ελληνική μουσική
    965 online   ·  210.856 μέλη

    Μια καλησπέρα και λίγα λόγια σχετικά με τη νέα μου δουλειά

    GiorgosDimitriadis
    29.10.2008, 15:07

    Αγαπητοί φίλοι,

    σας καλησπερίζω κι όπου αν είστε,όποιο ζόρι κι αν τραβάτε,νυστάζετε,έχετε νεύρα,το αφεντικό σας έχει τσιτώσει ή η προισταμένη bitch στέκεται μπροστά σας με ύφος ναζί φύλακα κρεματορίων και θέλετε να την εκτελέσετε με συνοπτικές διαδικασίες..καταλαβαίνω....ωστόσο ηρεμείστε...σκεφτείτε αυτούς που σας αγαπούν ή αν δεν έχετε κανέναν να σας αγαπάει σκεφτείτε γιατί δεν έχετε και στην τελική κάντε τομή πανάθεμά σας,βρείτε χρόνο επιτέλους για επαφή και μην δίνετε περισσότερη σημασία στα παραπάνω άτομα γιατί αυτά είναι στην ουσία losers κι όχι εσείς..Αλλού είναι το νόημα και το ξέρετε καλά!Κι εγώ το χάνω πολλές φορές και νιώθω σαν τον Τομ Χανκς σε εκείνο το νησί να μιλάω με μία καρύδα...
    Λοιπόν,έχουμε και λέμε..Οι ηχογραφήσεις έχουν προχωρήσει και είμαι πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα,ωστόσο απομένει ακόμα αρκετή δουλειά.
    Το ηχογράφημα θα είναι έτοιμο σαν master αρχές Γενάρη με το καλό και θα κυκλοφορήσει Μάρτη μήνα!
    Όσον αφορά σε εμφανίσεις μου θα πω ότι με ενδιαφέρει να κάνω μία σειρά περιορισμένων εμφανίσεων αρχικά όπου θα μπορέσω να παρουσιάσω όσο γίνεται καλύτερα το υλικό μου,νέο και παλιότερο φυσικά.Ο τόπος φυσικά και ο αριθμός τους ακόμα είναι άγνωστος και θα ανακοινωθούν την σωστή ώρα.

    Για να έχετε μία πρόγευση αναφορικά με το ύφος του νέου μου album
    θα 'λεγα πως είναι ακόμα 'δυνατότερο' σαν ήχος από το προηγούμενο,δηλαδή δεν 'μαλάκωσα'-χωρίς βέβαια να λείπουν κάποιες στιγμές ηρεμίας και θεματικά παρουσιάζει αλλαγές.

    Θα έχει 14 τραγούδια,συμπεριλαμβανομένης μίας διασκευής πάνω σε ένα τραγούδι αγαπημένο από την εφηβική μου ηλικία.

    Σε επόμενο δελτίο θα σας πω περισσότερα!
    Καλή υπόλοιπη εβδομάδα σε όλες κι όλους σας!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 29-10-2008 16:08 ]


    PHILIPPOSSM
    29.10.2008, 15:30

    Άντε με το καλο περιμένουμε νεα σου φιλε.


    marylin
    29.10.2008, 16:44

    Με το καλό και να έχεις επιτυχία! {#emotions_dlg.yes}

    Σίγουρα θα ακούσουμε κάτι πολύ πολύ ωραίο, μέχρι τώρα δε μας έχεις απογοητεύσει! {#emotions_dlg.walkman}


    ageras
    30.10.2008, 10:34

    Εν αναμονή λοιπόν για τις καινούριες δημιουργίες σου!

    Το οτι θα είναι πιο δυνατος ο ήχος με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο!!!

    Καλή συνέχεια Γιώργο!


    rompa
    31.10.2008, 20:16
    OLE!!!! Να 'σαι καλά . Καλή συνέχεια και περιμένουμε να ακούσουμε δείγμα !
    jorge
    02.11.2008, 15:16

    Ευχαριστούμε για την ενημέρωση και περιμένουμε κανένα promo, να πάρουμε μια πρώτη γεύση :)


    F_ANGEL
    02.11.2008, 23:51

    Καλή επιτυχία..


    DaniDani
    03.11.2008, 00:47

    Καλησπερα..μαλλον καλημερα!!

    Για να πω την αληθεια χαρηκα που διαβασα τη δημοσιευση σου γιατι μου εδωσες να καταλαβω ποσο αγαπας αυτο που κανεις!! Οποτε ολα θα πανε μια χαρα!! Smile

    Καλη συνεχεια και απο μενα..{#emotions_dlg.rockon}