ελληνική μουσική
    1073 online   ·  210.851 μέλη
    nomiky
    30.08.2008, 13:20

     

    Αχ αυτός ο άντρας μου

    Ή το αγόρι μου τέλος πάντων

    Τι σε κάνει έξαλη μαζί του; Ποιο ελλάτωμα του ειναι κόκκινο πανι και συ ο ταύρος;

    Όλες μας κάτι μας ενοχλεί στον κατά τα άλλα άντρα των ονείρων μας

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nomiky στις 30-08-2008 13:24 ]


    moufidis
    30.08.2008, 13:49

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}


    nomiky
    30.08.2008, 14:02

    Ε να του κάτσεις καλέ μου

    Οτι δεν μπορεις να αποφύγεις απόλαυσε το


    nomiky
    01.09.2008, 12:26

    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 30-08-2008 στις 13:49 έγραψε...

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}



    Με αφορμή τα παραπάνω να σας πω ότι δεν είναι το μόνο πρόβλημα αυτό

    Εμένα ας πούμε μου τη σπάει που καλει φίλου στο σπιτι και μου το λέει μισή ώρα πριν.

    Μωρο μου είναι 8 στις 8¨30 θα ρθει ο Μητσος έχουμε κανα μεζεδάκι;


    katurunen
    02.09.2008, 17:56

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 01-09-2008 στις 12:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 30-08-2008 στις 13:49 έγραψε...

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}



    Με αφορμή τα παραπάνω να σας πω ότι δεν είναι το μόνο πρόβλημα αυτό

    Εμένα ας πούμε μου τη σπάει που καλει φίλου στο σπιτι και μου το λέει μισή ώρα πριν.

    Μωρο μου είναι 8 στις 8¨30 θα ρθει ο Μητσος έχουμε κανα μεζεδάκι;



    Είσαι τυχερή... εμένα δεν μου το λέει ποτέ! {#emotions_dlg.happycrazy}


    freddieKrueger
    02.09.2008, 22:29

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 01-09-2008 στις 12:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 30-08-2008 στις 13:49 έγραψε...

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}



    Με αφορμή τα παραπάνω να σας πω ότι δεν είναι το μόνο πρόβλημα αυτό

    Εμένα ας πούμε μου τη σπάει που καλει φίλου στο σπιτι και μου το λέει μισή ώρα πριν.

    Μωρο μου είναι 8 στις 8¨30 θα ρθει ο Μητσος έχουμε κανα μεζεδάκι;



    Που ειναι το κακο με αυτο?{#emotions_dlg.confused1}

    'Να ρθει ο Μητσος...' ο πολλα βαρυς κι ασηκωτος ε?...Και δε με λες...η απαρτια σας(αγγλιστι το 'παρτυ')εκτος απο μεζεδακι εχει και ουζα??Cool


    loveangel
    03.09.2008, 02:58

    Εμένα με εκνευρίζει που όπου και να είμαστε ακόμα και σε δημόσιους χώρους με πολύ κόσμο βάζει το υπέροχο χεράκι του μέσα από το παντελόνι μου και μου χουφτώνει απροκάλυπτα τον κώλο.Πόση ντροπή μπορώ να αντέξω???


    freddieKrueger
    03.09.2008, 13:56

    Παράθεση:

    Το μέλος loveangel στις 03-09-2008 στις 02:58 έγραψε...

    Εμένα με εκνευρίζει που όπου και να είμαστε ακόμα και σε δημόσιους χώρους με πολύ κόσμο βάζει το υπέροχο χεράκι του μέσα από το παντελόνι μου και μου χουφτώνει απροκάλυπτα τον κώλο.Πόση ντροπή μπορώ να αντέξω???



    Απο τα γραφομενα σου και απο τον τροπο που γραφεις μπορεις να αντεξεις πολυ ντροπη ακομη πιστεψε με....


    nomiky
    03.09.2008, 15:01

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 02-09-2008 στις 22:29 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 01-09-2008 στις 12:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 30-08-2008 στις 13:49 έγραψε...

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}



    Με αφορμή τα παραπάνω να σας πω ότι δεν είναι το μόνο πρόβλημα αυτό

    Εμένα ας πούμε μου τη σπάει που καλει φίλου στο σπιτι και μου το λέει μισή ώρα πριν.

    Μωρο μου είναι 8 στις 8¨30 θα ρθει ο Μητσος έχουμε κανα μεζεδάκι;



    Που ειναι το κακο με αυτο?{#emotions_dlg.confused1}

    'Να ρθει ο Μητσος...' ο πολλα βαρυς κι ασηκωτος ε?...Και δε με λες...η απαρτια σας(αγγλιστι το 'παρτυ')εκτος απο μεζεδακι εχει και ουζα??Cool



    Οχι καλε μου. Τα πάρτυ με ούζα τα αφηνουμε για κατι τύπους σαν εσένα του στιλ ότι κατσει


    nomiky
    03.09.2008, 15:08

    Παράθεση:

    Το μέλος loveangel στις 03-09-2008 στις 02:58 έγραψε...

    Εμένα με εκνευρίζει που όπου και να είμαστε ακόμα και σε δημόσιους χώρους με πολύ κόσμο βάζει το υπέροχο χεράκι του μέσα από το παντελόνι μου και μου χουφτώνει απροκάλυπτα τον κώλο.Πόση ντροπή μπορώ να αντέξω???



    όπως το λες όχι και πολύ ακόμα.Πιο κατω σου προτηνω δυο τρόπους.

    Αν δεν πιασουν........

    Πρωτον βάζεις ποντικοπαγήδα στο στρινκ και άστον να χουφτώσει.

    Δεύτερο χουφτωσε τον και συ καποια στιγμη που θα ειναι μπροστα κόσμος και όλο αθοότητα πες του Το ξερα ότι σου αρέσει μωρο μου


    freddieKrueger
    03.09.2008, 16:10

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 03-09-2008 στις 15:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 02-09-2008 στις 22:29 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 01-09-2008 στις 12:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος moufidis στις 30-08-2008 στις 13:49 έγραψε...

    Ένα πράγμα μόνο δεν μπορώ ν'αντέξω...

    Θέλει συνεχώς σεξ! Τι να κάνω;

    {#emotions_dlg.inlove}



    Με αφορμή τα παραπάνω να σας πω ότι δεν είναι το μόνο πρόβλημα αυτό

    Εμένα ας πούμε μου τη σπάει που καλει φίλου στο σπιτι και μου το λέει μισή ώρα πριν.

    Μωρο μου είναι 8 στις 8¨30 θα ρθει ο Μητσος έχουμε κανα μεζεδάκι;



    Που ειναι το κακο με αυτο?{#emotions_dlg.confused1}

    'Να ρθει ο Μητσος...' ο πολλα βαρυς κι ασηκωτος ε?...Και δε με λες...η απαρτια σας(αγγλιστι το 'παρτυ')εκτος απο μεζεδακι εχει και ουζα??Cool



    Οχι καλε μου. Τα πάρτυ με ούζα τα αφηνουμε για κατι τύπους σαν εσένα του στιλ ότι κατσει



    Χα χα χα χα ουτε χιουμορ δε σηκωνετε δεσποινις ε?Ε μα φανταζομαι και ουτε τιποτα αλλο δεν εχετε την ικανοτητα να σηκωσετε{#emotions_dlg.rolleyes}

    Εκτος αυτου,για να σοβαρευτουμε και λιγο, εγω δε σου απευθυνα κανενα χαρακτηρισμο...δε σε ξερω,αρα δεν το κανω...μην το κανεις λοιπον ουτε κι εσυ για μενα...Σε παρακαλω πολυ λοιπον να σβησεις αυτο που εγραψες...Και ουτε καλος σου ειμαι...αλλα μπορω να γινω κακος σου ανετοτατα...


    nomiky
    04.09.2008, 19:57

    Για να τελειωνει αυτή η ιστορια μια τελευτέα απαντηση freddieKrueger

    Tον χαρακτηρα σου τον έχεις παρουσιασει μόνος σου απο τον τρόπο που απαντας σε όλα τα τοπικ και απορω πως σε ανεχετε το ΜΗ.

    Αν το να προσβάλεις τον κόσμο είναι χιουμορ τότε γιατι το έχασες όταν σου ανταποδοσα το υφος; Και για να κλεισω οχι δεν πέρνω τιποτα απο ότι έγραψα πισω και το να γίνεις κακός ποσώς με ενδιαφερει 


    freddieKrueger
    04.09.2008, 21:09

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 04-09-2008 στις 19:57 έγραψε...

    Για να τελειωνει αυτή η ιστορια μια τελευτέα απαντηση freddieKrueger

    Tον χαρακτηρα σου τον έχεις παρουσιασει μόνος σου απο τον τρόπο που απαντας σε όλα τα τοπικ και απορω πως σε ανεχετε το ΜΗ.

    Αν το να προσβάλεις τον κόσμο είναι χιουμορ τότε γιατι το έχασες όταν σου ανταποδοσα το υφος; Και για να κλεισω οχι δεν πέρνω τιποτα απο ότι έγραψα πισω και το να γίνεις κακός ποσώς με ενδιαφερει 



    1)Μου εξηγεις γιατι σε ενοχλησε το υποννουμενο μου για το παρτυ με ουζα?Το οποιο δεν ηταν χαρακτηρισμος προς το προσωπο σου!Ουτε μιλησα για τον τυπο σου ουτε για το χαρακτηρα σου...παρολα αυτα εσυ προσβληθηκες...

    2)Υπαρχουν παντα ορια σε ολα...οταν εσυ αναφερεις τη φραση 'για κατι τυπους σαν κι εσενα που ειναι ο,τι κατσει',οπως καταλαβαινεις παυει να αποτελει πλακιτσα...μια και αναφερεσαι στο χαρακτηρα μου και μαλιστα το κανεις για δευτερη φορα τωρα!Αν δεν σ αρεσω εσενα δικαιωμα σου φυσικα...ουτε εγω ξερεις σε συμπαθω  που ανοιξες αυτο το θεμα,το οποιο ειναι ακρως κατινιστικο,κι εσυ μια κυρα κατινα...Υπαρχουν κι αλλα φορουμ οπως του κομσμοπολιταν για να πεις τις μαλακιες σου και να χαριεντιστεις ξερεις...

    Με ανεχεται το Music Heaven ε?Εσυ μιλας εκ μερους ποιου?Εγω παντως δεν φοβαμαι κανενα!Λεω τη γνωμη μου με ειλικρινεια καθε φορα...και ειμαι απλα ο εαυτος μου...που τον προοριζω για οσους αρεσω...Τ Ε Λ Ο Σ!!!!!!!


    nomiky
    04.09.2008, 21:55

    Απαράδεκτος

    Ασε εμας τις κατινες και δες το χάλι σου. Η αρσενικια αρχικατίνα που απαντα σε γυναικια θεματα θυχτικε. Αν δεν σου κάνουμε τζους...


    freddieKrueger
    04.09.2008, 23:14

    Παράθεση:

    Το μέλος nomiky στις 04-09-2008 στις 21:55 έγραψε...

    Απαράδεκτος

    Ασε εμας τις κατινες και δες το χάλι σου. Η αρσενικια αρχικατίνα που απαντα σε γυναικια θεματα θυχτικε. Αν δεν σου κάνουμε τζους...



    Αν και εισαι ενα ακρως αντιπαθητικο ον που γραφει χαζομαρες σε ενα δημοσιο μουσικο φορουμ,σου ζητω συγνωμη αν σε προσβαλε το ποστ μου με το παρτυ και τα ουζα...Σου επιτεθηκα γιατι με παρεξηγησες και με χαρακτηρισες ως τυπο 'ο,τι κατσει'...ακομη και να ειμαι εμπαθης κι αντιπαθης γενικα στη ΜΗ,πουθενα δεν προκυπτει το συμπερασμα που εβγαλες για μενα, απο τα ποστ που γραφω...το να με χαρακτηρισεις ετσι ηταν δικη σου παραφωνια...γενικοτερα,εχεις ενα τροπο εκφρασης που απεχθανομαι...ακους εκει 'μωρο μου και μωρο σου...'η το αλλο 'βαλτης χερι στον κωλο'...Ολα αυτα εσενα δε σε ενοχλουν στον εαυτο σου που εισαι και παντρεμενη γυναικα?Κι εισαι και μανα?Κατα τ αλλα το παρτυ με ουζα που ειπα χαριτολογωντας σε πειραξε εσενα...ουτε το emoticon διπλα δεν σε επεισε οτι αστειευομουνα...


    music-fan
    05.09.2008, 21:46

    Παράθεση:

    Το μέλος loveangel στις 03-09-2008 στις 02:58 έγραψε...

    Εμένα με εκνευρίζει που όπου και να είμαστε ακόμα και σε δημόσιους χώρους με πολύ κόσμο βάζει το υπέροχο χεράκι του μέσα από το παντελόνι μου και μου χουφτώνει απροκάλυπτα τον κώλο.Πόση ντροπή μπορώ να αντέξω???



    θα σου πω κατι.για να το κανει αυτο ενας αδρας πρεπει να του δωσεις και συ το δικαιωμα.οχι παντα φυσικα αλλα στην περιπτωση που το κανει το ξεκοβεις γιατι προσβαλλει εσενα την ιδια ως προσωπικοτητα ειδικα σε εξωτερικο χωρο ποσο μαλλον αν σας βλεπουν και γνωστοι.το να κανεις και συ το ιδιο δε λεει,απλως το συζητας.αυτη ειναι η αποψη μου απο κει και περα εσυ κρινεις παντως υπαρχουν και σπιτια και ξενοδοχεια.see u around