ελληνική μουσική
    930 online   ·  210.853 μέλη

    Τραγουδακι δυσευρετο ψαχνω!

    fearlessangel
    13.08.2008, 22:25

    Γεια σας!! Ρε παιδια, ενα τραγουδι του αλκινοου, "ο δρομος σου εισαι", μηπως το εχει κανεις??? Ριξτε μια ματια στις συλλογες σας σας παρακαλω και αν το βρειτε, στειλτε!! {#emotions_dlg.smartass}


    StaSiS
    14.08.2008, 18:20

    Αλκίνοος Ιωαννίδης - Ο Δρόμος σου είσαι εσύ


    esta
    14.08.2008, 19:06

    απ'ότι ξέρω το τραγούδι είναι καινούργιο και δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα σε δίσκο!

    Πάντως είναι πολύ όμορφο όπως και το "Απόψε"!


    katerina21m
    14.08.2008, 19:27

    Παιδια καλησπερα

    και συγνωμη ειμαι σχετικα νεα στο site δεν ξερω και πολλα...οποιος μπορει να με βοηθηση... ψαχνω απεγνωσμενα το σολο απο '''Guns N' Roses - Godfather Theme (Slash guitar solo)'' οποιος το εχει και θελει να το μοιραστει και μαζι μου θα του ημουν ευγνωμων !!!!! ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη και παλι αν γραφω σε λαθος μερος..


    bjeirini
    14.08.2008, 22:17

    Παράθεση:

    Το μέλος katerina21m στις 14-08-2008 στις 19:27 έγραψε...

    Παιδια καλησπερα

    και συγνωμη ειμαι σχετικα νεα στο site δεν ξερω και πολλα...οποιος μπορει να με βοηθηση... ψαχνω απεγνωσμενα το σολο απο '''Guns N' Roses - Godfather Theme (Slash guitar solo)'' οποιος το εχει και θελει να το μοιραστει και μαζι μου θα του ημουν ευγνωμων !!!!! ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη και παλι αν γραφω σε λαθος μερος..



     

    γεια σου κατερινα το τραγουδι που θες το χω στειλε μου με ΠΜ το μαιλ σου να στο στειλω....


    fearlessangel
    15.08.2008, 00:40

    επειδη το ειχα δει και γω σε βιντεο αναρωτηθηκα μηπως υπαρχει! anyway, thanks! {#emotions_dlg.thumbup}


    stam82
    15.08.2008, 13:52

    Γειά σας! Κι εγώ ψάχνω δυο τραγουδάκια και θα ήμουν πολύ ευγνώμον σε όποιον/α τα έβρισκε ( και τα έστελνε). Πρόκειτε για δυο τραγούδια του Σταύρου Ξαρχάκου , σε στίχους του Κώστα Κινδύνη. Το ένα έχει τίτλο "Χαμένος ήχος" και το άλλο "Ξενύχτι  μάνα μου". Το πρώτο το έχει ερμηνεύσει ο Γιάννης Πάριος, για το άλλο όμως δε γνωρίζω άλλα στοιχεία.