβαλα στοίχημα και κέρδισα 150 euroooooooo!!!!Άντε την επόμενη φορά εμείς όλεεεεεεεεεεεεεεε!


    pastella
    01.07.2008, 16:45

    Παράθεση:

    Το μέλος MusicMaker83 στις 30-06-2008 στις 22:07 έγραψε...

    πάντως ψηλό ξανθο και άσπρο ισπανό μόνο αυτόν και τον γκασόλ ξέρω...

    μια μαυρίλα την έχουν και δεν τους λες και πρώτα ύψη.. {#emotions_dlg.thumbdown}

    Υπάρχουν πολλοί ξανθοί Ισπανοί, άσχετα με το τι βλέπουμε στο ποδόσφαιρο.

    Κι εγώ με την Ισπανία ήμουν, καθώς ήταν ολοφάνερο ότι έπαιξε το καλύτερο ποδόσφαιρο στο τουρνουά. Μου άρεσε πολύ ο τρόπος ανάπτυξής τους με κάθετες μπαλιές και η υπομονή τους. Έχω την αίσθηση όμως ότι αν περνούσε η Τουρκία θα βλέπαμε ένα πιο θεαματικό παιχνίδι.

    Δυστυχως στοίχημα δεν έπαιξα.


    StavmanR
    01.07.2008, 17:34

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 01-07-2008 στις 16:45 έγραψε...

    (...)

    Μου άρεσε πολύ ο τρόπος ανάπτυξής τους με κάθετες μπαλιές και η υπομονή τους. Έχω την αίσθηση όμως ότι αν περνούσε η Τουρκία θα βλέπαμε ένα πιο θεαματικό παιχνίδι.

    Δυστυχως στοίχημα δεν έπαιξα.



     

    {#emotions_dlg.thumbup}


    Stroumfita456
    01.07.2008, 19:29

    ε καλα.....λογικό...οι Ισπανοι ηταν τελειοι....{#emotions_dlg.inlove}

    εγω χαρηκα πολύ...επαιξα και στοιχημα.....Ισπανια ρεεεε!!!{#emotions_dlg.clap}


    emmanuella
    01.07.2008, 19:34

    Απ'ότι βλέπω...όλοι με τη Γερμανία {#emotions_dlg.thumbdown} ήμασταν !!!! {#emotions_dlg.tt2}

    Αυτό είναι !! Είχε Κοινό...!!!!{#emotions_dlg.yes} Αλλά τους Γερμανούς μόνο...!!!{#emotions_dlg.tt2}


    F_ANGEL
    01.07.2008, 20:11

    Casillas για πάντααααααααα


    donaldduck
    01.07.2008, 23:05

    paides kai egw me thn ispania hmoun omws tsatistika agria otan emaha pos dn phre sthn apostolh ths ton raoul{#emotions_dlg.nono}  .tespa to phre kai to aksize{#emotions_dlg.beer}


    PashalinaMakia
    30.07.2008, 23:42

    Εγώ ήμουν με την Γερμανία.

    Πληροφοριακά σας λέω οτι όντως υπάρχουν πάρα πολλοί ξανθοί Ισπανοί καλά είπε κι η Παστελλα....Ουαου...