ελληνική μουσική
    679 online   ·  210.851 μέλη

    Ερώτηση για τον Dave Murray

    HitmanBM
    13.08.2008, 00:11

    Ξέρω ότι η ακόλουθη ερώτηση είναι ηλίθια, αλλά με έχει φάει η απορία.

     

    Ο Dave Murray είναι ΣΙΓΟΥΡΑ straight;

     

    Γιατί μπορεί να είναι λάθος να κρίνεις κάποιον από την εμφάνισή του, αλλά εδώ ας πούμε δε φαίνεται και ο πιο... βαρύμαγκας;

     

    ironmaiden.webvis.net/images/The-Band/Murray/Murray8.jpg


    MusicMaker83
    13.08.2008, 11:31

    Sorry αλλα εισαι σε μουσικό site, δεν μας ενδιαφέρει η σεξουαλική ζωή κανενός αλλιως δεν θα ακούγαμε ουτε Judas Priest ουτε Queen

    Αν παλι εχεις τοσο αγωνια στειλτε του ενα e-mail, θα...χαρεί να σου απαντησει {#emotions_dlg.thumbdown}


    JaNick
    13.08.2008, 11:47

    O dave είναι ο πιο βαρύμαγκας αν ακούσεις τα σόλο και τα lead του... Και ναί είναι straight παντρεμένος με 2 κόρες είναι.... Τώρα το οτι είναι στρογγυλοπρόσωπος και στα 52 του έχει ακόμα baby face δεν κάνει κάποιον gay νομίζω...


    seras
    13.08.2008, 21:23

    Πάντως έχω ακούσει ότι το αγαπημένο του χρώμα είναι το πράσινο, και αριθμός το 12....

    Επίσης δεν τρώει χοιρινό κρέας...

    Μμμ.....


    emmanuella
    13.08.2008, 21:44

    Συγνώμη αλλά αυτό είναι θέμα στην ενότητα " Ερμηνευτές , Μουσικοί & Δημιουργοί "? {#emotions_dlg.confused1}

    Είμαστε σε μια μουσική κοιnότητα που κρατάει κάποια σοβαρότητα ...Wink

    Τι μας ενδιαφέρει η προσωπική και σεξουαλική ζωή του καθενός ???{#emotions_dlg.scared}

    ( .. και για να σου απαντήσω... Νομίζω πως είναι straight ... {#emotions_dlg.yes})


    deathminor88
    13.08.2008, 22:20

    Ας είναι και εξωγήινος, σε τι σε επιρεάζει?


    fireroc
    13.08.2008, 23:05

    ανεμοβλογια εχει περασει????????{#emotions_dlg.confused1}


    -----------------
    Tomorrow will take it away The fear of today It will be gone Due to our magic songs

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 13-08-2008 23:05 ]


    HitmanBM
    14.08.2008, 15:08

    ΔΕΝ ΕΙΠΑ ότι είναι ομοφυλόφιλος. Απλά ρώτησα ΜΗΠΩΣ ξέρετε κάτι που δεν ξέρω εγώ.

     

    Ούτε είπα ότι δεν είναι βαρύμαγκας όταν παίζει. Μαμάει απλά όσο λίγοι.

     

    Αυτά.

     

    Αν θέλει κάποιος mod ας κλειδώσει το topic.

     

    {#emotions_dlg.walkman}


    DaveMustaine
    14.08.2008, 19:23

    δεν το καταλαβαίνω αυτό το είναι γκέι ο ένας,είναι πρεζόνι ο άλλος,είναι μουσουλμάνος κτλ......αφού γουστάρεις την μουσικη του και σου αρέσει ποιός ο λόγος να το μάθεις?αν το μάθεις θα σταματήσεις να τον ακούς...αν ναι ε τότε μάλλον δεν σου αρέσει η μουσική του αλλά ο ίδιος...τότε θα πρέπει να ανησυχείς.....και για τα σόλο....χμμ...ο Smith είναι πιο καλός από τον Murrey και εντάξει οι Maiden μεμονομένα δεν είναι κάτι ιδιαιτερο οι κιθαρίστες τους εκτός του Smith.....είναι καλοί σαν δυναμικό.....τεσπά off topic εντελώς το τελευταίο.....


    nowaveband
    14.08.2008, 21:21

    den kserw gia ton marrey alla o skilos mou einai gay.....


    HitmanBM
    14.08.2008, 21:27

    Παράθεση:

    Το μέλος DaveMustaine στις 14-08-2008 στις 19:23 έγραψε...

    δεν το καταλαβαίνω αυτό το είναι γκέι ο ένας,είναι πρεζόνι ο άλλος,είναι μουσουλμάνος κτλ......αφού γουστάρεις την μουσικη του και σου αρέσει ποιός ο λόγος να το μάθεις?αν το μάθεις θα σταματήσεις να τον ακούς...αν ναι ε τότε μάλλον δεν σου αρέσει η μουσική του αλλά ο ίδιος...

     

    Ας είναι ό,τι θέλει ο άνθρωπος. Δεν είναι αυτός ο παράγοντας που θα με κάνει να μη μου αρέσει η μουσική κάποιου.

    Απλά ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.

     

    Το αν θα λάβαινα καταφατική απάντηση δε σημαίνει ότι θα σταματούσα να τον ακούω. Απλά ΡΩΤΗΣΑ. Αν ρωτάτε το λόγο, από απλή περιέργεια.

     

    Να μπει το lock που λέγαμε;


    DaveMustaine
    15.08.2008, 16:10

    έλα ρε συ χαλαρά.....και εγώ δεν στο λέω με κακία απλώς λογικά σου μιλάω.... και κάποιες φορές είναι καλύτερα αν είναι γιατί αλλίως δεν θα ήταν αυτό που είναι......δηλαδή αν ο Mustaine δεν ήταν πρεζόνι δεν θα έγραφε τα album Killing Is My Business and business is good Rust in Peace Peace Sells....


    Darkan
    24.10.2008, 17:59

    εχει οικογενεια και παιδια..μπορει να ειναι οτι θελει και να μην δινει λογαριασμο σε κανεναν..ο Ηalford ειναι gay μην ρωτησεις..


    Darkan
    24.10.2008, 18:02

    ο ενας μαθαινε απο τον αλλο..διαφερουν σε πολλα πραγματα..


    sea_like_eyes
    24.10.2008, 18:51

    Παράθεση:

    Το μέλος deathnick στις 15-08-2008 στις 16:47 έγραψε...

    απο οτι ξερω..δεν ειναι,αν μου την πεσει ποτε,πιστεψε με θα εισαι ο πρωτος που θα το μαθει.και Mustaine,ο smith δεν ειναι καλυτερος απο τον murray....ιξερες οτι ο smith δεν ιξερε να παιζει κι8αρα,κ αρχισε να μαθαινει απο τον muray???



    εσυ ηξερες πως το τραγουδι charlotte the harlot . . . ειναι προσωπικο βιωμα του Μurray?Αν ναι . . . ξερεις πολλα . . . αλλα οχι ουσιαστικα . . . γι'αυτο . . .

    Υ.Γ ο mustaine εχει ΠΑΝΤΑ point . . . αν κοιταξεις το παρον μετα απο τοσα χρονια , θα καταλαβεις ποιος ειναι better

    Y.Γ το Style του mURRAY ειναι απιστευτο . . . παιζει κιθαρα . . . παιζει ρολους

    Υ.Γ  απο τα ποιο περιεργα topic ever . . . ΕΛΕΟΣ !!!!


    PashalinaMakia
    24.10.2008, 19:13

    Συγγνώμη , αλλά εμένα μου αρέσει να ξέρω και προσωπικά του καλλιτέχνη που αγαπώ...Είναι κάτι σαν , χούι , συνήθειο.

    Μέσα απο τα τραγούδια του ο άλλος σου φαίνεται γνωστός (όχι βέβαια οτι είναι...αλλά είναι η αίσθηση που δημιουργείται) οπότε και θες να μάθεις για τα προσωπικά του.

    Λογικό μου φαίνεται...Smile

    Τέλος πάντων , off topic γιατί δεν ξέρω αν είναι ομοφυλόφιλος ή όχι , αλλά είναι εξαιρετικός.Εγώ ούτε την φάτσα του δεν ήξερα...{#emotions_dlg.blush}Μόνο τα τραγούδια του ήξερα...

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 24-10-2008 19:15 ]


    nowaveband
    24.10.2008, 20:40

    κοτσομπόληδες.....τς τς τς τς{#emotions_dlg.tt2}


    PashalinaMakia
    25.10.2008, 23:04

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 24-10-2008 στις 20:40 έγραψε...

    κοτσομπόληδες.....τς τς τς τς{#emotions_dlg.tt2}



    Κοίτα ποιός μιλάειειειειει!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.tt2}