ελληνική μουσική
    558 online   ·  210.872 μέλη
    emmanuella
    20.08.2008, 17:35

    Αγαπητέ Deathminor ... δεν λες ονόματα .... αλλά καταλαβαίνουμε όλοι που το διαβάζουν την μπηχτή ...  Wink ... όχι ότι έχω πειραχτεί εγώ ...

    Εγώ θα σου απαντήσω αλλά προς Θεού, δεν απαντάω εκ μέρους του ατόμου ... ( δεν λέμε ονοματα ... {#emotions_dlg.tt2}

    Όταν κάποιος έχει μια ζώνη ωρών κάθε μέρα φυσικά και ξεπερνάει τις 6 ώρες !!!

    Παράδειγμα ... ο αγαπητός GL έχει κάθε μεσημέρι 2-4 εκπομπή ... που σημαίνει 10 ώρες τη βδομάδα ... άσχετα ότι τώρα λείπει σε διακοπες και τον αναπληρώνουν ... κάνε μια αφαίρεση ... και ξαναδιάβασε το ποστ σου ... και θα δεις ότι κανείς άλλος δεν έχει πάνω από 4 ώρες εκτός του αγαπητού GL ... που έχει τη μεσημεριανή ζώνη ... κάτι που δεν είναι και πολύ ευκολο ... {#emotions_dlg.wacko}


    emmanuella
    20.08.2008, 18:24

    Όπα Όπα ... παρεξήγησες ό,τι σου είπα ...

    Πρώτον , δεν έχω καθόλου ενοχληθεί ... άλλωστε δεν με ενδιαφέρει άμεσα το θέμα

    Δεύτερον , δεν ξέρω αν ίσχύουν οι κανόνες για όλους και δεν θα κάτσω να ασχοληθώ .

    Τρίτον , εγώ μόνο την απορία σου σου έλυσα !!!

    Τέταρτον , συγνώμη για τον άλλο όνομα που σου έβγαλα αλλά μιλούσα πριν με κάποιον και μπέρδεψα τα death...

    Και να σου πω ότι επειδή δεν με απασχολεί το θέμα άμεσα ούτε έμμεσα ... το σταματάω εδώ!


    caterina08
    21.08.2008, 14:04

    emma μου ο deathnick δεν εχει αδικο. Αν το παρουμε με βαση τα δικαιωματα του συγκεκριμενου παραγωγου καλα εκανε ετσι γουσταρε ο ανθρωπος. Απο την αλλη, μπορει καποιες φορες να παραβιαζει το δικαιωμα αλλων μελων να κανουν τη δικη τους εκπομπη στις συγκεκριμενες ωρες. Τελος πιστευω οτι ουτε δικια μου δουλεια ειναι να κρινω τους παραγωγους ουτε κανενος κοινου mhνα. Υπαρχουν τα ατομα που ο λογος τους ειναι πανω απο τον λογο ολων μας.

    ΚΑΤΕΡΙΝΑ{#emotions_dlg.walkman}


    astarth_18
    22.08.2008, 13:08

    Η αληθεια ειναι πως ειχα ακριβως την ιδια απορια, και αν οντως ισχυει οτι καποια ατομα εχουν προνομια διαφορετικα απο καποια αλλα, τοτε νομιζω οτι δεν πρεπει να υπαρχουν οι περιορισμοι στην φορμα συμπληρωσης για την αιτηση......

    Προφανως και δεν εχω κατι προσωπικο με κανενα, αν ειναι δυνατον, απλα αν μπορουσε να διευκρινιστει αυτο να το ξερουμε..


    PHILIPPOSSM
    22.08.2008, 22:56

    Λοιπόν για να προσπαθήσω να βοηθήσω λιγάκι.

    Θέλω να πιστεύω οτι ο GL αναφέρθηκε  εκ παραδρομής και το αρχικό post δεν ήταν γι' αυτον.

    Η εκπομπή του υπαρχή από τότε που ξεκίνησε ο σταθμός και δεν είχαν θεσπιστεί τέτοιου είδους κανόνες. (Περιορισμός ωραρίου).

    Δεν έχει δόση δικαιώματα ούτως ώστε  να του αφαιρεθούν ώρες, οπότε.......

    Τώρα εάν αυτό είναι για άλλον παραγωγό τότε κοιτάξτε μήπως αυτός ο παραγωγός καλύπτει  κάποια κενά;

    Δεν μιλάς και εσύ με ονόματα!!!

    Άλλωστε ο περιορισμός ωραρίου ισχύει εφ' όσων υπάρχει ζήτηση για εκπομπή πέραν του προγράμματος.


    emmanuella
    22.08.2008, 23:03

    Ο Φίλιππος λέει ακριβώς και πιο σωστά ίσως αυτό που θέλω να πω !!!!

    Άλλωστε κανείς άλλος εκτός του Gl δεν έχει παραπάπω από 6 ώρες.

    Οπότε κανείς άλλος δεν έχει "προνόμια¨εδώ ...

     


    caterina08
    23.08.2008, 03:40

    Αν το συνεχισουμε το θεμα ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι θα καταληξουμε καπου στη μεση. Οποτε μη πλακωνεστε ο καθενας εχει δικαιωμα να πει και να υπερασπιστει τη γνωμη του μεχρι ενα σημειο κοινο για ολους μας οπως ξαναειπα. Το σημεο στο οποιο παρεμβαινουν οι δημιουργοι ολου του συνολου που εχουμε ολοι μας την τιμη να σχολιαζουμε. Παντου αλλωστε υπαρχουν επευφημιες η κακοπροερετα σχολια τοα οποια στοχευουν στην ομαλοτερη λειτουργια του mh. Στην ουσια ομως μονο κακοπροερετα δεν ειναι γιατι ολοι μας θελουμε ο τοπος αυτος να γινεται ολοενα και καλυτερος.

    Αυτα ειχα να πω και συγγνωμη αν σας  κουρασα με την πολυλογια μου.........!


    PHILIPPOSSM
    23.08.2008, 17:47

    Γιατί αυτήν την απορία δεν εκφράζεις και στην κεντρική σελίδα μιας και εδώ δεν είχες την αναμενόμενη απάντηση;

    Η Αngella77 είναι σε διακοπές και ο Jorge δεν μπορεί να τα κοιτάει όλα!!!

    Κανε ένα post στην κεντρική σελίδα και κάποιος θα σε βοηθήσει.


    sillia
    23.08.2008, 23:40

    Ηθελα να το αποφύγω να απαντήσω αλλά τελικά μπαίνω στον πειρασμό ,γιατί βλέπω ότι σας διαφεύγει μια λεπτομέρεια.Στα περισσότερα radio υπάρχει εκπομπή ζώνης .την οποία αναλαμβάνει αυτός που θεωρείται "ικανότερος" να κρατήσει την ακροαματικότητα και το ενδιαφέρον των ακροατών ενος ραδιοφωνικού σταθμού.Η επιλογή συνήθως γίνεται απο τον υπεύθυνο προγράμματος και και με την σύμφωνη γνώμη  πάντα του παραγωγού αν ενδιαφέρεται να κρατήσει το βάρος μιας τέτοιας παραγωγής!!!!!!!!!!!!

    Εγινε θέμα η προσφορά οποιουδήποτε κρατά μια τόσο υπεύθυνη θέση??

    Είμαστε σοβαροί?Προσωπικά επειδή τον λίγο καιρό που είμαι στην θέση GL νοιώθω το πόσο δύσκολο είναι το έργο του....κάθε μέρα να πρέπει να παρουσιάσεις κάτι διαφορετικό.να μην κουράσεις και να ενημερώνεσαι συνέχεια για να έχεις κάτι να πεις...ΔΙΝΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ GL που τα καταφέρνει και μάλιστα πολύ καλά!!!!!!!

    Και αυτά δεν τα λέω γιατί προτίμησε εμένα να συνεχίσουν τα "μαγεμένα μεσημέρια" όσο θα λείπει, μα γιατί από τις πρώτες μέρες σαν ακροάτρια στο radiomusicheaven κατάλαβα ότι ήταν απο τις πιο σοβαρές παραγωγές.GL.... LOUECO.... METALCITY.Προσωπική άποψη και δεν είναι απαραίτητο να είναι και αποδεκτή!!!

    φιλικά

    sillia


    PHILIPPOSSM
    24.08.2008, 00:12

    Γιατί αγαπητέ /η eternal19 η εκπομπή του Εν λόγο παραγωγού γίνεται κανονικά και δεν καταλαβαίνω γιατί συνεχίζεται το θέμα. Εαν έχετε κάποιο πρόβλημα δεν έχετε να κάνετε τίποτα άλλο από το να στείλετε ένα μήνυμα και να διαμαρτυρηθείτε στον Jorge ή στην Agella77.

    Θεωρίες συνωμοσίας υπάρχουν μόνο μέσα στο μυαλό σας.

    Εαν θες ώρες από το Πρόγραμμα του GL απλά ζήτησε το. Εσύ ή όποιος άλλος θέλει.


    KIT_KAT
    24.08.2008, 00:27

    Deathnick, αν ήθελες να ανοίξεις ένα τόπικ για ξεκατίνιασμα, νομίζω το πέτυχες...

    Αν πραγματικά έχεις την απορία, μπορείς να απευθυνθείς στο Χόρχε ή στην Άντζελα77 όπως σου γράφει και ο Φίλιππος, χωρίς να δίνεις την ευκαιρία σε κάθε μέλος να πετάξει τη μπηχτούλα του.


    sillia
    24.08.2008, 11:23

    Η απορια μου τωρα.Δλδ το πολυ 6 ωρες μπορουμε να εχουμε,τοτε γιατι καποιο ατομο στο ΜΗ (δεν λεμε ονοματα γιατι δεν προκειτε για προσωπικο ζητημα αλλα για απορια) εχει 14 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!??????????????????????????

    Στέκομαι στο 14 για να σου λύσω εγώ την απορία αγαπητέ deathnick και για όσους έχουν μπερδευτεί λίγο με τα "νούμερα"!!!!!!!!!

    Επειδή το 14 δείχνει καθαρά ΕΜΕΝΑ....σαν sillia έχω 4 ωρίτσες "μουσικό ονειροδρόμιο"

    14-4=10

    Απο Δευτέρα -Παρασκευή 14.00-16.00 είναι η εκπομπή ζώνης "μαγεμένα μεσημέρια" σύνολο ωρών 10 και η απορία σου θα είχε λυθεί αν κοιτούσες πιο προσεχτικά το πρόγραμμα!!!

    Αν παρ΄ όλα αυτά συνεχίζεις να απορείς γιατί ΕΓΩ είμαι στα "μαγεμένα μεσημέρια" του GL θα περιμένεις να σου απαντήσει ο ίδιος όταν θα γυρίσει από διακοπούλες!!!

    Για περισσότερες απορίες όταν και η υπεύθυνη προγράμματος θα είναι και πάλι μαζί μας!!

    Η απορία σου έπεσε κατακαλόκαιρο που οι περισσότεροι βρίσκονται σε διακοπές!!!

    Αν το έκανες για να υπάρχει θέμα.. να βγάλουμε το καλοκαίρι {#emotions_dlg.rolleyes}καλή συνέχεια!!!!!

     

     


    emmanuella
    24.08.2008, 17:44

    Παράθεση:

    Το μέλος deathnick στις 24-08-2008 στις 16:42 έγραψε...

    σιγα τι ειναι το radio ΜΗ,ενα site,το οποιο κραταει ενα φορουμ,εχει εναν σερβερ για streaming ηχου,και ενα flash chat....

    Ωραία ιδέα έχεις για το ΜΗ ... παρ'όλα αυτά δεκτή. Αν εμείς οι ίδιοι δεν πιστέψουμε στο MH, τότε δεν θα πιστέψει κανείς άλλος.

    Παράθεση:

    Το μέλος deathnick στις 24-08-2008 στις 16:42 έγραψε...

    το εβαλα εδω διοτι θεωρω πως ολοι εχουν το δικαιωμα εκφρασης

    Αν το "όλοι" αναφέρεται στα μέλη του ΜΗ ... δεν μπορώ να καταλαβω πως εσύ που έχεις τέτοια ιδέα για το ΜΗ "ενδιαφέρεσαι" στο δικαίωμα ελεύθερης έκφρασης που έχουν τα μέλη του ΜΗ.
    Στο ΜΗ δεν κυκλοφορούν ηλίθιοι...αν θέλουν να πουν κάτι το λένε ξεκάθαρα. Δεν περιμένουν εσένα ... άλλωστε δεν βλέπω αυτούς που συμφωνούσαν μαζί σου να μιλάνε πια περί του θέματος ...

     -- Να σου πω επισης, χωρίς να θέλω να απαντήσω στην ερώτηση που απευθύνεται στη Σίλλια, ότι δεν κάνουμε τις εκπομπές επειδή πληρωνόμαστε. Αντίθετα το κάνουμε επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και το εκτελούμε ευχάριστα. Άλλωστε με τέτοια γνώμη για το μΗ που έχεις εσύ είσαι αυτός που θα έπρεπε να αναρωτιόμαστε αν πληρώνεσαι γιατί φαίνεται πως το κάνεις σαν να σε υποχρεώνει κανείς ...


    -----------------
    " Ζήσε απλά ! Έτσι ίσως κάποιος άλλος απλά ζήσει ! --> RadioMH _ Τετάρτη 18.00 - 20.00 Συντονιστείτε !!! <--

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : emmanuella στις 24-08-2008 17:47 ]


    GMJB
    25.08.2008, 00:00

    Επειδή γνωρίζω προσώπικα την Εμμανουέλα ξέρω πολύ καλά πως δεν έχει καμία σχέση με αυτό που λες... Γι'αυτό δεν έχεις και κανένα δικαίωμα να προσβάλεις ανθρώπους που δεν ξέρεις καν... Συγγνώμη που θα στο πω αλλά μάλλον εσύ είσαι αυτός που δεν έχει ζωή και απλώς σπαταλάει το χρόνο του σε ενα site στο οποίο δεν πιστεύει καν και ταυτοχρόνως βρίζει τους άλλους χρήστες... Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα με το site τότε απλά μην το χρησιμοποιείς... Και όσον αφορά την απορία σου νομίζω ότι οι υπόλοιποι χρήστες στην έλυσαν και γι'αυτό δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχιστεί αυτός ο ανούσιος καβγας...

    Αυτά είχα να πω εγώ...

    GMJB


    pastella
    25.08.2008, 01:38

    ΟΚ, μου φαίνεται ότι πρέπει να φρεσκάρουμε λίγο τους κανονισμούς λειτουργίας του φόρουμ.

    Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως.

    Όταν μπορούμε να λειτουργήσουμε σύμφωνα με τα παραπάνω, τότε τα θέματα θα μένουν ανοιχτά.